Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: søndag 22 april 2018

Asker Skiklubb

59 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Emma Hølås MortensenN-åpen (98)31:32+31:3217:02
0Pernille Hølås MortensenN-åpen (98)29:10+29:1015:45
0Mathias Bredland EidN-åpen (98)15:05+15:058:09
0Jakob Marinius Bredland EidN-åpen (98)17:37+17:379:31
0Eivind KjernsmoN-åpen (98)26:28+26:2814:18
0Synne KjernsmoN-åpen (98)25:16+25:1613:39
0Amalie BirkelundN-åpen (98)30:38+30:3816:33
0Erlend Hellerud ØpstadN-åpen (98)15:34+15:348:24
0Helene Hellerud ØpstadN-åpen (98)22:50+22:5012:20
1Jan Richard EriksenH 50- (40)39:098:11
2Tommy JauhojarviDirekte A kort (60)30:51+2:439:45
2Ina MartiniD 15-16 (25)37:57+1:2710:46
3Anne Lise ØfsthusD 75- (5)1:03:48+19:1224:55
3Lotte Jauhojärvi MarkussenD 17-18 E (33)27:35+3:268:53
3Henrik Fredriksen AasH 17-18E (24)28:31+0:577:42
3Jens Erik MortensenH 17-A kort (9)57:02+3:0915:40
3Ellen Aure SkogedalD 45- (24)41:15+7:1910:53
4Selma Aure SkogedalD 11-12N (4)16:42+1:299:01
5Pål SkogedalH 21-A (8)48:09+6:069:13
6Torleif GaltelandH 17-B (7)55:22+15:3518:42
6Bjørn GulbrandsenH 21-A (8)54:20+12:1710:24
6Ann Katrin OlsenD 55- (29)38:23+5:0211:44
7Gunhild MyhrD 17-B (16)50:25+12:5517:01
7Haakon DolvenH 17-A kort (9)1:30:27+36:3424:50
7Bård Engzelius GylverH 21-A (8)55:10+13:0710:34
8Håkon LøvliDirekte A kort (60)35:27+7:1911:13
8Gjermund GravirH 50- (40)45:17+6:089:28
9Maren Aure SkogedalD 13-14 (20)32:52+9:1412:44
9Vegard LØvliDirekte A kort (60)35:44+7:3611:18
9Marit EgnerD 45- (24)47:41+13:4512:34
10Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (33)34:22+10:1311:05
11Nina BirkelundD 40- (13)1:32:54+48:5322:46
11Synne StrandD 21-E (39)41:52+8:389:14
12Anne NydalD 17-B (16)1:01:04+23:3420:37
12Bjørn GunnerødH 75- (13)1:06:15+28:2422:50
12Jon Arvid FossumH 60- (32)42:27+9:269:53
13Ane Kristine EidDirekte C (31)47:17+22:1519:52
14Bjørn MartiniH 45- (47)53:48+15:0510:34
15Sara MartiniD 13-14 (20)39:14+15:3615:12
16Margrete EngzeliusD 55- (29)48:28+15:0714:49
17Øyvind HoveidH 65- (24)1:01:16+28:2816:09
19Anette Jauhojärvi MarkussenD 13-14 (20)1:01:10+37:3223:42
20Karin Halsaa DolvenD 13-14 (20)1:11:27+47:4927:41
21Randi NicolaisenD 55- (29)53:58+20:3716:30
22Olaf Halsaa DolvenH 15-16 (26)1:17:52+42:5317:51
23Unni RyeD 55- (29)59:56+26:3518:19
24Mathias BirkelundH 11-12 (31)40:56+21:1217:57
26Øyvind GylverH 60- (32)1:06:00+32:5915:23
27Maria PerssonD 50- (32)59:00+24:5918:02
27Terje HenriksenH 55- (42)51:46+16:4212:04
27Anders ØpstadDirekte A lang (47)1:03:38+24:4512:27
28Svein GranerudH 50- (40)57:06+17:5711:56
30Marianne ArnesenD 50- (32)1:03:32+29:3119:25
31Kaja Bråten LøvaldDirekte A lang (47)1:09:27+30:3413:35
31Sander ArntzenH 21-E (90)43:54+10:217:51
38Kjetil KjernsmoDirekte A lang (47)1:23:09+44:1616:16
43Roar NydalDirekte A lang (47)1:48:12+1:09:1921:10
73Bjørnar LøvliH 21-E (90)54:45+21:129:47
Silje Marie VågeD 17-18 E (33)diskvalifisert
Trygve MyhrH 17-18E (24)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor