Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: søndag 22 april 2018

Fredrikstad SK

67 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Johan Kalsson KahrsN-åpen (98)48:44+48:4426:20
0Trym StrømbergN-åpen (98)32:04+32:0417:20
0Aksel SolbergN-åpen (98)32:06+32:0617:21
0Isa Milene BrekkeN-åpen (98)44:33+44:3324:04
0Malin Husebye AamodtD -10 (10)25:31+5:4513:25
0Adele C.S. EdvardsenN-åpen (98)27:06+27:0614:38
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenD -10 (10)19:4610:24
0Vilma DanevadN-åpen (98)20:48+20:4811:14
0Sondre StrømbergH -10 (13)31:53+12:5416:46
0Isak SolbergH -10 (13)16:33+-2:268:42
1Heidi Østlid BagstevoldD 21-A (4)49:3612:09
1Linda SolbergD 35- (5)40:249:54
1Britt Stine StrandD 17-C (9)30:5313:15
1Bent Olav AamodtH 45- (47)38:437:36
1Unni Strand KarlsenD 65- (7)39:2613:35
2Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (7)34:14+1:0910:16
2Jenny DanevadD 11-12 (20)23:19+3:3410:13
2Tom A. KarlsenH 65- (24)36:34+3:469:38
2Emil Husebye AamodtH 11-12 (31)22:48+3:0410:00
3Ludvik SætherH 13-14 (13)29:53+4:2010:56
3Marte Hox BrynildsenD 11-12 (20)25:22+5:3711:07
3Emma Sofie SteinslandD 13-14 (20)26:17+2:3910:11
3Henrik OttesenH 45- (47)43:25+4:428:31
3Audun NordbyH 11-12 (31)23:42+3:5810:23
4Vidar SolbergDirekte A lang (47)42:13+3:208:15
4Camilla ImrikD 17-B (16)45:34+8:0415:23
4Frank LøwengreenH 45- (47)44:31+5:488:44
6Bendik EliassenH 17-18E (24)31:20+3:468:28
6Amalie LøkkebergD 13-14 (20)28:31+4:5311:03
6Anne-Sofie Hox BrynildsenD 17-C (9)41:22+10:2917:45
6Trine OlaussenD 50- (32)39:39+5:3812:07
6Øystein RuudH 60- (32)39:11+6:109:08
8Bjørn HusebyDirekte C (31)33:56+8:5414:15
8Espen DanevadH 45- (47)46:39+7:569:09
8Gunn Astrid JakobsenD 60- (17)44:27+10:4915:19
9Embla ØvretveitD 15-16 (25)41:37+5:0711:49
9Hans Petter MathisenH 21-E (90)37:40+4:076:44
10Ingrid SteinslandD 11-12 (20)31:48+12:0313:56
10Dyre Martin GulbrandsenH 45- (47)47:01+8:189:14
12Marit KahrsD 21-E (39)41:57+8:439:15
12Runar Saur ModahlH 17-18E (24)36:22+8:489:49
12Bjørn HeidenstrømH 65- (24)51:38+18:5013:37
13Sondre OttesenH 17-18E (24)36:34+9:009:52
14Andrine K. S. EdvardsenD 11-12 (20)36:24+16:3915:57
14Eirik ImrikH 17-18E (24)36:47+9:139:56
15Kristoffer B. HelminsenH 15-16 (26)1:05:26+30:2715:00
18Alexandra AngvollD 15-16 (25)58:49+22:1916:42
18Syver Strand GulbrandsenH 11-12 (31)35:57+16:1315:46
19Signe Strand GulbrandsenD 15-16 (25)59:57+23:2717:01
20Axel BromanderH 55- (42)46:38+11:3410:52
23Emma DanevadD 17-18 E (33)50:12+26:0316:11
23Oliver Hagaseth MydskeH 17-18E (24)59:52+32:1816:10
24Tor Arne StoksethH 65- (24)1:15:51+43:0320:00
27Thomas LieH 45- (47)59:48+21:0511:44
30Hanna Fiskum NordbrødenD 21-E (39)52:14+19:0011:31
35Kjell Arild KarlsenH 21-E (90)44:36+11:037:58
36Mattias KarlssonH 21-E (90)44:38+11:057:59
41Espen Nordbrøden FiskumH 21-E (90)45:57+12:248:13
42Bernt Inge SteinslandH 45- (47)1:28:52+50:0917:27
42Anders BrynildsenDirekte A lang (47)1:39:12+1:00:1919:24
44Christina AnderssonDirekte A kort (60)1:00:55+32:4719:16
44Pål AngvollH 45- (47)1:30:32+51:4917:47
54Kristian DalbyH 21-E (90)48:28+14:558:40
55Ingunn Saur ModahlDirekte A kort (60)1:32:23+1:04:1529:14
57Audun Bjerkreim NilsenH 21-E (90)49:13+15:408:48
76Håvard BergetH 21-E (90)55:40+22:079:57
Gitte BromanderDirekte A kort (60)diskvalifisert
Ellen Maria RingstadN-åpen (98)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor