Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for EM testløp lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: EM testløp lang
Arrangørorganisasjoner: Fredrikstad SK / Norges Orienteringsforbund
Dato: søndag 8 april 2018

D 21-

9 775 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL1:08:407:01
2Lisa RisbyOk Kåre1:11:37+2:577:19
3Marie OlaussenFredrikstad SK1:11:38+2:587:19
4Ingjerd MyhreKongsberg OL1:14:57+6:177:40
5Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering1:15:40+7:007:44
6Ingeborg EideByåsen IL1:16:26+7:467:49
7Maren Jansson HaverstadNTNUI1:16:47+8:077:51
8Agnes LeoHalden SK1:17:27+8:477:55
9Jo ShepherdHalden SK1:19:53+11:138:10
10Eva JurenikovaHalden SK1:21:01+12:218:17
11Anna UlvensøenNTNUI1:23:24+14:448:31
12Ragnhild HjermstadFossum IF1:23:33+14:538:32
13Karen Oline KolstadNTNUI1:24:27+15:478:38
14Ingrid GulbrandsenNTNUI1:24:40+16:008:39
15Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1:25:49+17:098:46
16Bodil HelgerudHalden SK1:28:19+19:399:02
17Åsne Skram TrømborgNTNUI1:29:01+20:219:06
18Emilie Westli AndersenLøten o-lag1:30:53+22:139:17
19Oda J SikkelandIL Tyrving1:31:37+22:579:22
20Marthe GløersenBækkelagets SK1:32:10+23:309:25
21Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1:36:14+27:349:50
22Ingunn Egeberg VáriNTNUI1:41:25+32:4510:22
23Alicia FribergIF Hagen1:58:44+50:0412:08
Ingrid LundanesNTNUIbrutt
Tone E LyeNydalens SKikke startet
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUIikke startet
Emma ArnesenByåsen ILikke startet
Vilde MalmeiNTNUIikke startet
Kristine BergliaEiker OLikke startet
Siri UlvestadNydalens SKikke startet
Lone BrochmannBækkelagets SKikke startet
Sigrid AlexandersenNTNUIikke startet
Ida Marie Næss BjørgulPaimion Rastiikke startet

H 21-

13 250 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK1:18:555:57
2Yngve SkogstadFrol IL1:20:19+1:246:03
3Anders NordbergNydalens SK1:22:01+3:066:11
4Magne DæhliHalden SK1:22:21+3:266:12
5Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1:22:43+3:486:14
6Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering1:23:08+4:136:16
7Paul SirumFrol IL1:23:19+4:246:17
8Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1:24:17+5:226:21
9Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK1:24:32+5:376:22
10Vegard DanielsenKristiansand OK1:25:05+6:106:25
11Torgeir NørbechIL Tyrving1:25:13+6:186:25
12Håvard Wedege IrgensKristiansand OK1:25:48+6:536:28
13Audun HeimdalNTNUI1:26:15+7:206:30
14Jo Forseth IndgaardFrol IL1:26:25+7:306:31
15Stian SundsvikFrol IL1:26:51+7:566:33
16Carl Petter LyngenFrol IL1:27:02+8:076:34
17Bjørn EkebergIL Tyrving1:27:03+8:086:34
18Anders VisterNydalens SK1:27:51+8:566:37
19Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1:28:25+9:306:40
20Hans Petter MathisenFredrikstad SK1:28:29+9:346:40
21Olai Stensland LillevoldNTNUI1:28:41+9:466:41
22Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1:28:54+9:596:42
23Isak BergsetFrol IL1:29:13+10:186:44
24Ivar LundanesIL Tyrving1:29:28+10:336:45
25Andreas SølbergIL Leik1:29:47+10:526:46
26Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1:29:48+10:536:46
27Vegard Jarvis WestergårdNTNUI1:30:36+11:416:50
28Elias T. MølnvikNTNUI1:30:44+11:496:50
29Ulf Forseth IndgaardFrol IL1:32:21+13:266:58
30Peter HodkinsonLillomarka OL1:32:22+13:276:58
31Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:32:49+13:547:00
32Alexander ChepelinHalden SK1:33:53+14:587:05
33Albin LillieströmFreidig1:34:23+15:287:07
34Dag BlandkjennKristiansand OK1:34:43+15:487:08
35Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1:34:50+15:557:09
36Gaute FriestadKristiansand OK1:36:29+17:347:16
37Anders Felde OlaussenNTNUI1:37:45+18:507:22
38Øyvind HelgerudHalden SK1:38:22+19:277:25
39Sverre Turter SandvoldNydalens SK1:38:26+19:317:25
40Vetle ChristiansenBækkelagets SK1:38:42+19:477:26
41Morten JørgensenKristiansand OK1:39:00+20:057:28
42Stepán MudrákStora Tuna OK1:41:27+22:327:39
43Oskar AndrénIL Leik1:42:53+23:587:45
44Lars OwrenFreidig1:46:26+27:318:01
45Oskar RøenVaregg Fleridrett1:48:42+29:478:12
46Erik GustafssonNTNUI1:51:49+32:548:26
47Sigurd Myhre AndreassenHalden SK1:52:46+33:518:30
48Are WigaardOppsal Orientering1:54:00+35:058:36
49Peter NordbrødenNTNUI1:57:50+38:558:53
50Wing Chung TamOAHK2:51:36+1:32:4112:57
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert
Sverre Bang StøengNTNUIbrutt
Jan ShanelNydalens SKbrutt
Sindre JohannessenFreidigbrutt
Mats NordbrødenHalden SKbrutt
Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SKbrutt
Jonas Klausen EspedalNTNUIbrutt
Rasmus Rørholt TheisenNTNUIbrutt
Håkon Raadal BjørloNTNUIbrutt
Fredrik EliassonHalden SKikke startet
Vegard RuttenborgIL Tyrvingikke startet
Vegard Brun SagaIL Tyrvingikke startet
Sigur HeggedalNydalens SKikke startet
Jonas Madslien BakkenNTNUIikke startet
Markus HolterHalden SKikke startet
Henrik EijsinkNydalens SKikke startet
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrettikke startet
Håvard HagaNydalens SKikke startet
Alan CherryNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor