Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørmarkstafetten 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sørmarkstafetten 2018
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 3 mai 2018

Antilope

17 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 6638:08
1. Sara Nystrøm Olsen13:33113:331
2. Arne Jacob Nystrøm Olsen11:192+1:1024:52100:00
3. Stein Arne Olsen13:16138:08100:00
2Stavanger Orienteringsklubb 6445:31+7:23
1. Kjetil Wirak14:503+1:1714:503+1:17
2. Finn-Morten Årstad14:334+4:2429:2330+4:31+3:14
3. Øyvind Rummelhoff16:085+2:5245:312-1+7:23+2:52
3Stavanger Orienteringsklubb 6246:57+8:49
1. Helge Risa14:352+1:0214:352+1:02
2. Elise Sydnes Risa18:458+8:3633:207+5+8:28+7:26
3. Harald Kalager13:372+0:2146:573-4+8:49+0:21
4Stavanger Orienteringsklubb 6550:19+12:11
1. Martin Blystad18:0711+4:3418:0711+4:34
2. Peter Sæbbø13:053+2:5631:124-7+6:20+1:46
3. Wenche Margrethe Sæbbø19:079+5:5150:1940+12:11+5:51
5Ganddal IL 5851:15+13:07
1. Andreas Nybak Urdal16:416+3:0816:416+3:08
2. Elias Eidsvåg15:376+5:2832:185-1+7:26+4:18
3. Thomas Barvik Mæland18:578+5:4151:1550+13:07+5:41
6Ganddal IL 5551:16+13:08
1. Clemens Sundby Øxnevad16:497+3:1616:497+3:16
2. Clemens Øxsnevad10:09126:582-5+2:06-1:10
3. Henning Sundby24:1815+11:0251:166+4+13:08+11:02
7Stavanger Orienteringsklubb 5955:13+17:05
1. Ivar Johan Larsen21:5613+8:2321:5613+8:23
2. Turid Nystrøm19:039+8:5440:5912-1+16:07+7:44
3. Nils John Vestøl14:143+0:5855:137-5+17:05+0:58
8Ganddal IL 5655:47+17:39
1. Erlend Bremnes17:4910+4:1617:4910+4:16
2. Aksel Dommersnes18:007+7:5135:498-2+10:57+6:41
3. Tobias Rødde19:5810+6:4255:4780+17:39+6:42
9Sandnes IL (Rogaland) 5255:49+17:41
1. Kalle Jongenburger17:408+4:0717:408+4:07
2. Jonas Vistnes Myklebost14:415+4:3232:216-2+7:29+3:22
3. Jone Valdal23:2813+10:1255:499+3+17:41+10:12
10Stavanger Orienteringsklubb 6156:48+18:40
1. Pål H. Gjerden15:544+2:2115:544+2:21
2. Haldis Glendrange20:0010+9:5135:549+5+11:02+8:41
3. Svein Glendrange20:5412+7:3856:4810+1+18:40+7:38
11Stavanger Orienteringsklubb 6359:23+21:15
1. Tone Torgersen16:365+3:0316:365+3:03
2. Knut Jonas Espedal22:1714+12:0838:5310+5+14:01+10:58
3. Dina Torgersen20:3011+7:1459:2311+1+21:15+7:14
12Ganddal IL 571:02:41+24:33
1. Markus Andreas Breivold18:1012+4:3718:1012+4:37
2. Marius Rødde27:5917+17:5046:0913+1+21:17+16:40
3. Ann-Cathrin Nybak Urdal16:326+3:161:02:4112-1+24:33+3:16
13Stavanger Orienteringsklubb 601:03:40+25:32
1. May Meling25:1714+11:4425:1714+11:44
2. Tore Karlsen21:0513+10:5646:22140+21:30+9:46
3. Espen Karlsen17:187+4:021:03:4013-1+25:32+4:02
14Sandnes IL (Rogaland) 541:03:41+25:33
1. Andreas Vistnes Myklebost28:1317+14:4028:1317+14:40
2. Amalie Wathne Tingbø Erik Wathne20:3311+10:2448:4615-2+23:54+9:14
3. Simon Fjermestad Helgesen14:554+1:391:03:4114-1+25:33+1:39
15Sandnes IL (Rogaland) 511:05:30+27:22
1. Markus Richter17:408+4:0717:408+4:07
2. Selma Lothine Fridheim Torp22:5816+12:4940:3811+3+15:46+11:39
3. Bjørnar Peikli24:5216+11:361:05:3015+4+27:22+11:36
16Sandnes IL (Rogaland) 501:12:17+34:09
1. Kaja Peilki25:5215+12:1925:5215+12:19
2. Evelyn Fernandes Nødland22:5715+12:4848:4916+1+23:57+11:38
3. Julie Aksland23:2813+10:121:12:17160+34:09+10:12
17Sandnes IL (Rogaland) 531:35:30+57:22
1. Stian Haugvalstad27:5916+14:2627:5916+14:26
2. Kaja Hiorth Myklatun21:0212+10:5349:0117+1+24:09+9:43
3. Ola Wathne Thingbø46:2917+33:131:35:30170+57:22+33:13

Gepard

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 41:03:12
1. Emma Sydnes Risa17:42117:421
2. Bjørnar Sydnes Risa23:184+6:3541:00100:00
3. Kristin Sydnes Risa22:122+18:171:03:12100:00
2Stavanger Orienteringsklubb 51:09:26+6:14
1. Klara Espedal Simonsen24:382+6:5624:382+6:56
2. Åsne Myklebost Torgersen20:442+4:0145:223+1+4:22-2:34
3. Gøril Espedal Simonsen24:044+20:091:09:262-1+6:14+1:52
3Sandnes IL (Rogaland) 21:10:18+7:06
1. Mari Richter27:533+10:1127:533+10:11
2. Gabriel Årsvoll16:43144:362-1+3:36-6:35
3. Oda Fjermestad Helgesen25:425+21:471:10:183+1+7:06+3:30
4Sandnes IL (Rogaland) 11:14:35+11:23
1. Tord Øglænd29:294+11:4729:294+11:47
2. Gustav Levang22:093+5:2651:3840+10:38-1:09
3. Dirk Einar van Zanten22:573+19:021:14:3540+11:23+0:45
5Sandnes IL (Rogaland) 31:18:31+15:19
1. Vegard Berge Villiam Tønnesen Lundberg32:515+15:0932:515+15:09
2. Villiam Tønnesen Lundberg Ida Jongenburger41:455+25:021:14:3650+33:36+18:27
3. Erling Molvik Jørgensen3:5511:18:3150+15:19-18:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor