Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkarusell 2 Haraldsvang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkarusell 2 Haraldsvang
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 3 april 2018

Damer - kort løype

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hanar MaroutHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Madli allocatedNOTEAM26:218:47
2Miriam  SveenHaugesund IL Orientering35:15+8:5411:45
3Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering37:56+11:3512:38
4Sara HetlandHaugesund IL Orientering37:58+11:3712:39
5Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering39:24+13:0313:08
Marie  LindtnerHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristina VollHaugesund IL Orientering36:048:35
2Marthe LysakerHaugesund IL Orientering1:04:45+28:4115:25
Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - kort løype

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering20:1010:36
2Sigved GramstadHaugesund IL Orientering31:28+11:1816:33
3Lars WikstrømHaugesund IL Orientering46:55+26:4524:41
4Emil EngesliHaugesund IL Orientering59:28+39:1831:17
5Magnus  KleivlandHaugesund IL Orientering59:32+39:2231:20
Torvald Hagland BørsethHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering26:238:47
2Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering26:50+0:278:56
3Frode NystedHaugesund IL Orientering27:16+0:539:05
4Per Bjarne  MyhreHaugesund IL Orientering27:34+1:119:11
5Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering30:53+4:3010:17
6Victor RingdalHaugesund IL Orientering39:22+12:5913:07
7Elias EngesliHaugesund IL Orientering44:58+18:3514:59

Herrer - lang løype

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering28:356:48
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering29:41+1:067:04
3Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering30:36+2:017:17
4Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering31:51+3:167:35
5Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering33:40+5:058:00
Fridtjof RachorHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Sondre  ScefflerHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Ny Kort

800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Markus Amdal|Haugesund IL Orientering24:0930:11
0Maria BjordalHaugesund IL Orientering8:33+-15:3610:41
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering14:21+-9:4817:56
0Fillip SveenHaugesund IL Orientering24:02+-0:0730:02
0Ingrid SveenHaugesund IL Orientering21:44+-2:2527:10
0Benjamin SævikHaugesund IL Orientering14:19+-9:5017:53

Ny Lang

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sanna BjordalHaugesund IL Orientering22:0814:45
0Live BrandsøHaugesund IL Orientering21:54+-0:1414:36
0Even EngesliHaugesund IL Orientering23:41+1:3315:47
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering15:52+-6:1610:34
0Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering21:28+-0:4014:18
0Sebastian  JørgensenHaugesund IL Orientering18:01+-4:0712:00
0AngeliNa KhalilHaugesund IL Orientering22:12+0:0414:48
Emil Olsen RachorHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor