Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusellen 1 Haraldsstøtta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen 1 Haraldsstøtta
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 17 april 2018

H Lang

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering14:455:54
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering15:51+1:066:20
3Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering16:26+1:416:34
4Einar MartinsenVikebygd IL17:31+2:467:00
5Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering18:30+3:457:24
6Kjetil FiskåSveio OL - Orientering21:41+6:568:40 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering26:23+11:3810:33
8Sondre SchefflerHaugesund IL Orientering29:14+14:2911:41
Fridtjof RachorHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H Mellom

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar KvaleHaugesund IL Orientering21:228:32
2Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering21:41+0:198:40
3Frode NystedHaugesund IL Orientering21:53+0:318:45
4Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering26:24+5:0210:33
5Sigved GramstadHaugesund IL Orientering26:46+5:2410:42
6Nils Jarle LindtnerHaugesund IL Orientering27:12+5:5010:52
7Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering27:27+6:0510:58
8Victor RingdalHaugesund IL Orientering37:38+16:1615:03
Thorvald H. BørsethHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D Mellom

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL23:429:28
2Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering25:31+1:4910:12
3Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering27:11+3:2910:52
4Anita SælevikHaugesund IL Orientering28:47+5:0511:30
5Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering32:05+8:2312:50
6Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering32:53+9:1113:09
7Berit HaglandHaugesund IL Orientering36:47+13:0514:42
8Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering37:41+13:5915:04
Sara HetlandHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Selma SteinsvågHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H -16K

1 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thorvald H. BørsethHaugesund IL Orientering13:148:16
2Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering20:54+7:4013:03
3Jonas Sjo BjergaVikebygd IL23:02+9:4814:23
4Thomas VikseHaugesund IL Orientering26:01+12:4716:15
5Benjamin VikseHaugesund IL Orientering28:16+15:0217:40
6Lukas AlvseikeBjoa IL31:39+18:2519:46
6Erlend TveitBjoa IL31:39+18:2519:46
Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 17-K

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering35:1222:00

D -16K

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ida LütcheratHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 17-K

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Marie BjergaVikebygd IL21:3113:26

H Ny

1 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lukas AlvseikeBjoa IL15:3412:58
0Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering14:31+-1:0312:05
0Emil Westerlund HokholtHaugesund IL Orientering18:35+3:0115:29
0Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering19:00+3:2615:50
0Cornelius LindtnerHaugesund IL Orientering23:55+8:2119:55
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering16:28+0:5413:43
0Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering14:37+-0:5712:10
0Adrian Edward Maximilian RingdalHaugesund IL Orientering15:36+0:0213:00
0Benjamin SævikHaugesund IL Orientering26:24+10:5022:00
0Erlend TveitBjoa IL15:3412:58

D Ny

1 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Maria BjordalHaugesund IL Orientering20:1716:54
0Sanna BjordalHaugesund IL Orientering20:48+0:3117:20
0Live Halle BrandsøHaugesund IL Orientering22:23+2:0618:39
0Angelina KhalilHaugesund IL Orientering20:48+0:3117:20
0Hanar MaroufHaugesund IL Orientering25:11+4:5420:59
0Mia ReinhardtHaugesund IL Orientering20:48+0:3117:20
0Mona RinstrandsünrHaugesund IL Orientering31:47+11:3026:29
0Claudia Daniela SamuelsbergHaugesund IL Orientering25:08+4:5120:56
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering31:16+10:5926:03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor