Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 3 Solandsmarka

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 3 Solandsmarka
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 10 april 2018

Damer - kort løype

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jana-Elena KoserHaugesund IL Orientering27:2111:53
2Milla SeljestadHaugesund IL Orientering1:03:24+36:0327:33
Ida LütcheratHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Damer - mellom løype

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering33:5811:19
2Miriam SveenHaugesund IL Orientering39:30+5:3213:10
3Anita SælevikHaugesund IL Orientering41:38+7:4013:52
4Britt RameckersHaugesund IL Orientering46:17+12:1915:25
5Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering52:07+18:0917:22
6Sara HetlandHaugesund IL Orientering54:33+20:3518:11
6Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering54:33+20:3518:11
8Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering1:00:02+26:0420:00

Damer - lang løype

4 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHaugesund IL Orientering54:2012:56

Herrer - kort løype

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering21:459:27
2Adrian Edward Maximilian RingdalHaugesund IL Orientering40:10+18:2517:27
3Victor RingdalHaugesund IL Orientering41:06+19:2117:52
4Lars WikstrømHaugesund IL Orientering46:59+25:1420:25
5Tommy OlsenHaugesund IL Orientering48:54+27:0921:15
Sigved GramstadHaugesund IL Orienteringbrutt
Emil EngesliHaugesund IL Orienteringbrutt
Magnus KleivelandHaugesund IL Orienteringbrutt

Herrer - mellom løype

3 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar KvaleHaugesund IL Orientering29:079:42
2Frode NystedHaugesund IL Orientering29:41+0:349:53
3Arne StakkestadHaugesund IL Orientering31:44+2:3710:34
4Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering31:49+2:4210:36
5Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering36:19+7:1212:06
6Sondre SchefflerHaugesund IL Orientering45:01+15:5415:00
7Rolf BørsethHaugesund IL Orientering45:47+16:4015:15
8Thorvald H. BørsethHaugesund IL Orientering51:46+22:3917:15
Lars Johann MiljeHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - lang løype

4 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering37:188:52
2Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering38:22+1:049:08
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering41:13+3:559:48
4Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering42:24+5:0610:05
5Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1:00:00+22:4214:17
6Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering1:02:35+25:1714:54

Ny Kort

1 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering20:0814:22
0Maria BjordalHaugesund IL Orientering32:30+12:2223:12
0Sanna BjordalHaugesund IL Orientering32:48+12:4023:25
0Mona BringelandHaugesund IL Orientering27:06+6:5819:21
0Nora HafsahlHaugesund IL Orientering31:35+11:2722:33
0Sander Sjøen HjelmervikHaugesund IL Orientering21:47+1:3915:33
0Angelina KahliHaugesund IL Orientering32:35+12:2723:16
0Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering13:56+-6:129:57
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering26:45+6:3719:06
0Benjamin VikseHaugesund IL Orientering15:23+-4:4510:59
0Thomas VikseHaugesund IL Orientering14:52+-5:1610:37
Rolf Martin BrandtzægHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Live Halle BrandsøHaugesund IL Orienteringbrutt

Ny Lang

2 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Even EngesliHaugesund IL Orientering39:40+3:4514:41
0Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering38:15+2:2014:09
0Hanar MaroufHaugesund IL Orientering58:50+22:5521:47
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering44:33+8:3816:30
0Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering32:00+-3:5511:51
0Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orientering48:48+12:5318:04
Benjamin AndersenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Andreas HaavikHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Emil Westerlund HokholtHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Aleksander T. JensenHaugesund IL Orienteringbrutt
Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orienteringbrutt
Benjamin SævikHaugesund IL Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor