Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløp Tananger

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløp Tananger
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 24 april 2018

Damer - kort løype

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille HovstadGanddal IL30:4617:05
2Anna Alexandra WirowskiGanddal IL30:48+0:0217:06
3Kristin BreivoldGanddal IL35:04+4:1819:28
4Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb37:54+7:0821:03
5Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb38:10+7:2421:12
6Unni Byberg MæstadGanddal IL50:38+19:5228:07
7Kristin Furre OweGanddal IL50:51+20:0528:15

Damer - mellomlang løype

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)48:4115:12
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb53:26+4:4516:41
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb55:13+6:3217:15
4Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb56:44+8:0317:43
5Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1:11:38+22:5722:23
6Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb1:41:44+53:0331:47
Hilde OhrGanddal ILdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL39:529:43
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb45:07+5:1511:00
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb45:59+6:0711:12
4Janne Tjørhom AasheimGanddal IL46:45+6:5311:24
5Anna TaksdalGanddal IL49:34+9:4212:05
6Ingrid LamarkGanddal IL51:06+11:1412:27
7Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb51:47+11:5512:37
8Trine BolstadGanddal IL55:18+15:2613:29
9Ann Karin TjørhomGanddal IL58:12+18:2014:11
10Vibeke LamarkGanddal IL1:01:21+21:2914:57
11Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1:03:19+23:2715:26
12Barbro SandalGanddal IL1:05:33+25:4115:59
13Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb1:07:08+27:1616:22
14Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1:33:18+53:2622:45

Herrer - kort løype

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering24:3213:37
2Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb34:00+9:2818:53
3Fredrik HovstadGanddal IL36:48+12:1620:26
Marius RøddeGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb38:5512:09
2Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb44:48+5:5314:00
3Kjell SvihusGanddal IL46:19+7:2414:28
4Erlend BremnesGanddal IL46:33+7:3814:32
5Per Ingar HadlandGanddal IL46:53+7:5814:39
6Johan EdelheimNOTEAM49:39+10:4415:30
7Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb50:31+11:3615:47
8Jan VærpSøgne og Songdalen OK50:41+11:4615:50
9Geir HusdalTIF Viking51:23+12:2816:03
10Jan Inge LundeGanddal IL52:00+13:0516:15
11Svein  EliassenStavanger Orienteringsklubb1:03:33+24:3819:51
12Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb1:03:36+24:4119:52
13207651 U1 Ukjent løper207651NOTEAM1:08:58+30:0321:33
14Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:29:59+51:0428:07
Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
Arild SvihusGanddal ILdiskvalifisert
Kjetil SvihusGanddal ILdiskvalifisert
Tor Kristian GylandStavanger Orienteringsklubbikke startet
Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubbikke startet

Herrer - lang løype

4 100 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb38:129:19
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb38:47+0:359:27
3Tobias RøddeGanddal IL39:09+0:579:32
4Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb39:27+1:159:37
5Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering40:09+1:579:47
6Sturla StokkelandÅlgård Orientering40:55+2:439:58
7Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL42:21+4:0910:19
8Per Olav HaarrGanddal IL43:02+4:5010:29
9Markus Andreas BreivoldGanddal IL43:04+4:5210:30
10Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb44:10+5:5810:46
11Joar EilevstjønnGanddal IL44:34+6:2210:52
12Erling GrammeltvedtOK Skeidi44:35+6:2310:52
13Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb44:51+6:3910:56
14Ole Kristian TaksdalGanddal IL45:04+6:5210:59
15Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb45:35+7:2311:07
16Trond LamarkGanddal IL45:36+7:2411:07
17Henning SundbyGanddal IL47:46+9:3411:39
18Mathieu McGuireGanddal IL48:14+10:0211:45
19Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb54:13+16:0113:13
20Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb59:16+21:0414:27
21Dag Terje RøenSamnanger IL1:00:50+22:3814:50
Jørgen BreivoldGanddal ILdiskvalifisert
Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Oddvar TaksdalGanddal ILdiskvalifisert
208719 U1 Ukjent løper208719NOTEAMdiskvalifisert
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbikke startet

Herrer - Ny

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens GylandStavanger Orienteringsklubb26:4616:43
2Noa Sandal HansenGanddal IL46:12+19:2628:52
3Sondre SvihusGanddal IL1:01:24+34:3838:22

Damer - Ny

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari BremnesGanddal IL25:4916:08
2Norah BreivoldGanddal IL27:38+1:4917:16
3Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb32:42+6:5320:26
4Pernille BreivoldGanddal IL38:48+12:5924:15
5Maren OftedalÅlgård Orientering41:50+16:0126:08
6Ronja Marie FalkenbergStavanger Orienteringsklubb1:03:04+37:1539:25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor