Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold 2-dagers, Dag 2 (flyttet fra 25.03)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold 2-dagers, Dag 2 (flyttet fra 25.03)
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 8 april 2018

N-åpen

1 630 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Hermine GrønnebergHedrum OL36:11+11:1522:11
0Simen BergstrømIL Tyrving24:5615:17
0Josephine Lin BjørkSandefjord OK23:40+-1:1614:31
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn24:5615:17
0Christopher David EriksenLarvik OK28:44+3:4817:37
0Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK20:56+-4:0012:50
0Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL19:15+-5:4111:48
0Theo FredheimSandefjord OK15:43+-9:139:38
0Sindre FurlandSandefjord OK14:48+-10:089:04
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK16:54+-8:0210:22
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18:02+-6:5411:03
0Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL19:13+-5:4311:47
0Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL19:11+-5:4511:46
0Karen KlavenesSandefjord OK23:44+-1:1214:33
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn31:06+6:1019:04
0Eirik LestebergKongsberg OL24:33+-0:2315:03
0Magnus LestebergKongsberg OL21:13+-3:4313:00
0Elise Nauf-BorgersenHedrum OL24:27+-0:2915:00
0Fredrik Nauf-BorgersenHedrum OL23:52+-1:0414:38
0Mathis RenardKongsberg OL32:49+7:5320:07
0Sije StrandLierbygda OL39:06+14:1023:59
0Arvid WennerstrandPorsgrunn OL36:02+11:0622:06
0Marcus WindvikSandefjord OK29:00+4:0417:47
Vigdis SigurdsdottirStokke ILikke startet
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLikke startet

D -10

2 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0June HestadSkien OK25:42+-5:2512:39
0Juliette Holtskog-FeremansSkien OK21:37+-9:3010:38
0Olea Heggem EngebakkenLarvik OK31:0715:19
Silje Andresen SkotteFossum IFikke startet

D 11-12

2 830 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie Holtskog-FeremansSkien OK31:5211:15
2Daniella GjoneSandefjord OK33:06+1:1411:41
3Vilde Aakre LeistadSkien OK33:09+1:1711:42
4Annika van RaaijHedrum OL36:04+4:1212:44
5Elise RenardKongsberg OL38:24+6:3213:34
6Pernille ZagarLarvik OK46:02+14:1016:15
7Thelma BrathagenLarvik OK46:38+14:4616:28
8Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn58:38+26:4620:43
9Adele TeigenKongsberg OL1:10:19+38:2724:50
Ingrid LestebergKongsberg OLdiskvalifisert

D 11-12N

2 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane MathisenOL Tønsberg og omegn25:1812:27

D 13-14

3 030 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF36:2412:00
2Mina Akiko JohnsenSturla, IF38:28+2:0412:41
3Synne SandvenNotodden OL38:45+2:2112:47
4Ingvild GustafssonKongsberg OL40:30+4:0613:21
5Julie Sophie WoldOK Moss40:32+4:0813:22
6Kathinka Zahl HagenFossum IF40:38+4:1413:24
7Eileen BjanesIL Tyrving43:28+7:0414:20
8Vida Helland-HansenIL Tyrving43:39+7:1514:24
9Kristine SolbakkenIL Tyrving51:25+15:0116:58
10Ragnhild Blom-HagenFossum IF55:26+19:0218:17
11Ingeborg EikåsSandefjord OK1:21:04+44:4026:45
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLdiskvalifisert
Marie SaugestadNydalens SKdiskvalifisert
Gunde TumelionisFossum IFdiskvalifisert
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnikke startet
Anne ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D 13-16C

2 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn30:4211:37
2Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL41:33+10:5115:44
3Marlene SkramdalHedrum OL43:35+12:5316:30
4Agathe BrathagenLarvik OK49:36+18:5418:47
5Sunniva VienaRingerike OL1:02:35+31:5323:42
6Annabell Aunmo KjellevoldModum OL1:07:02+36:2025:23

D 13-16N

2 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amalie SkjønhaugFet OL48:2822:20

D 15-16

3 780 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL36:369:40
2Kristin Melby JacobsenLardal OL37:19+0:439:52
3Une HoltermannPorsgrunn OL37:26+0:509:54
4Eline SchjervenLardal OL41:37+5:0111:00
5Johanne Rognerud BøeFossum IF42:19+5:4311:11
6Helene Bjørkvold JendalFossum IF44:38+8:0211:48
7Mina SchjervenLardal OL45:14+8:3811:57
8Ida Sofie HjortlandLarvik OK47:50+11:1412:39
9Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL50:07+13:3113:15
10Konstanse MoholthKongsberg OL50:27+13:5113:20
11Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn53:18+16:4214:06
12Alvilde Lysaker SandenEiker OL54:41+18:0514:27
13Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK57:06+20:3015:06
14Oda Isnes TyseEiker OL59:01+22:2515:36
15Iris HolstIL Tyrving1:06:13+29:3717:31
16Lise StrømSandefjord OK1:22:15+45:3921:45
Mari BrendeFossum IFdiskvalifisert
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet

D15-16B

3 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild JohnsenHedrum OL45:0214:51

D 17-A kort

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille NaufHedrum OL38:4312:05
2Siri MoholthKongsberg OL39:35+0:5212:22

D 17-B

3 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gry AakreSkien OK41:5213:49
2Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL44:08+2:1614:33
3Susanne StrømHedrum OL46:31+4:3915:21
4Rikke Kristin GåsholtHedrum OL49:57+8:0516:29
5Linda BrathagenLarvik OK51:21+9:2916:56
Lill BirkelundPorsgrunn OLikke startet

D 17-C

2 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti GullordGjø-Vard OL30:5211:41
2Ann-Karin LestebergKongsberg OL36:12+5:2013:42
3Else StordalOL Tønsberg og omegn47:38+16:4618:02
4Ingunn GåsoddenSkien OK48:43+17:5118:27
5Inger MørkSandefjord OK49:00+18:0818:33
Heidi EriksenLarvik OKdiskvalifisert
Katherine EstepKonnerud ILikke startet

D 17-N

2 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Brith NordkveldeHedrum OL35:2216:17

D 17-20

4 170 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne StrandAsker Skiklubb31:487:37
2Hanne VassendPorsgrunn OL33:44+1:568:05
3Åsne Naadland HoloFossum IF34:12+2:248:12
4Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK35:19+3:318:28
5Ella Arentz HagenSandefjord OK35:37+3:498:32
6Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL36:11+4:238:40
7Ingvild LangeggenKongsberg OL38:51+7:039:18
8Andrea RanvikKonnerud IL39:01+7:139:21
9Synne SkjærsteinIL Tyrving39:03+7:159:21
10Christine HoenEiker OL39:57+8:099:34
11Mina JørgensenIL Tyrving40:18+8:309:39
12Karen Hoel JomaasFossum IF40:35+8:479:43
13Hanna NysæterSkien OK41:10+9:229:52
14Tale StrandKongsberg OL42:15+10:2710:07
15Anniken RanvikKonnerud IL45:08+13:2010:49
16Tomine Lysaker SandenEiker OL47:07+15:1911:17
17Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL48:05+16:1711:31
18Julie EikelandOL Tønsberg og omegn54:48+23:0013:08
19Elise StørenBø OL1:14:00+42:1217:44
Jenny BaklidKonnerud ILikke startet
Maria PrestbøenSandefjord OKikke startet

D 21-

4 170 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine RenardKongsberg OL36:328:45
2Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn38:18+1:469:11
3Lene Godager KaasBækkelagets SK38:34+2:029:14
4Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL43:33+7:0110:26
5Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL44:15+7:4310:36
6Anne Marthe PeveriEiker OL46:31+9:5911:09
7Astri Marie RemmePorsgrunn OL54:19+17:4713:01
8Silje Borge HoviSkien OK55:17+18:4513:15
Louise OramBækkelagets SKbrutt

D 40-

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandKongsberg OL35:2811:05
2Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK38:16+2:4811:57
3Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn39:35+4:0712:22
4Mona HoltePorsgrunn OL43:16+7:4813:31
5Ellen GustafssonKongsberg OL44:22+8:5413:51
6Torill Hynne FjæreHedrum OL46:54+11:2614:39
7Hanne WoldOK Moss47:46+12:1814:55
8Linda FredhOK Moss48:54+13:2615:16
Siv WiersdalenPorsgrunn OLikke startet

D 45-

3 200 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SchjervenLardal OL31:599:59
2Hilde VassendPorsgrunn OL32:47+0:4810:14
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL33:23+1:2410:25
4Kristin SandvenNotodden OL35:13+3:1411:00
5Annette Cecilie ArentzSandefjord OK35:53+3:5411:12
6Nora SkauenIL Tyrving36:10+4:1111:18
7Anette Kjærås FiringAndebu IL39:30+7:3112:20
8Kari Reppesgård HoltHedrum OL39:52+7:5312:27
9Lenka WestinPorsgrunn OL40:30+8:3112:39
10Mai Britt BjørkSandefjord OK41:40+9:4113:01
11Anne Lene BergOK Skeidi42:25+10:2613:15
12Stine ArntzenSandefjord OK42:49+10:5013:22
13Tone Sølie LysnesHedrum OL43:11+11:1213:29
14Hilde PoppeFredrikstad SK46:26+14:2714:30
15Elin BordøyHedrum OL47:56+15:5714:58
16Wenche EikåsSandefjord OK49:29+17:3015:27
17Katrine van RaaijHedrum OL51:31+19:3216:05
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegnikke startet
Åse NysæterSkien OKikke startet

D 50-

3 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sissel SkovlyRingerike OL31:559:58
2Anita Sørensen DrageKongsberg OL33:51+1:5610:34
3Arnhild U. BråtenVegårshei IL34:11+2:1610:40
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL34:29+2:3410:46
5Isa HeggedalKonnerud IL34:43+2:4810:50
6Kristin Sæthre SørensenSturla, IF39:13+7:1812:15
7Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL41:01+9:0612:49
8Toini SkyttersæterKonnerud IL42:04+10:0913:08
9Veslemøy SolbergKonnerud IL42:39+10:4413:19
10Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn43:44+11:4913:40
11Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL44:37+12:4213:56
12Hilde KløvstadSandefjord OK45:15+13:2014:08
13Marianne NjåsteinIL Tyrving48:45+16:5015:14
14Anne Lindalen StenerudOL Tønsberg og omegn55:53+23:5817:27

D 55-

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiri RebårdSandefjord OK34:0610:39
2Gunhild HennumLierbygda OL35:21+1:1511:02
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL37:46+3:4011:48
4Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb39:47+5:4112:25
5Ingrid RavnanOL Toten-Troll41:17+7:1112:54
6Margrete EngzeliusAsker Skiklubb43:23+9:1713:33
7Ragnhild HaldKristiansand OK43:44+9:3813:40
Kari ChristiansenSandefjord OKdiskvalifisert
Karin EriksenOL Tønsberg og omegnbrutt

D 60-

3 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK39:1212:15
2Anne Lise AndreassenSandefjord OK48:40+9:2815:12
3Marianne SpanliLierbygda OL57:02+17:5017:49
4Kristil KristensenOK Skeidi58:19+19:0718:13
5Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1:00:04+20:5218:46

D 65-

3 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise SagaKjose IL34:0310:38
2Randi HansenStokke IL51:02+16:5915:56
3Inger NergaardStokke IL54:21+20:1816:59
4Grethe Lill RyengSturla, IF1:00:00+25:5718:45
5Aud KjemperudEiker OL1:07:28+33:2521:05
6Elisabeth RødAndebu IL1:22:19+48:1625:43
7Helga PeveriEiker OL1:23:10+49:0725:59
8Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL1:29:59+55:5628:07

D 70-

2 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL42:0714:28
2May Helene HansenSandefjord OK51:07+9:0017:33
3Margit Ryen SteenBø OL55:29+13:2219:03
4Margareta BrynhildsenStokke IL57:02+14:5519:35
5Eli KlovningPorsgrunn OL59:03+16:5620:17
6Sidsel SandelienHeming Orientering1:05:10+23:0322:23 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Hjørdis ØvreåsBotne SK1:12:00+29:5324:44

D 75-

2 910 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synnøve DalvaBø OL1:14:5525:44
2Hanne BræckKongsberg OL1:18:31+3:3626:58

H -10

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn28:4614:10
0Jon StrandKongsberg OL18:22+-10:249:02

H 11-12

2 830 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mats JohnsenSturla, IF32:4311:33
2Niclas GunnerødStokke IL34:07+1:2412:03
3Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL34:37+1:5412:13
4Henrik Elias SebjørnsenFossum IF38:46+6:0313:41
5Jarand GustafssonKongsberg OL40:09+7:2614:11
6Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb40:56+8:1314:27
7Gaute SkjønhaugFet OL59:03+26:2020:51
8Sondre KornmoPorsgrunn OL1:05:16+32:3323:03
9Ole Magnus StoremyrIL Hauken1:19:37+46:5428:07
Ask Felland SætnanFossum IFdiskvalifisert
Magnus SigurdssonStokke ILikke startet

H 11-12N

2 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian Kaupang LyeLarvik OK16:438:14
2Gaute NysæterSkien OK17:05+0:228:24
3Ludvig SkramdalHedrum OL20:20+3:3710:00
4Kristian Ekeberg FliidSkien OK23:04+6:2111:21

H 13-14

3 190 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss25:037:51
2Henrik Kaupang LyeLarvik OK26:21+1:188:15
3Benjamin GjoneSandefjord OK30:47+5:449:38
4Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering30:57+5:549:42
5Anders KlavenesSandefjord OK31:33+6:309:53
6Brage EikåsSandefjord OK32:05+7:0210:03
7Ask OlaussenOppsal Orientering34:30+9:2710:48 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Gabriel GjoneSandefjord OK36:26+11:2311:25
8Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn36:26+11:2311:25
10Henrik Repstad StoremyrIL Hauken40:34+15:3112:43
11Sindre Vie StrislandFossum IF41:06+16:0312:53
12Oliver NilsenFossum IF41:48+16:4513:06
13Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn43:15+18:1213:33
14Eirik Vie StrislandFossum IF43:43+18:4013:42
15Hallvard TjentlandLardal OL45:27+20:2414:14
16Philip Lehmann RomørenFossum IF51:04+26:0116:00
17Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn51:48+26:4516:14
18Oskar BaklidKonnerud IL1:00:10+35:0718:51
Ludvik SætherFredrikstad SKbrutt
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Eivind Bogen ArenthSturla, IFikke startet
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLikke startet
Theodor BjørkSandefjord OKikke startet

H 13-16C

2 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik WoldeneFossum IF36:0413:39
2Bendik Schia LøeNotodden OL41:07+5:0315:34

H 15-16

4 170 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK29:417:07
2Ådne SkjærsteinIL Tyrving30:39+0:587:21
3Viljan van RaaijHedrum OL33:27+3:468:01
4Åsmund SlokvikNotodden OL34:03+4:228:09
5Mikkel KatlaFossum IF34:19+4:388:13
6Sondre Zahl HagenFossum IF35:36+5:558:32
7Erlend BørliFossum IF36:03+6:228:38
8Halvard KornmoPorsgrunn OL36:06+6:258:39
9Vetle DrageKongsberg OL37:13+7:328:55
10Iver RingheimLarvik OK37:26+7:458:58
11Henrik R HoltHedrum OL38:24+8:439:12
12Tobias MathisenPorsgrunn OL38:59+9:189:20
13Sivert PoppeFredrikstad SK39:26+9:459:27
14Atle Nikolai WølloKongsberg OL40:30+10:499:42
15Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL42:12+12:3110:07
16Jonas EikåsSandefjord OK43:13+13:3210:21
17Snorre SlokvikNotodden OL45:51+16:1010:59
18Gustav Andresen SkotteFossum IF46:15+16:3411:05
19Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn48:43+19:0211:40
20Kristian StrømNydalens SK51:12+21:3112:16
21Birk Felland SætnanFossum IF59:23+29:4214:14
22Kristoffer FjæreHedrum OL1:00:53+31:1214:36
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert

H 17-A kort

3 780 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig JohnsenHedrum OL38:2310:09
2Oliver DraveckyOL Trollo57:49+19:2615:17

H 17-B

3 190 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian Juel JohannessenHedrum OL43:0413:30
2Ulrik Andre StrømHedrum OL45:57+2:5314:24
3Haakon PettersenSandefjord OK47:17+4:1314:49
4Asbjørn BrathagenLarvik OK51:14+8:1016:03

H 17-C

2 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn27:4910:32
2Øystein NæssKjose IL32:39+4:5012:22
3Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn40:51+13:0215:28
4Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL41:18+13:2915:38
5Arnfinn SørumSkien OK41:23+13:3415:40
6Per Anders RemmePorsgrunn OL44:59+17:1017:02
Jostein EriksenLarvik OKikke startet

H 17-N

2 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL21:219:50

H 17-20

4 670 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL30:076:26
2Jørgen BaklidKonnerud IL30:13+0:066:28
3Aslak HeimdalKonnerud IL30:39+0:326:33
4Håkon KornmoPorsgrunn OL33:48+3:417:14
5Jens Johan BrekkeLillomarka OL34:39+4:327:25
6Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL34:41+4:347:25
7Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb35:30+5:237:36
8Rasmus MathisenPorsgrunn OL35:44+5:377:39
9Trym B IslandOL Tønsberg og omegn36:46+6:397:52
10Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF38:11+8:048:10
11Ole FlaattenOK Skeidi39:07+9:008:22
12Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn39:43+9:368:30
13Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn41:03+10:568:47
14Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL43:03+12:569:13
15Mathias Pedersen VoldLillomarka OL43:18+13:119:16 Last ned GPS-spor i gpx-format
Skjalg NysæterSkien OKbrutt
Tord StrandKongsberg OLikke startet

H 21-

4 670 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carl Godager KaasBækkelagets SK28:376:07
2Thore KornmoPorsgrunn OL31:40+3:036:46
3Øyvind WatterdalHadeland OL31:54+3:176:49
4Damien RenardKongsberg OL32:11+3:346:53
5Helge GisholtOK Skeidi32:14+3:376:54
6Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn32:53+4:167:02
7Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving33:15+4:387:07
8Haakon IngvaldsenNydalens SK33:59+5:227:16
9Thomas NipenBækkelagets SK34:05+5:287:17
10Arild AndresenFossum IF34:54+6:177:28
11Jan Richard EriksenAsker Skiklubb35:35+6:587:37
12Ludvig RødnesOppsal Orientering36:22+7:457:47
13Dag Steinar RagvinBø OL37:00+8:237:55
14Trygve HeggedalKongsberg OL37:36+8:598:03
15Torstein HoleNydalens SK37:43+9:068:04
16Christian JomaasFossum IF38:02+9:258:08
17Steinar LandeBø OL38:26+9:498:13
18Lars BaklidKonnerud IL40:55+12:188:45
19Morten TangenOK Moss42:07+13:309:01
20Eirik LarsenSkien OK44:48+16:119:35
21Robert FredriksenNotodden OL51:17+22:4010:58
22Jarle LysnesHedrum OL51:28+22:5111:01
23Erlend GjestrumHedrum OL1:10:55+42:1815:11
Sten Åge NygårdseterVegårshei ILdiskvalifisert
Morten FismenFossum IFikke startet

H 40-

4 170 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola LestebergKongsberg OL39:489:32
2Atle StrømHedrum OL42:01+2:1310:04
3Jørgen FjæreHedrum OL42:05+2:1710:05
4Fredrik LarsenIndre Østfold OK43:11+3:2310:21
5Sigurd HoltskogSkien OK57:26+17:3813:46
Geir HestadSkien OKdiskvalifisert
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLikke startet

H 45-

3 780 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode NysæterSkien OK28:287:31
2Torbjørn Blom-hagenFossum IF29:27+0:597:47
3Lars Erik GjeinFossum IF30:16+1:488:00
4Geir HoffIL Tyrving30:18+1:508:00
5Gisle NysæterSkien OK30:30+2:028:04
6Odd StrandKongsberg OL31:03+2:358:12
7Espen RøsteKongsberg OL31:26+2:588:18
8Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL31:29+3:018:19
9Anders Kristian HoltHedrum OL31:53+3:258:26
10André JægtvikKonnerud IL33:52+5:248:57
11Knut Jostein SætnanFossum IF33:53+5:258:57
12Atle BorgersenHedrum OL34:34+6:069:08
13Tor RingstadHedrum OL37:52+9:2410:01
14Jens TjentlandLardal OL38:25+9:5710:09
15Eirik JørgensenIL Tyrving39:54+11:2610:33
16Ian RingheimOL Trollo40:18+11:5010:39
17Jo Børre EikåsSandefjord OK40:50+12:2210:48
18Kyrre GranFet OL42:12+13:4411:09
19Espen JohnsenHedrum OL42:47+14:1911:19
20Eelco van RaaijHedrum OL43:43+15:1511:33
21Torgeir SkjønhaugFet OL44:44+16:1611:50
22Håkon BørliFossum IF44:53+16:2511:52 Last ned GPS-spor i gpx-format
23Fredrik SaugestadNydalens SK47:07+18:3912:27
24Bjørn LiePorsgrunn OL47:11+18:4312:28
Truls FjeldstadPorsgrunn OLdiskvalifisert
Knut Ivar JohansenSandefjord OKikke startet

H 50-

3 700 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are KristiansenIL Tyrving28:317:42
2Trond GjelstadSandefjord OK29:21+0:507:55
3Juha VienaRingerike OL30:20+1:498:11
4Jan GatevoldPorsgrunn OL32:21+3:508:44
5Bjørn PollandOK Skeidi33:33+5:029:04
6Øyvind FlaattenOK Skeidi33:44+5:139:07
7Petter LøeNotodden OL34:21+5:509:17
8Jørn MyrlandNotodden OL34:55+6:249:26
9Helge StenerudOL Tønsberg og omegn35:23+6:529:33
10Jon SkriubakkenPorsgrunn OL35:50+7:199:41
11Roger LysnesHedrum OL36:02+7:319:44
12Morten HamreIL Hauken36:06+7:359:45
13Tore HoffIL Tyrving36:56+8:259:58
14Tom AasrumHedrum OL37:03+8:3210:00
15Håkon JendalFossum IF37:34+9:0310:09
16Geir BråtenVegårshei IL38:07+9:3610:18
17Arne Håkon JørgensenSandefjord OK39:44+11:1310:44
18Arne KristensenStokke IL41:57+13:2611:20
19Atle WølloKongsberg OL45:55+17:2412:24
20Arild StorheimKongsberg OL47:36+19:0512:51
21Rune SørensenSturla, IF53:50+25:1914:32
22Per Einar StrømHedrum OL54:08+25:3714:37
23Oskar KaaløySandefjord OK1:16:35+48:0420:41
Roar ByeModum OLikke startet

H 55-

3 700 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind DrageKongsberg OL27:537:32
2Eivind HoffIL Tyrving30:09+2:168:08
3Jon BjørgumKristiansand OK30:14+2:218:10
4Kim Farnes HansenLierbygda OL32:18+4:258:43
5Onno VerberneOL Toten-Troll33:31+5:389:03
6Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn34:23+6:309:17
7Harald BergeLøten o-lag34:58+7:059:27
8Kjell WestinPorsgrunn OL35:30+7:379:35
9Hallvard FjærLillomarka OL37:42+9:4910:11
10Terje GullordGjø-Vard OL38:10+10:1710:18
11Martin GranlyLillomarka OL38:39+10:4610:26
12Sven OhrvikKonnerud IL42:22+14:2911:27
13Bjørn BaklidKonnerud IL44:22+16:2911:59
14Inge GlittumOK Skeidi44:52+16:5912:07
15Harald OmlandSkien OK45:14+17:2112:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn46:24+18:3112:32
17Kjetil KløvstadSandefjord OK47:26+19:3312:49
18Tormod BøeFossum IF49:25+21:3213:21
19Torgeir BrandalKongsberg OL53:17+25:2414:24
20Jan Ivar GundersenHedrum OL54:02+26:0914:36
21Are NjåsteinIL Tyrving1:09:22+41:2918:44

H 60-

3 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi24:437:43
2Terje Wiig MathisenNydalens SK26:32+1:498:17
3Harald HoviSkien OK30:47+6:049:37
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF32:02+7:1910:00
5Trond HegnaAsker Skiklubb33:44+9:0110:32
6Rune LaurantsenSkien OK38:08+13:2511:55
7Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn40:22+15:3912:36
8Øyvind GylverAsker Skiklubb41:10+16:2712:51
9Even Tore SteinsholtLardal OL41:45+17:0213:02
10Sigbjørn MyhreAndebu IL42:31+17:4813:17
11Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn50:56+26:1315:55

H 65-

3 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FadumSande Sportsklubb31:419:54
2Per Chr. HagenBø OL35:34+3:5311:06
3Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn35:42+4:0111:09
4Ole JohanssonPorsgrunn OL36:52+5:1111:31
5Atle RemmePorsgrunn OL37:02+5:2111:34
6Elling AakreAndebu IL37:12+5:3111:37
7Bjørn SteenBø OL38:33+6:5212:02
8Ragnar Niemi BergStokke IL40:05+8:2412:31
9Hugo A. ChristensenNotodden OL41:13+9:3212:52
10Ove Gunnar JacobsenStokke IL41:20+9:3912:55
11Jan BøhleOL Trollo47:46+16:0514:55
12Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL48:09+16:2815:02
13Dag KristensenOK Skeidi54:21+22:4016:59
14Martin NaufHedrum OL1:06:45+35:0420:51

H 70-

3 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL36:4211:28
2Hans Roar BakkenEiker OL38:09+1:2711:55
3Helge FossheimHedrum OL38:16+1:3411:57
4Hasse BergstrømIL Tyrving40:18+3:3612:35
5Dag Rønning JensenOL Trollo41:05+4:2312:50
6Carl Ove BergOK Skeidi43:24+6:4213:33
7Kjell MeenPorsgrunn OL43:27+6:4513:34
8Hans StordalOL Tønsberg og omegn45:52+9:1014:20
9Henning GaarderKonnerud IL52:01+15:1916:15
10Lars Martin GjeinStokke IL52:21+15:3916:21
11Kay JørgensenPorsgrunn OL54:25+17:4317:00
12Bjørn Helge CeebergHedrum OL55:39+18:5717:23
13John Ivar KjellevoldModum OL56:26+19:4417:38
14Bjørn SandelienHeming Orientering58:36+21:5418:18 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1:17:31+40:4924:13
Alf Johan HjelmtvedtEiker OLdiskvalifisert
Roar LøkenSandefjord OKdiskvalifisert
Arne LandeBø OLbrutt
Ragnar HillestadLardal OLikke startet
Helge RevhaugRingerike OLikke startet

H 75-

3 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingar HåkonsenKongsberg OL38:0511:54
2Bjørn Willy HansenSandefjord OK53:28+15:2316:42
3Anton LommeHedrum OL54:17+16:1216:57
4Magne KlovningPorsgrunn OL57:09+19:0417:51
5Magnar ØvreåsBotne SK1:10:07+32:0221:54
6Asbjørn BræckKongsberg OL1:10:27+32:2222:00
7Steinar RuudKonnerud IL1:16:45+38:4023:59
8Harald WibyeOK Moss1:26:25+48:2027:00
Ronald BjervaDrangedal OLdiskvalifisert

H 80-

2 910 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn49:1816:56
2Magnar ReppesgårdHedrum OL50:08+0:5017:13
3Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn58:51+9:3320:13
4Odd GunbjørnsenKonnerud IL1:36:49+47:3133:16
Helge HalvorsenLarvik OKdiskvalifisert

A-åpen

3 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar KlavenesSandefjord OK29:199:09
2Trond EvensenOL Tønsberg og omegn30:28+1:099:31
3Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL31:19+2:009:47
4Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL31:41+2:229:54
5Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn37:36+8:1711:45
6Roar TønnesenKongsberg OL41:45+12:2613:02
7Per GustafssonKongsberg OL43:35+14:1613:37
8Marit-Elin IdenTeam Jeløy BIL44:36+15:1713:56
9Håvard HalvorsenKonnerud IL46:13+16:5414:26
10Synnøve NybøKonnerud IL52:08+22:4916:17
11Tron FossSandefjord OK1:14:25+45:0623:15

B-åpen

3 190 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar BerteigIL GeoForm30:469:38
2Knut GjoneSandefjord OK53:38+22:5216:48
3Egil Christopher HoenEiker OL55:25+24:3917:22
4Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1:00:03+29:1718:49
5Turid VongravenSkien OK1:00:14+29:2818:52
6Hilde MoholthKongsberg OL1:01:34+30:4819:17
7Hanne BrendeFossum IF1:05:47+35:0120:37
8Sharon BroadwellIL GeoForm1:09:59+39:1321:56
Torbjørn BogenSturla, IFdiskvalifisert
Eilef LandsverkSkien OKdiskvalifisert

C-åpen

2 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Gøran BjørkSandefjord OK41:3915:46
2Vibeke Svendsen MathisenOL Tønsberg og omegn43:49+2:1016:35
3Sigrun GjoneSandefjord OK48:58+7:1918:32
4May Britt ReppesgårdHedrum OL54:18+12:3920:34
5Ellen Horn-JohnsenSturla, IF55:19+13:4020:57
6Anders JohnsenSturla, IF55:25+13:4620:59
7Katrine SolbakkenIL Tyrving1:03:17+21:3823:58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor