Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 4 Elvegård

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 4 Elvegård
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 24 april 2018

Damer - mellom løype

3 000 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita SælevikHaugesund IL Orientering48:1316:04
2Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:00:05+11:5220:01
3Sara HetlandHaugesund IL Orientering1:02:31+14:1820:50
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering1:02:31+14:1820:50
5Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering1:03:05+14:5221:01
6Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering1:06:34+18:2122:11
7Ann Charlotte KvalaHaugesund IL Orientering1:08:38+20:2522:52
8Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering1:10:28+22:1523:29
Ida LütcheratHaugesund IL Orienteringbrutt
Miriam SveenHaugesund IL Orienteringbrutt

Damer - lang løype

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHaugesund IL Orientering55:5212:24
2Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1:08:39+12:4715:15

Herrer - kort løype

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas VikseHaugesund IL Orientering33:0516:32
2Benjamin VikseHaugesund IL Orientering35:56+2:5117:58
Lars WikstrømHaugesund IL Orienteringbrutt

Herrer - mellom løype

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar KvaleHaugesund IL Orientering37:4312:34
2Frode NystedHaugesund IL Orientering41:58+4:1513:59
3Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering47:30+9:4715:50
4Magnar SætreHaugesund IL Orientering51:50+14:0717:16
5Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering52:25+14:4217:28
6Sigved GramstadHaugesund IL Orientering54:53+17:1018:17
7Victor RingdalHaugesund IL Orientering1:10:29+32:4623:29
8Elias EngesliHaugesund IL Orientering1:19:19+41:3626:26
Sondre SchefflerHaugesund IL Orienteringbrutt

Herrer - lang løype

4 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering38:158:30
2Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering43:02+4:479:33
3Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering45:07+6:5210:01
4Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering49:24+11:0910:58
5Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering55:58+17:4312:26
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringbrutt

Ny Kort

1 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Live Halle BrandsøHaugesund IL Orientering15:3412:58
0Even EngesliHaugesund IL Orientering23:35+8:0119:39
0Emil Westerlund HokholtHaugesund IL Orientering23:22+7:4819:28
0Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orientering30:36+15:0225:30
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering12:48+-2:4610:40
0Ellen KvalaHaugesund IL Orientering41:22+25:4834:28
0Linnea KvalaHaugesund IL Orientering41:22+25:4834:28
0Lukas LarsenHaugesund IL Orientering29:35+14:0124:39
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering15:02+-0:3212:31
0Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orientering30:13+14:3925:10
0Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering14:58+-0:3612:28
0Marius SeljestadHaugesund IL Orientering14:34+-1:0012:08
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering1:28:29+1:12:551:13:44
0Mona SührHaugesund IL Orientering1:28:55+1:13:211:14:05
0Benjamin SævikHaugesund IL Orientering30:41+15:0725:34

Ny Lang

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering31:5612:46
0Sigurd G. BerstadHaugesund IL Orientering43:50+11:5417:32
0Eirik EngesliHaugesund IL Orientering43:24+11:2817:21
0Sander Sjøen HjelmervikHaugesund IL Orientering40:31+8:3516:12
0Aleksander HoffHaugesund IL Orientering41:39+9:4316:39
0Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering31:45+-0:1112:42
0Filip SveenHaugesund IL Orientering40:23+8:2716:09
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orienteringbrutt
Kevin Hermansen LeineenHaugesund IL Orienteringbrutt
Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor