Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintkarusell - Ringerike

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintkarusell - Ringerike
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 26 april 2018

N-åpen

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Luna GrønlieRingerike OLfullført
Mali Oline JohansenRingerike OLfullført
Ester Torskenæs RatovonatiRingerike OLfullført
Nauomi Torskenæs RatovonatiRingerike OLfullført

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trine OpsethRingerike OL16:47
2Line Skjevik ArnevikRingerike OL17:31+0:44
3Karen Backe LangumRingerike OL26:22+9:35

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne-Kristin KvammeRingerike OL16:13
2Kjersti StræteRingerike OL16:39+0:26
3Grete S B HoviSkien OK17:20+1:07
4Kari StrandeRingerike OL21:35+5:22
5Live Joronn YtrehusRingerike OL27:45+11:32
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OLdiskvalifisert
Eirin MathiesenRingerike OLdiskvalifisert

H 17-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL11:29
2Lars EnerhaugenModum OL12:06+0:37
3Oskar ArnevikRingerike OL12:32+1:03
4Stig MellingRingerike OL12:50+1:21
5Anders Beyer BrattliRingerike OL14:03+2:34
6Per Erik OpsethRingerike OL14:12+2:43
7Lars BerglundRingerike OL14:36+3:07
8Juha VienaRingerike OL17:06+5:37
9Sverre GrafferRingerike OL17:59+6:30

H 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian KihleRingerike OL14:23
2Harald HoviSkien OK17:22+2:59
3Geir Sverre SvingheimHadeland OL20:01+5:38
4Helge RevhaugRingerike OL21:03+6:40
5Svein RoslandHope IL21:39+7:16
6Knut Ivar KollstrømRingerike OL22:18+7:55
7Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering24:18+9:55
8Toralf OpperudRingerike OL28:59+14:36
9Leif Roger HultgreenRingerike OL34:09+19:46
10Sverre ThuneRingerike OL1:00:29+46:06
Knut AasRingerike OLdiskvalifisert
Per Gunnar DahlRingerike OLdiskvalifisert

D -16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marte Sofie SkroveRingerike OL28:19
2Oda OpsethRingerike OL40:12+11:53
3Kari KollstrømRingerike OL40:18+11:59

H -16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stein Aas StræteRingerike OL13:37
2Reidar KollstrømRingerike OL51:48+38:11
Martin Nøkleby MellingRingerike OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018