Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: søndag 22 april 2018

Halden SK

72 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Tom Viktor StoksethN-åpen (98)33:58+33:5818:21
0Sixten SandN-åpen (98)29:20+29:2015:51
0Assar SandN-åpen (98)46:55+46:5525:21
0Elias Hauge BjuganN-åpen (98)25:40+25:4013:52
0Håkon BryggenN-åpen (98)27:33+27:3314:53
0Hanna HaldinN-åpen (98)40:21+40:2121:48
0Ville Emil WingstedtH -10 (13)16:43+-2:168:47
0Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (13)26:26+7:2713:54
1Malin SandD 17-A kort (11)35:329:45
1Ellen Kathrine SvendsbyD 45- (24)33:568:57
2Bjørn BrekkeDirekte C (31)27:48+2:4611:40
2Niels Christian HellerudH 17-18E (24)27:48+0:147:30
2Anja WingstedtD 40- (13)44:49+0:4810:59
2Mats NordbrødenDirekte A lang (47)41:03+2:108:01
3Marius BjuganDirekte A lang (47)42:02+3:098:13
4Karianne HaugeDirekte A kort (60)31:38+3:3010:00
4Emma Helene OlsenD 13-14 (20)26:25+2:4710:14
4Magne DæhliH 21-E (90)34:47+1:146:13
5Herman Lien BackstrømH 13-14 (13)31:51+6:1811:40
5Erlend BrendstuenH 19-20E (13)32:53+6:338:15
5Markus HolterH 21-E (90)35:39+2:066:22
6Bodil HelgerudD 21-E (39)39:58+6:448:49
6Heidi StoksethD 40- (13)53:17+9:1613:03
6Runa Lien BackstrømD 45- (24)42:46+8:5011:17
7Håkon Østraat SævareidH 19-20E (13)36:53+10:339:16
7Marieluise Schmitt GranD 15-16 (25)41:01+4:3111:39
7Marie Lien BackstrømD 13-14 (20)30:22+6:4411:46
7Hanne Lerche RaadalD 45- (24)43:29+9:3311:28
7Lizzie InghamD 21-E (39)40:14+7:008:52
8Vendula HaldinD 21-E (39)41:38+8:249:11
8Trygve Kristoffer LøvliH 19-20E (13)37:12+10:529:20
9Sigurd Saxe SandvikH 15-16 (26)56:02+21:0312:51
9Sverre SandvikH 11-12 (31)26:10+6:2611:28
9Idun Kristine Felde OlaussenD 21-E (39)41:50+8:369:14
12Peder BryggenH 13-14 (13)1:27:19+1:01:4631:59
12Øyvind HelgerudH 21-E (90)39:01+5:286:58
13Alf Kristian HelleH 15-16 (26)1:02:31+27:3214:20
13Alexander ChepelinH 21-E (90)39:22+5:497:02
13Kine Hallan SteiwerD 21-E (39)44:14+11:009:45
14Frauke Schmitt GranD 45- (24)53:47+19:5114:11
14Fredrik EliassonH 21-E (90)39:39+6:067:05
14Martin BrækkeH 15-16 (26)1:04:30+29:3114:47
15Pål  BackstrømDirekte A lang (47)51:44+12:5110:07
16Sigrid Schmitt GranD 11-12 (20)40:06+20:2117:35
16Lone MalmgrenD 21-E (39)45:00+11:469:56
16Tor Ragnar AndersenH 60- (32)44:31+11:3010:22
17Emil WingstedtH 21-E (90)40:14+6:417:11
17Anne Julsrud HaugenD 55- (29)48:34+15:1314:51
17Kjetil BjørloH 50- (40)49:03+9:5410:15
18Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (20)41:23+21:3818:09
18Lene SandvikDirekte A kort (60)41:20+13:1213:04
18Eirik NordbrødenH 60- (32)46:56+13:5510:56
19Jens Erik MjølnerødH 55- (42)43:57+8:5310:14
19Irene Felde OlaussenDirekte A kort (60)43:31+15:2313:46
22Geir TorgersenH 45- (47)56:57+18:1411:11
22Jo ShepherdD 21-E (39)47:58+14:4410:35
23Hedda Johanne Skaug-SundsetvikD 15-16 (25)1:10:57+34:2720:09
23Jakob TorgersenH 15-16 (26)1:17:59+43:0017:53
23Martin BryggenH 11-12 (31)40:00+20:1617:32
25Hedda Raadal BjørloD 21-E (39)49:50+16:3611:00
26Agnes LeoD 21-E (39)50:02+16:4811:02
32Karoline AuneD 21-E (39)56:08+22:5412:23
33Andrei ZhuravlevH 21-E (90)44:11+10:387:54
36Gudmund JenssenH 50- (40)1:11:38+32:2914:59
45Randi B. AuneDirekte A kort (60)1:02:12+34:0419:41
55Mats HaldinH 21-E (90)48:59+15:268:45
74Magnus NordbrødenH 21-E (90)55:16+21:439:53
81Sigurd Myhre AndreassenH 21-E (90)57:35+24:0210:18
Tore SandvikH 45- (47)diskvalifisert
Minna Sofie WingstedtD 11-12 (20)diskvalifisert
Synne Marie JenssenD 15-16 (25)diskvalifisert
Philip Orud HovlandH 11-12 (31)diskvalifisert
Maren HenriksenD 13-14 (20)ikke startet
Tara MelhuishD 21-E (39)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor