Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 5 Stemmen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 5 Stemmen
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 15 mai 2018

Damer - kort løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ann C. KvalaHIL Orientering27:38
Thea OlsenHIL Orienteringdiskvalifisert
Madli HjermannHaugesund IL Orienteringikke startet

Damer - mellom løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solfrid ThuestadHIL Orientering43:09
2Anita SælevikHIL Orientering52:53+9:44
3Selma SteinsvågHIL Orientering1:27:24+44:15
4Sara HetlandHIL Orientering1:28:04+44:55
Tiril OlaussenHIL Orienteringdiskvalifisert

Damer - lang løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild VieHIL Orientering1:00:54
2Kristina VollHIL Orientering1:04:08+3:14
Randi EngløkkHIL Orienteringikke startet

Herrer - kort løype

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas VikseHIL Orientering34:45
2Benjamin VikseHIL Orientering35:37+0:52

Herrer - mellom løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard NystadHIL Orientering44:20
2Jon JosephsenHIL Orientering1:01:10+16:50
Knut B. KvalaHIL Orienteringdiskvalifisert
Victor RingdalHIL Orienteringdiskvalifisert
Sondre SchefflerHIL Orienteringdiskvalifisert
Eivind EngløkkHaugesund IL Orienteringikke startet
Dag Abel SveenHaugesund IL Orienteringikke startet

Herrer - lang løype

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut S. KvalaHIL Orientering41:19
2Sigleif SteinsvågHIL Orientering41:52+0:33
3Aleksander JørgensenHIL Orientering48:39+7:20
4Ruben KobbeltvedtHIL Orientering49:41+8:22
5Sigrurd VieHIL Orientering49:46+8:27
6Tore AlneHIL Orientering1:01:27+20:08
7Fridtjof RachorHIL Orientering1:06:08+24:49

Ny Kort

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ulrik RachorHIL Orientering16:13
2Hannah SkjoldHIL Orientering17:06+0:53
3Live BrandsøHIL Orientering21:02+4:49
4Adrian RingdalHIL Orientering22:36+6:23
5Emil HokholdtHIL Orientering22:40+6:27
6Angelina KhaliHIL Orientering23:18+7:05
7Sanna BjordalHIL Orientering23:19+7:06
8Andreas NystadHIL Orientering23:37+7:24
9Maria BjordalHIL Orientering25:19+9:06
10Ingrid SveenHIL Orientering30:51+14:38
11Mona SuhrHIL Orientering30:55+14:42
12Miriam SveenHIL Orientering31:05+14:52
13Hedda GåseidnesHIL Orientering31:12+14:59
14Linnea KvalaHIL Orientering31:45+15:32
15Ellen KvalaHIL Orientering32:07+15:54
Mia ReinhardtHIL Orienteringikke startet

Ny Lang

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rolf BørsethHIL Orientering19:15
2Thorvald BørsethHIL Orientering24:03+4:48
3Even EngesliHIL Orientering29:21+10:06
4Aleksander HoffHIL Orientering30:15+11:00
5Lars WikstrømHIL Orientering41:15+22:00
Emil RachorHIL Orienteringdiskvalifisert
Filip SveenHIL Orienteringdiskvalifisert
Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor