Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lagskonkuranse/Ungdomstafett - Sørmarka

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Lagskonkuranse/Ungdomstafett - Sørmarka
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 21 august 2018

Ungdomstafett

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 339:06
A. Åsmund Lauritz Vaaland10:435+0:3210:435+0:32
B. Anna Taksdal¨11:192+1:0322:021-4-0:32
C. Tobias Rødde17:042+0:0239:06100:00
2Stavanger Orienteringsklubb 140:51+1:45
A. Emma Sydnes Risa13:339+3:2213:339+3:22
B. Arne Jacob Nystrøm Olsen¨10:16123:495-4+1:47-1:35
C. Vilde Margrethe Sæbbø17:02140:512-3+1:45-0:02
3Ganddal IL 141:46+2:40
A. Elias Eidsvåg11:508+1:3911:508+1:39
B. Andreas Nybak Urdal11:373+1:2123:273-5+1:25-0:14
C. Markus Andreas Breivold18:193+1:1741:4630+2:40+1:15
4Sandnes IL (Rogaland) 143:22+4:16
A. Andreas Vistnes Myklebost10:304+0:1910:304+0:19
B. Simon Fjermestad Helgesen12:587+2:4223:2840+1:26+1:07
C. Kaja Peikli19:547+2:5243:2240+4:16+2:50
5Ganddal IL 243:55+4:49
A. Øyvind Lamark11:007+0:4911:007+0:49
B. Thomas Barvik Mæland12:495+2:3323:495-2+1:47+0:58
C. Ole Kristian Taksdal¨ Ingrid Lamark¨20:068+3:0443:5550+4:49+3:02
6Sandnes IL (Rogaland) 245:23+6:17
A. Bjørnar Peikli10:262+0:1510:262+0:15
B. Evelyn Fernandes Nødland15:059+4:4925:318+6+3:29+3:14
C. Kalle Jongenburger19:526+2:5045:236-2+6:17+2:48
7Egersund OK 148:51+9:45
A. Sindre Petterson10:293+0:1810:293+0:18
B. Alexander Horpestad12:484+2:3223:172-1+1:15+0:57
C. Julie Puntervold25:3411+8:3248:517+5+9:45+8:30
8Sandnes IL (Rogaland) 549:26+10:20
A. Ola Wathne Thingbø10:516+0:4010:516+0:40
B. Gabriel Årsvoll13:168+3:0024:077+1+2:05+1:25
C. Julie Aksland25:1910+8:1749:268+1+10:20+8:15
9Sandnes IL (Rogaland) 350:23+11:17
A. Stian Haugvalstad10:11110:111
B. Selma Lothine Fridheim Torp21:1710+11:0131:2810+9+9:26+9:26
C. Markus Richter18:554+1:5350:239-1+11:17+1:51
10Stavanger Orienteringsklubb 252:28+13:22
A. Elise Sydnes Risa13:4311+3:3213:4311+3:32
B. Dina Torgersen12:566+2:4026:399-2+4:37+1:05
C. Sara Nystrøm Olsen25:4912+8:4752:2810+1+13:22+8:45
11Sandnes IL (Rogaland) 457:34+18:28
A. Gustav Levang13:3610+3:2513:3610+3:25
B. Melvin Jongenburger24:1211+13:5637:4811+1+15:46+12:21
C. Thomas Valdal19:465+2:4457:34110+18:28+2:42
12Ålgård Orientering 124:55:58+24:16:52
A. Marthe Roth Aarskog18:1412+8:0318:1412+8:03
B. Nora Byrkjedal Levang24:12:5112+24:02:3524:31:05120+24:09:03+24:01:00
C. Alida Oftedal24:539+7:5124:55:58120+24:16:52+7:49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor