Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: søndag 22 april 2018

Fossum IF

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Mads JevanordN-åpen (98)24:47+24:4713:23
0Magnus JevanordN-åpen (98)12:56+12:566:59
0Åse Marie H. AppenzellerN-åpen (98)26:16+26:1614:11
0Olav GrevstadH -10 (13)18:599:59
2Nils HæstadH 60- (32)34:11+1:107:58
3Heidi BernerD 17-B (16)45:30+8:0015:22
3Magnus Flydal JenstadDirekte C (31)29:24+4:2212:21
5Victoria Hæstad BjørnstadD 21-E (39)39:46+6:328:46
6Øystein HoloH 55- (42)38:08+3:048:53
6Anders HeitmannH 13-16C (7)43:02+21:1818:28
7Julie BakkeD 17-A kort (11)1:15:57+40:2520:51
7Morten HeirH 50- (40)43:57+4:489:11
8Charles HalaasDirekte A lang (47)46:20+7:279:04
9Elise GisholtDirekte C (31)34:05+9:0314:19
10Kjersti HovD 55- (29)41:41+8:2012:44
10Pernille KatlaD 21-E (39)41:51+8:379:14
12Tanja AppenzellerDirekte C (31)46:54+21:5219:42
13Katrine BakkeD 45- (24)53:44+19:4814:10
14Anne Berit RørlienD 17-B (16)1:11:16+33:4624:04
15Einar GisholtH 50- (40)48:18+9:0910:06
17Åsne Naadland HoloD 21-E (39)45:08+11:549:57
17Olaf Blom-HagenH 11-12 (31)35:05+15:2115:23
19Bente LandmarkD 55- (29)49:26+16:0515:07
19Øyvind HjermstadH 21-E (90)40:47+7:147:17
21Ingrid G. KvålsgardD 21-E (39)47:51+14:3710:33
22Hans JevanordDirekte A lang (47)57:05+18:1211:10
22Tonje Rognerud BøeD 17-18 E (33)47:23+23:1415:17
22Eivind Berner MyhreH 17-18E (24)45:17+17:4312:14
23Anders GrevstadH 45- (47)58:26+19:4311:28
23Lucie StørmerDirekte A kort (60)44:35+16:2714:06
24Kristin FalkD 45- (24)2:02:23+1:28:2732:17
24Lars HjermstadH 60- (32)53:39+20:3812:30
25Erlend BakkeH 11-12 (31)41:14+21:3018:05
25Richard Zeiner-GundersenH 60- (32)53:52+20:5112:33
25Christian JomaasH 50- (40)55:27+16:1811:36
26Olav HasaasH 45- (47)59:31+20:4811:41
27Gunhild KvålsgardDirekte C (31)1:07:26+42:2428:20
27Leif StørmerH 21-E (90)43:34+10:017:47
29Morten FismenDirekte A kort (60)51:01+22:5316:08
29Ståle HeitmannH 45- (47)1:01:30+22:4712:04
32Terje MelsomDirekte A lang (47)1:10:22+31:2913:46
33Per KaarbyDirekte A kort (60)53:55+25:4717:03
37Tormod BøeH 55- (42)1:08:21+33:1715:55
43Einar MelsomH 21-E (90)46:39+13:068:20
45Martin Borge HeirH 21-E (90)46:56+13:238:23
49Erling HjermstadH 21-E (90)47:29+13:568:29
56Peter GisholtH 21-E (90)49:10+15:378:47
67Jan Erik NaessH 21-E (90)53:03+19:309:29
78Oscar Hæstad BjørnstadH 21-E (90)55:43+22:109:58
85Torbjørn Blom-hagenH 21-E (90)1:01:15+27:4210:57
86Emil StørmerH 21-E (90)1:01:17+27:4410:57
Sigbjørn ModalsliH 60- (32)diskvalifisert
Sivert Sande KvermeH 21-E (90)ikke startet
Eirik TandrevoldH 55- (42)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor