Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: søndag 22 april 2018

N-åpen

1 850 m, 98 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Aksel Nikolai AubertNOTEAM14:30+14:307:50
0Erlend Bråten BergeIL Koll20:28+20:2811:03
0Kajsa ChristensenSarpsborg OL30:17+30:1716:22
0LMaren Julie FinstadRaumar Orientering27:02+27:0214:36
0Marie Fosser-KildalHeming Orientering53:49+53:4929:05
0Filip HalvorsenNydalens SK19:01+19:0110:16
0Helena HalvorsenNydalens SK17:11+17:119:17
0Lea HaugÅs-NMBU Orientering20:20+20:2010:59
0Mads JevanordFossum IF24:47+24:4713:23
0Magnus JevanordFossum IF12:56+12:566:59
0Andreas MelheimSturla, IF18:09+18:099:48
0Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb31:32+31:3217:02
0Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb29:10+29:1015:45
0Esten Valentin NybråtenIL Tyrving17:51+17:519:38
0Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL30:09+30:0916:17
0Oskar RoskifteOK Moss19:43+19:4310:39
0Silje StrandLierbygda OL45:14+45:1424:27
0Iver Aukrust StørksenKolbotn og Skimt OL19:52+19:5210:44
0Jens Vonen SvaeSarpsborg OL15:34+15:348:24
0Oskar S. ThorsenBækkelagets SK25:03+25:0313:32
0Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss23:35+23:3512:44
0Erle WetterhusOK Moss21:28+21:2811:36
0Amelia Aune BryneOK Moss34:08+34:0818:27
0Tuve LundsrudVåler IL20:20+20:2010:59
0Tom Viktor StoksethHalden SK33:58+33:5818:21
0Mons Sætre-LorenszenFet OL13:34+13:347:20
0Gustav Strøm FerdenKolbotn og Skimt OL35:29+35:2919:10
0Johanne Ragvinn RystadNydalens SK42:08+42:0822:46
0Anna Elisabeth Fontes AarbuVarteig OL31:46+31:4617:10
0Mathias Bredland EidAsker Skiklubb15:05+15:058:09
0Jakob Marinius Bredland EidAsker Skiklubb17:37+17:379:31
0Max Alexsander NybråtenIL Tyrving16:03+16:038:40
0Sixten SandHalden SK29:20+29:2015:51
0Åse Marie H. AppenzellerFossum IF26:16+26:1614:11
0Kristian  Lind-LarsenOK Moss24:54+24:5413:27
0Tore Lind-LarsenOK Moss16:48+16:489:04
0Anders R. ElmiOK Moss18:27+18:279:58
0Lars Markus BlomquistNOTEAM27:58+27:5815:07
0Ada RodemNydalens SK40:41+40:4121:59
0Milla SkålandTrøsken IL20:31+20:3111:05
0Gabriel TrobeOK Moss31:52+31:5217:13
0Nathaniel TrobeOK Moss31:31+31:3117:02
0Adele Øen SkålandTrøsken IL21:49+21:4911:47
0Johan Kalsson KahrsFredrikstad SK48:44+48:4426:20
0Assar SandHalden SK46:55+46:5525:21
0Hanna BirkelandNOTEAM25:53+25:5313:59
0Selma BirkelandNOTEAM25:24+25:2413:43
0Elias Hauge BjuganHalden SK25:40+25:4013:52
0Eivind KjernsmoAsker Skiklubb26:28+26:2814:18
0Wilma StoparIL Tyrving19:29+19:2910:31
0Synne KjernsmoAsker Skiklubb25:16+25:1613:39
0Sondre Høilund DragsethFet OL22:24+22:2412:06
0Kristian RigoOK Moss17:30+17:309:27
0Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK25:30+25:3013:47
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb30:38+30:3816:33
0Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK23:37+23:3712:45
0Trym Meinert RystadKjelsås IL16:25+16:258:52
0Trym StrømbergFredrikstad SK32:04+32:0417:20
0Martina VågsnesOppsal Orientering21:43+21:4311:44
0Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering23:25+23:2512:39
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK24:50+24:5013:25
0Iselin HermoÅs-NMBU Orientering26:38+26:3814:23
0Sivert Høilund DragsethFet OL22:24+22:2412:06
0Trym BreimoOK Moss28:44+28:4415:31
0Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering27:08+27:0814:40
0Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering26:12+26:1214:09
0Aksel SolbergFredrikstad SK32:06+32:0617:21
0Håkon BryggenHalden SK27:33+27:3314:53
0Magnus LestebergKongsberg OL18:12+18:129:50
0Helene HarstadKolbotn og Skimt OL22:56+22:5612:23
0Mats Dyrlie AndersenVarteig OL21:09+21:0911:25
0Isa Milene BrekkeFredrikstad SK44:33+44:3324:04
0Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering21:05+21:0511:23
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL27:15+27:1514:43
0Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL17:12+17:129:17
0Julie Økern HågårdKonnerud IL21:31+21:3111:37
0Erle FosstveitRaumar Orientering44:54+44:5424:16
0Simen ÅnensenOppsal Orientering19:53+19:5310:44
0Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK27:06+27:0614:38
0Mathilde Lindhom AckenhausenKonnerud IL33:41+33:4118:12
0Kristian KaiserSturla, IF25:35+25:3513:49
0Simen Lian MortensenIL Koll30:38+30:3816:33
0Elida EspenesVarteig OL31:43+31:4317:08
0Sondre Meinert RystadKjelsås IL22:14+22:1412:01
0Hanna HaldinHalden SK40:21+40:2121:48
0Julia Meland-TangenBækkelagets SK21:34+21:3411:39
0Una RetteraasenIndre Østfold OK21:27+21:2711:35
0Nicola WarzinskaÅs-NMBU Orientering24:06+24:0613:01
0Vilma DanevadFredrikstad SK20:48+20:4811:14
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb15:34+15:348:24
0Herman Finstad LandIL Tyrving24:03+24:0313:00
0Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering18:06+18:069:47
0Eirik LestebergKongsberg OL32:15+32:1517:25
0Elise Holm NedrebøOK Moss32:49+32:4917:44
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb22:50+22:5012:20
0Solan LøkenOK Moss28:26+28:2615:22
Sander Agnalt HeggenesTrøsken ILdiskvalifisert
Eline Frosterød SimensenOK Mossdiskvalifisert
Isak AndersenNydalens SKikke startet
Ellen Maria RingstadFredrikstad SKikke startet
Ingrid Johanne RinngstadNOTEAMikke startet
Ingrid WangensteenNydalens SKikke startet
Alma AlverNOTEAMikke startet
Olav Markus BlomquistNOTEAMikke startet
Ludvig Balchen LudvigsenIL Kollikke startet
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orienteringikke startet

D -10

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK25:31+5:4513:25
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL29:14+9:2815:23
0Astrid ReuschHeming Orientering31:33+11:4716:36
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK28:44+8:5815:07
0Helene ScheeleNydalens SK13:40+-6:067:11
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK19:4610:24
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL24:15+4:2912:45
0Sofie Holm NedrebøOK Moss26:30+6:4413:56
0Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK17:41+-2:059:18
0Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering22:43+2:5711:57

D 11-12

2 280 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Størmer-AntonsenNydalens SK19:458:39
2Jenny DanevadFredrikstad SK23:19+3:3410:13
3Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK25:22+5:3711:07
4Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering25:24+5:3911:08
5Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn26:49+7:0411:45
6Aina Elisabeth Tirkkonen ToftNydalens SK30:00+10:1513:09
7Hanne Wærp HaugeNydalens SK30:32+10:4713:23
8Pernille Nor-WollØstmarka OK30:44+10:5913:28
9Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL31:33+11:4813:50
10Ingrid SteinslandFredrikstad SK31:48+12:0313:56
11Emma Aune JakobsenOK Moss32:30+12:4514:15
12Erle Elise WoldOK Moss34:41+14:5615:12
13Malin GjetangerMåren OK35:27+15:4215:32
14Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK36:24+16:3915:57
15Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering37:10+17:2516:18
16Sigrid Schmitt GranHalden SK40:06+20:2117:35
17Hanna SpangbergKonnerud IL40:40+20:5517:50
18Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK41:23+21:3818:09
19Ingrid LestebergKongsberg OL41:28+21:4318:11
Minna Sofie WingstedtHalden SKdiskvalifisert
Johanne StorhaugKonnerud ILikke startet
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKikke startet

D 11-12N

1 850 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering15:138:13
2Synne Syversen GihleOppsal Orientering16:20+1:078:49
3Iben Johansen-BarliOppsal Orientering16:32+1:198:56
4Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb16:42+1:299:01
Erle WetterhusOK Mossikke startet

D 13-14

2 580 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KvarmeSturla, IF23:389:09
2Marie KravdalGjø-Vard OL24:37+0:599:32
3Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK26:17+2:3910:11
4Emma Helene OlsenHalden SK26:25+2:4710:14
5Ingvild GustafssonKongsberg OL27:19+3:4110:35
6Amalie LøkkebergFredrikstad SK28:31+4:5311:03
7Marie Lien BackstrømHalden SK30:22+6:4411:46
8Nora Christine HansenRøyken OL30:48+7:1011:56
9Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb32:52+9:1412:44
10Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL37:16+13:3814:26
10Julie Sophie WoldOK Moss37:16+13:3814:26
12Marthe Graff-WiikSturla, IF37:23+13:4514:29
13Emma Visted-HansenGjø-Vard OL38:14+14:3614:49
14Mina Akiko JohnsenSturla, IF38:52+15:1415:03
15Sara MartiniAsker Skiklubb39:14+15:3615:12
16Julie BrenåsVarteig OL44:09+20:3117:06
17Elma Sagli GudimIndre Østfold OK44:17+20:3917:09
18Sigrid HaugeSarpsborg OL49:25+25:4719:09
19Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1:01:10+37:3223:42
20Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1:11:27+47:4927:41
Sigrid NermoenØstmarka OKikke startet
Maren HenriksenHalden SKikke startet

D 13-16C

2 330 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL32:3713:59
2Marikken ChristensenSarpsborg OL37:06+4:2915:55
3Annabell Aunmo KjellevoldModum OL39:31+6:5416:57
4Hedda Kind KjellevoldModum OL42:23+9:4618:11
5Erika Lind-LarsenOK Moss44:37+12:0019:08
6Marte Sofie SkroveRingerike OL47:03+14:2620:11
Solveig Pehrsen-LundeVarteig OLikke startet

D 13-16N

2 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL38:1315:51

D 15-16

3 520 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL36:3010:22
2Ina MartiniAsker Skiklubb37:57+1:2710:46
3Kristine KravdalGjø-Vard OL38:01+1:3110:48
4Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK39:01+2:3111:05
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL39:06+2:3611:06
6Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL39:08+2:3811:07
7Marieluise Schmitt GranHalden SK41:01+4:3111:39
8Oda Isnes TyseEiker OL41:21+4:5111:44
9Embla ØvretveitFredrikstad SK41:37+5:0711:49
10Elida Sagli GudimIndre Østfold OK42:46+6:1612:08
11Mari ØverbyKongsberg OL44:00+7:3012:30
12Elise Wærp HaugeNydalens SK47:15+10:4513:25
13Konstanse MoholthKongsberg OL48:58+12:2813:54
14Malene InstanesSturla, IF52:54+16:2415:01
15Nora Småge HilsenKonnerud IL53:18+16:4815:08
16Ine InstanesSturla, IF54:01+17:3115:20
17Iselin SørensenSturla, IF56:22+19:5216:00
18Alexandra AngvollFredrikstad SK58:49+22:1916:42
19Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK59:57+23:2717:01
20Iris HolstIL Tyrving1:00:40+24:1017:14
21Silje SlungaardIL Tyrving1:05:01+28:3118:28
22Vilde RetteraasenIndre Østfold OK1:06:01+29:3118:45
23Hedda Johanne Skaug-SundsetvikHalden SK1:10:57+34:2720:09
24Nina PedersenSarpsborg OL1:12:28+35:5820:35
Synne Marie JenssenHalden SKdiskvalifisert
Hedda SpangbergKonnerud ILikke startet

D 17-A kort

3 640 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin SandHalden SK35:329:45
2Karen BjergaardNydalens SK49:56+14:2413:43
3Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL51:47+16:1514:13
4Solveig SletnerRøyken OL58:42+23:1016:07
5Elin SpeakeLillomarka OL1:00:23+24:5116:35
6Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1:06:30+30:5818:16
7Julie BakkeFossum IF1:15:57+40:2520:51
8Stine AustadRaumar Orientering1:16:05+40:3320:54
9Rikke Kristin GåsholtHedrum OL1:41:19+1:05:4727:50
Lene Godager KaasBækkelagets SKdiskvalifisert
Astrid Waaler KaasHeming Orienteringdiskvalifisert

D 17-B

2 960 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje CarlsenSturla, IF37:3012:40
2Ann-Karin LestebergKongsberg OL38:18+0:4812:56
3Heidi BernerFossum IF45:30+8:0015:22
4Camilla ImrikFredrikstad SK45:34+8:0415:23
5Cecilie Wærp HaugeNydalens SK48:56+11:2616:31
6Ingrid Lundin BerganKongsberg OL49:28+11:5816:42
7Gunhild MyhrAsker Skiklubb50:25+12:5517:01
8Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL53:31+16:0118:04
9Yvonne SvendsenIL Tyrving55:10+17:4018:38
10Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering55:56+18:2618:53
11Judit BanfiÅs-NMBU Orientering58:32+21:0219:46
12Anne NydalAsker Skiklubb1:01:04+23:3420:37
13Katrine HolenØstmarka OK1:04:35+27:0521:49
14Anne Berit RørlienFossum IF1:11:16+33:4624:04
15Ina BlågestadIndre Østfold OK1:13:23+35:5324:47
16Lene FlessebergKongsberg OL1:14:56+37:2625:18
Mona Dalegård LøkenKongsberg OLikke startet
Anne-Kristin SwärdHadeland OLikke startet

D 17-C

2 330 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britt Stine StrandFredrikstad SK30:5313:15
2Katherine EstepKonnerud IL32:48+1:5514:04
3Anne SørlienGjø-Vard OL35:44+4:5115:20
4Kristin MortensenIL Koll37:25+6:3216:03
5Reidun HansenSarpsborg OL39:44+8:5117:03
6Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK41:22+10:2917:45
7Marianne Truslew HarstadKolbotn og Skimt OL42:52+11:5918:23
8Camilla FosstveitRaumar Orientering45:32+14:3919:32
9Tove TesdalIndre Østfold OK47:32+16:3920:24

D 21-A

4 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK49:3612:09
2Ida TangenNydalens SK1:00:11+10:3514:45
3Joanna ErikssonNydalens SK1:08:29+18:5316:47
4Anne Marthe PeveriEiker OL1:24:06+34:3020:36

D 35-

4 080 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda SolbergFredrikstad SK40:249:54
2Lene Moe BlomNydalens SK41:08+0:4410:04
3Dana B. SteneNydalens SK48:47+8:2311:57
4Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering54:50+14:2613:26
5Cristina LuisNydalens SK1:00:11+19:4714:45

D 40-

4 080 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL44:0110:47
2Anja WingstedtHalden SK44:49+0:4810:59
3Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering45:19+1:1811:06
4Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK46:08+2:0711:18
5Randi HøilundFet OL50:46+6:4512:26
6Heidi StoksethHalden SK53:17+9:1613:03
7Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering1:00:56+16:5514:56
8Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1:07:39+23:3816:34
9Silje SyversenOppsal Orientering1:14:10+30:0918:10
10Mari TaraldrudSentrum OK1:28:20+44:1921:39
11Nina BirkelundAsker Skiklubb1:32:54+48:5322:46
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKdiskvalifisert
Mila ZaharinovaOppsal Orienteringdiskvalifisert
Kristin RoskifteKolbotn og Skimt OLbrutt

D 45-

3 790 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK33:568:57
2Berit Sofie WiklundNydalens SK36:43+2:479:41
3Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb41:15+7:1910:53
4Valborg MadslienLillehammer OK41:59+8:0311:04
5Birgit Økern JensenKonnerud IL42:14+8:1811:08
6Runa Lien BackstrømHalden SK42:46+8:5011:17
7Hanne Lerche RaadalHalden SK43:29+9:3311:28
8Torunn Økern JensenRingerike OL44:21+10:2511:42
9Marit EgnerAsker Skiklubb47:41+13:4512:34
10Aud Ellen BrevikSturla, IF48:14+14:1812:43
11Siri StørmerNydalens SK48:56+15:0012:54
12Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK49:10+15:1412:58
13Katrine BakkeFossum IF53:44+19:4814:10
14Frauke Schmitt GranHalden SK53:47+19:5114:11
15Else Kari ScheeleNydalens SK55:10+21:1414:33
16Tone SkramRøyken OL1:06:41+32:4517:35
17Mette SpangbergKonnerud IL1:08:58+35:0218:11
18Lenka WestinPorsgrunn OL1:14:14+40:1819:35
19Marianne ReuschHeming Orientering1:21:27+47:3121:29
20Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering1:27:32+53:3623:05
21Charlotte SkourupSturla, IF1:33:44+59:4824:43
22Cora EbnerKongsberg OL1:50:05+1:16:0929:02
23Kristin Stubban HygenØstmarka OK2:01:54+1:27:5832:09
24Kristin FalkFossum IF2:02:23+1:28:2732:17
Arnhild KroghOppsal Orienteringikke startet

D 50-

3 270 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria JonssonNydalens SK34:0110:24
2Marianne NjåsteinIL Tyrving35:34+1:3310:52
3Anita Sørensen DrageKongsberg OL36:31+2:3011:10
4Tove StrandMåren OK36:43+2:4211:13
5Sissel SkovlyRingerike OL38:48+4:4711:51
6Trine OlaussenFredrikstad SK39:39+5:3812:07
7Hanne Løver ThonModum OL40:49+6:4812:28
8Trude FixdalIL Koll41:30+7:2912:41
9Kjersti Holt HanssenMåren OK41:43+7:4212:45
10Tove HeimdalKonnerud IL42:28+8:2712:59
11Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering43:04+9:0313:10
12Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK44:26+10:2513:35
13Britt Helene FossøyNotodden OL44:46+10:4513:41
14Ingeborg ØderudBækkelagets SK45:01+11:0013:45
15Heli MarjomaaStigsökarna45:22+11:2113:52
16Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF45:44+11:4313:59
17Anne-Grete AustadRaumar Orientering46:49+12:4814:19
18Kristin Sæthre SørensenSturla, IF47:46+13:4514:36
19Torill VisterIndre Østfold OK48:37+14:3614:52
20Else GrandalIL Tyrving48:48+14:4714:55
21Wenche LindløvSarpsborg OL54:39+20:3816:42
22Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn55:09+21:0816:51
23Ingrid Eide RappRaumar Orientering56:07+22:0617:09
24Anne-Kristin KvammeRingerike OL56:10+22:0917:10
25Ida SyversenRøyken OL56:22+22:2117:14
26Kari MadslienNydalens SK57:52+23:5117:41
27Maria PerssonAsker Skiklubb59:00+24:5918:02
28Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1:01:57+27:5618:56
29Anne Marit BjergaardNydalens SK1:03:09+29:0819:18
30Marianne ArnesenAsker Skiklubb1:03:32+29:3119:25
31Tone Karina IngesenSarpsborg OL1:09:28+35:2721:14
32Lill-Ann TorpSandefjord OK1:12:14+38:1322:05
Toini SkyttersæterKonnerud ILikke startet

D 55-

3 270 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK33:2110:11
2Kari ChristiansenSandefjord OK37:30+4:0911:28
3Sidsel NørstebøIL Tyrving37:38+4:1711:30
4Gunhild HennumLierbygda OL37:39+4:1811:30
5Unn Hilde HeggedalKongsberg OL38:22+5:0111:43
6Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb38:23+5:0211:44
7Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL40:28+7:0712:22
8Kjersti SkantzeIL Tyrving40:36+7:1512:24
9May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering41:06+7:4512:34
10Kjersti HovFossum IF41:41+8:2012:44
11Anne Berit EidNydalens SK42:14+8:5312:54
12Heidi SchatvetNotodden OL42:33+9:1213:00
13Berit DanielsenIL Tyrving42:40+9:1913:02
14Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL43:37+10:1613:20
15Berit BergeIL Tyrving46:35+13:1414:14
16Margrete EngzeliusAsker Skiklubb48:28+15:0714:49
17Anne Julsrud HaugenHalden SK48:34+15:1314:51
18Hilde StorløkkenKongsberg OL49:00+15:3914:59
19Bente LandmarkFossum IF49:26+16:0515:07
20Ingrid NermoenØstmarka OK49:49+16:2815:14
21Randi NicolaisenAsker Skiklubb53:58+20:3716:30
22Kirsti Grundnes BergIL Tyrving54:11+20:5016:34
23Unni RyeAsker Skiklubb59:56+26:3518:19
24Heidi BørstadSarpsborg OL1:01:25+28:0418:46
25Anna GöhlmanIL Tyrving1:06:16+32:5520:15
26Grete BerntsenMåren OK1:11:49+38:2821:57
27Randi Fallbakken BergeLøten o-lag1:18:21+45:0023:57
28Inger SchibstedRøyken OL1:49:25+1:16:0433:27
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Solveig SikkelandIL Tyrvingikke startet

D 60-

2 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche BjørnstadRingsaker OK33:3811:35
2Liv Inger PrangerødTistedalen FL34:04+0:2611:44
3Sirpa LiljaModum OL36:22+2:4412:32
4Lis DæhliLøten o-lag37:49+4:1113:02
5Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange38:02+4:2413:06
6Bjørg SvanbergRøyken OL41:44+8:0614:23
7Anne SørumIndre Østfold OK43:28+9:5014:59
8Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK44:27+10:4915:19
9Ellen Marie TurterNydalens SK46:31+12:5316:02
10Wenche HultgreenIL Tyrving47:45+14:0716:27
11Cathrine NorvikRøyken OL48:26+14:4816:42
12Marianne SpanliLierbygda OL53:35+19:5718:28
13Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering55:38+22:0019:11
14Randi NilstadIL Tyrving56:16+22:3819:24
15Mette HallénNydalens SK58:14+24:3620:04
16Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1:01:30+27:5221:12
17Margaret RoseveareOppsal Orientering1:22:41+49:0328:30

D 65-

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK39:2613:35
2Inger TiltnesIL Tyrving40:13+0:4713:52
3Linda VerdeSturla, IF43:57+4:3115:09
4Eva TaraldrudIndre Østfold OK58:13+18:4720:04
5Ingeborg BakkenMåren OK1:02:31+23:0521:33
6Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:06:46+27:2023:01
7Bodil BerbyTrøsken IL1:10:08+30:4224:11

D 70-

2 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL47:3718:36
2Liv FeiringHamar OK55:28+7:5121:40
3Sidsel SandelienHeming Orientering1:03:00+15:2324:36
4Kirsten BakkeGjø-Vard OL1:05:26+17:4925:33

D 75-

2 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL44:3617:25
2Unni DrageHaugerud IF53:29+8:5320:53
3Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1:03:48+19:1224:55
4Aase Tove GoldenMåren OK1:14:07+29:3128:57
Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 80-

2 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK54:4321:22
2Johanna YtterbølGimle IF1:31:31+36:4835:44

H -10

1 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Nils Erlend Soldal UrsinNydalens SK17:57+-1:029:26
0Sondre HafskjoldNydalens SK16:50+-2:098:51
0Ville Emil WingstedtHalden SK16:43+-2:168:47
0Eivind VågsnesOppsal Orientering21:17+2:1811:12
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL30:11+11:1215:53
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK26:26+7:2713:54
0Selmer LøkenOK Moss20:54+1:5511:00
0Sondre StrømbergFredrikstad SK31:53+12:5416:46
0Olav GrevstadFossum IF18:599:59
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL1:31:37+1:12:3848:13
0Isak SolbergFredrikstad SK16:33+-2:268:42
0Alfred NikolaisenOppsal Orientering17:23+-1:369:08
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringdiskvalifisert

H 11-12

2 280 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering19:448:39
2Emil Husebye AamodtFredrikstad SK22:48+3:0410:00
3Audun NordbyFredrikstad SK23:42+3:5810:23
4Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK23:47+4:0310:25
5Mats JohnsenSturla, IF24:05+4:2110:33
6Per Noah SommerheinNydalens SK24:46+5:0210:51
7Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL25:36+5:5211:13
7Simen SkeideOppsal Orientering25:36+5:5211:13
9Sverre SandvikHalden SK26:10+6:2611:28
10Henrik KaiserSturla, IF26:16+6:3211:31
11Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK26:31+6:4711:37
12Erlend SommerheinOK Horten26:41+6:5711:42
13Anders Hovgaard EisvangOK Moss29:55+10:1113:07
14Viktor Meland-TangenBækkelagets SK30:03+10:1913:10
15Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL32:02+12:1814:02
16Jens WoldSturla, IF32:37+12:5314:18
17Olaf Blom-HagenFossum IF35:05+15:2115:23
18Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK35:57+16:1315:46
19Jacob Finstad LandIL Tyrving36:26+16:4215:58
20Mathias LinløkkenØstmarka OK36:59+17:1516:13
21Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL37:54+18:1016:37
22Brage KristiansenOK Moss38:32+18:4816:54
23Martin BryggenHalden SK40:00+20:1617:32
24Mathias BirkelundAsker Skiklubb40:56+21:1217:57
25Erlend BakkeFossum IF41:14+21:3018:05
26Birk BreimoOK Moss43:17+23:3318:59
27Erlend OtterleiØstmarka OK44:44+25:0019:37
28Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK48:39+28:5521:20
29Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK50:44+31:0022:15
Abdirahman HassanOK Mossdiskvalifisert
Philip Orud HovlandHalden SKdiskvalifisert

H 11-12N

1 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigmund ØlstadFet OL12:246:42
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange14:09+1:457:38
3Gaute SkjønhaugFet OL18:02+5:389:44

H 13-14

2 730 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss25:339:21
2Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL25:50+0:179:27
3Ludvik SætherFredrikstad SK29:53+4:2010:56
4Sondre LadimOK Moss30:14+4:4111:04
5Herman Lien BackstrømHalden SK31:51+6:1811:40
6Theodor BjørkSandefjord OK34:50+9:1712:45
7Arne BerganKongsberg OL34:57+9:2412:48
8Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL35:42+10:0913:04
9Martin Nøkleby MellingRingerike OL39:18+13:4514:23
10Oskar BaklidKonnerud IL54:30+28:5719:57
11Martin KaiserSturla, IF1:00:55+35:2222:18
12Peder BryggenHalden SK1:27:19+1:01:4631:59
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IFdiskvalifisert
Halvor LøkenKongsberg OLikke startet

H 13-16C

2 330 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Peder BerglandIndre Østfold OK21:449:19
2Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss28:49+7:0512:22
3Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK31:33+9:4913:32
4Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering35:05+13:2115:03
5Emil SkytterenOdal OL - Orientering41:48+20:0417:56
6Anders HeitmannFossum IF43:02+21:1818:28
7Brage FosstveitRaumar Orientering1:00:24+38:4025:55

H 15-16

4 360 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK34:598:01
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn40:03+5:049:11
3Sander Tonjer FingarsenElverum OK43:11+8:129:54
4Cornelius BjørkSandefjord OK44:31+9:3210:12
5Rolf Trygve HaugKongsberg OL52:56+17:5712:08
6Ole Jakob FrankrigNydalens SK53:39+18:4012:18
7Lars Øderud VatneBækkelagets SK54:36+19:3712:31
8Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL55:22+20:2312:41
9Sigurd Saxe SandvikHalden SK56:02+21:0312:51
10Vetle DrageKongsberg OL56:43+21:4413:00
11Joachim Sandor KnudsenSturla, IF1:00:15+25:1613:49
12Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF1:02:14+27:1514:16
13Alf Kristian HelleHalden SK1:02:31+27:3214:20
14Martin BrækkeHalden SK1:04:30+29:3114:47
15Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK1:05:26+30:2715:00
16Mats LindaasElverum OK1:08:39+33:4015:44
17Tor Erling GjølsjøOK Moss1:10:08+35:0916:05
18Olav MelheimSturla, IF1:10:27+35:2816:09
19Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK1:14:23+39:2417:03
20Christopher LadimOK Moss1:15:23+40:2417:17
21Simen KolbergsrudRøyken OL1:16:24+41:2517:31
22Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1:17:52+42:5317:51
23Jakob TorgersenHalden SK1:17:59+43:0017:53
24Adam KristiansenOK Moss1:30:50+55:5120:50
25Gaute LindaasElverum OK1:38:59+1:04:0022:42
Grunde IsaksætreGrue ILdiskvalifisert
Stian Måseide SørlieRaumar Orienteringikke startet
Tobias EspedalNydalens SKikke startet
John OtterleiØstmarka OKikke startet

H 15-16B

2 730 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas GjetangerMåren OK33:3312:17
2Birk ThorstensenOppsal Orientering1:23:43+50:1030:39
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringikke startet

H 17-A kort

3 640 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus Månum MoenMåren OK53:5314:48
2Henrik HaugKongsberg OL55:20+1:2715:12
3Jens Erik MortensenAsker Skiklubb57:02+3:0915:40
4Geir ElvhaugRaumar Orientering1:12:12+18:1919:50
5Magnus ZachariasenOppsal Orientering1:12:30+18:3719:55
6John YtternæsKolbotn og Skimt OL1:14:39+20:4620:30
7Haakon DolvenAsker Skiklubb1:30:27+36:3424:50
8Simen ElvhaugRaumar Orientering1:31:21+37:2825:05
9Petter FureOppsal Orientering1:48:39+54:4629:50

H 17-B

2 960 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin SkytterenOdal OL - Orientering39:4713:26
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL41:21+1:3413:58
3Harald AulieIL Koll43:10+3:2314:35
4Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL44:32+4:4515:02
5Runar ThorstensenOppsal Orientering47:33+7:4616:03
6Torleif GaltelandAsker Skiklubb55:22+15:3518:42
Kristin SwärdHadeland OLdiskvalifisert
Martin HeitmannGimle IFikke startet
Michal PaškoSturla, IFikke startet
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OLikke startet

H 17-C

2 330 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ram RayamajhiOppsal Orientering19:168:16
2Roy Roger EspenesVarteig OL30:38+11:2213:08
3Johannes HedlundTrøsken IL33:13+13:5714:15
4Morten DragsethFet OL38:49+19:3316:39

H 21-A

5 220 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor SaunesNydalens SK42:038:03
2Petter ReinemoKongsberg OL42:53+0:508:12
3Bjørn HaavengenKongsberg OL44:56+2:538:36
4Daniel OliversenTrøsken IL47:54+5:519:10
5Pål SkogedalAsker Skiklubb48:09+6:069:13
6Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb54:20+12:1710:24
7Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb55:10+13:0710:34
8Eirik Holth JohannessenRøyken OL55:16+13:1310:35
Marius WikstrømRingsaker OKikke startet

H 35-

5 220 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Øyvind LarsenIndre Østfold OKikke startet

H 40-

5 220 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK39:527:38
2Rune RystadNydalens SK40:46+0:547:48
3Håkon GjerdeIndre Østfold OK43:49+3:578:23
4Anders LundeVarteig OL45:57+6:058:48
5Thomas BedinIndre Østfold OK46:11+6:198:50
6Per Øyvind SteneNydalens SK47:15+7:239:03
7Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL47:23+7:319:04
8Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering47:30+7:389:05
9Ola LestebergKongsberg OL48:23+8:319:16
10Ivar SeierstadIL GeoForm50:16+10:249:37
11Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering51:02+11:109:46
12Jan Tore LudvigsenIL Koll55:55+16:0310:42
13Pål Christian IngierdBækkelagets SK58:23+18:3111:11
14Sigmund HansenGjø-Vard OL59:04+19:1211:18
15Robert BanfiÅs-NMBU Orientering59:05+19:1311:19
16Fredrik LarsenIndre Østfold OK59:09+19:1711:19
17Frode RystadNydalens SK1:01:40+21:4811:48
18Håkon Meland-TangenBækkelagets SK1:07:49+27:5712:59
19Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1:34:37+54:4518:07

H 45-

5 090 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bent Olav AamodtFredrikstad SK38:437:36
2David LøverModum OL40:51+2:088:01
3Henrik OttesenFredrikstad SK43:25+4:428:31
4Frank LøwengreenFredrikstad SK44:31+5:488:44
5Esten KorenNydalens SK45:02+6:198:50
6Håvard HågårdKonnerud IL45:51+7:089:00
7Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering46:32+7:499:08
8Espen DanevadFredrikstad SK46:39+7:569:09
9Odd StrandKongsberg OL46:44+8:019:10
10Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK47:01+8:189:14
11Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL48:43+10:009:34
12Rune BlågestadIndre Østfold OK49:32+10:499:43
13Torstein HoleNydalens SK52:47+14:0410:22
14Bjørn MartiniAsker Skiklubb53:48+15:0510:34
15Bjørn HaugeNydalens SK53:58+15:1510:36
16Pål SommerheinOK Horten54:16+15:3310:39
17Dag Arne LierIndre Østfold OK54:17+15:3410:39
18André JægtvikKonnerud IL54:22+15:3910:40
19Eirik JørgensenIL Tyrving54:37+15:5410:43
20Kyrre GranFet OL55:41+16:5810:56
21Geir HoffIL Tyrving56:43+18:0011:08 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Geir TorgersenHalden SK56:57+18:1411:11
23Anders GrevstadFossum IF58:26+19:4311:28
24Vidar GjelstadOppsal Orientering58:39+19:5611:31
25Anders FærdenKolbotn og Skimt OL58:45+20:0211:32
26Olav HasaasFossum IF59:31+20:4811:41
27Thomas LieFredrikstad SK59:48+21:0511:44
28Asle Sagli GudimIndre Østfold OK59:55+21:1211:46
29Ståle HeitmannFossum IF1:01:30+22:4712:04
30Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering1:01:37+22:5412:06
31Stig MellingRingerike OL1:02:13+23:3012:13
32Lars Petter GlomsrudIndre Østfold OK1:02:54+24:1112:21
33Tor RingstadHedrum OL1:03:36+24:5312:29
34Torgeir SkjønhaugFet OL1:07:12+28:2913:12
35Tormod KleppaLillehammer OK1:10:28+31:4513:50
36Kent KopperudIndre Østfold OK1:11:09+32:2613:58
37Christian ReuschHeming Orientering1:14:30+35:4714:38
38Øyvind ThømtIndre Østfold OK1:14:42+35:5914:40
39Hans Olav HygenØstmarka OK1:17:51+39:0815:17
40Rune NygårdIndre Østfold OK1:25:49+47:0616:51
41Anders NorlingNydalens SK1:26:02+47:1916:54
42Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK1:28:52+50:0917:27
43Kjell Petter SmågeKonnerud IL1:29:45+51:0217:37
44Pål AngvollFredrikstad SK1:30:32+51:4917:47
45Torodd KolbergsrudRøyken OL1:39:48+1:01:0519:36
Håkon WoldSturla, IFdiskvalifisert
Tore SandvikHalden SKdiskvalifisert
Kenneth BilstadVang OLikke startet
Øystein RognebakkeSturla, IFikke startet

H 50-

4 780 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb39:098:11
2Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering39:57+0:488:21
3Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering40:59+1:508:34
4Jon Iver BakkenNydalens SK41:13+2:048:37
5Sigmund VisterIndre Østfold OK41:16+2:078:37
6Svein MelbySarpsborg OL42:14+3:058:50
7Morten HeirFossum IF43:57+4:489:11
8Gjermund GravirAsker Skiklubb45:17+6:089:28
9Jan Tore HenriksenNydalens SK45:19+6:109:28
10Ole IngesenSarpsborg OL45:28+6:199:30
11Helge GisholtOK Skeidi46:07+6:589:38
12Carl Erik WasbergOppsal Orientering47:44+8:359:59
13Lars BaklidKonnerud IL47:46+8:379:59
14Jan Erik IsaksenNydalens SK47:58+8:4910:02
15Einar GisholtFossum IF48:18+9:0910:06
16Øystein RappRaumar Orientering48:32+9:2310:09
17Kjetil BjørloHalden SK49:03+9:5410:15
18Bjørn HallanLommedalens IL49:25+10:1610:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Odd Arne LianIL Koll51:21+12:1210:44
20Børge PedersenNydalens SK51:29+12:2010:46
21Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering52:09+13:0010:54
22Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL52:22+13:1310:57
23Guttorm L EggeOslostudentenes IK52:43+13:3411:01
24Nils BerganNydalens SK53:54+14:4511:16
25Christian JomaasFossum IF55:27+16:1811:36
26Stein MellaOppsal Orientering55:53+16:4411:41
27Kjetil EspedalNydalens SK56:12+17:0311:45
28Svein GranerudAsker Skiklubb57:06+17:5711:56
29Trond HolterMåren OK57:46+18:3712:05
30Dag BrenåsVarteig OL58:34+19:2512:15
31Peter CarlsenSturla, IF59:27+20:1812:26
32Tore SandemIndre Østfold OK59:36+20:2712:28
33Christian GrotnesIL Tyrving1:00:05+20:5612:34
34Jan Erik AalbergBækkelagets SK1:02:49+23:4013:08
35Rune SørensenSturla, IF1:11:10+32:0114:53
36Gudmund JenssenHalden SK1:11:38+32:2914:59
37Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1:18:50+39:4116:29
38Arne KongsnesOppsal Orientering1:37:38+58:2920:25
39Oskar KaaløySandefjord OK2:14:11+1:35:0228:04
Trond LundIL Tyrvingdiskvalifisert
Roger WiikSturla, IFikke startet
Syver LøkenKongsberg OLikke startet
Øystein JensenSarpsborg OLikke startet
Geir SommerheinOK Hortenikke startet

H 55-

4 290 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind DrageKongsberg OL35:048:10
2Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL36:43+1:398:33
3Kim Farnes HansenLierbygda OL37:14+2:108:40
4Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)37:44+2:408:47
5Yngvar ChristiansenBækkelagets SK37:46+2:428:48
6Øystein HoloFossum IF38:08+3:048:53
7Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering38:24+3:208:57
8Svein-Erik SøgårdKongsberg OL38:59+3:559:05
9Vidar BenjaminsenLillomarka OL39:17+4:139:09
10Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL40:34+5:309:27
11Per SlungaardIL Tyrving40:58+5:549:32
12Harald KvisliNotodden OL41:59+6:559:47
13Øyvind Roger HansenRøyken OL42:00+6:569:47
14Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering42:18+7:149:51
15Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn42:42+7:389:57
16Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL43:39+8:3510:10
17Anders FossøyNotodden OL43:42+8:3810:11
17Trond BaklidKonnerud IL43:42+8:3810:11
19Jens Erik MjølnerødHalden SK43:57+8:5310:14
20Axel BromanderFredrikstad SK46:38+11:3410:52
21Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL47:27+12:2311:03
22Kjell Einar AndersenVarteig OL47:33+12:2911:05
23Harald BergeLøten o-lag48:06+13:0211:12
24Martin GranlyLillomarka OL49:41+14:3711:34
25Erik NæssØstmarka OK50:06+15:0211:40
26Bjørn Henning GrandalIL Tyrving50:58+15:5411:52
27Terje HenriksenAsker Skiklubb51:46+16:4212:04
28Morten KongsbergIL Tyrving53:35+18:3112:29
29Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL53:58+18:5412:34
30Are NjåsteinIL Tyrving54:07+19:0312:36
31Christian SchibstedRøyken OL55:05+20:0112:50
32Bjørn ChristensenØstmarka OK57:18+22:1413:21
33Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering57:22+22:1813:22
34Morten KarlsenMåren OK58:08+23:0413:33
35Tor LahlumKolbotn og Skimt OL58:38+23:3413:40
36Hallvard BergIL Tyrving1:02:20+27:1614:31
37Tormod BøeFossum IF1:08:21+33:1715:55
38Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1:12:11+37:0716:49
39Hans Henrik FremmingHeming Orientering1:20:10+45:0618:41
40Bjørn ÅrbuVarteig OL1:30:15+55:1121:02
Erlend HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Jørn HaugerudIndre Østfold OKikke startet
Eirik TandrevoldFossum IFikke startet
Egil EideIL Tyrvingikke startet

H 60-

4 290 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild KirkerødSarpsborg OL33:017:41
2Nils HæstadFossum IF34:11+1:107:58
3Sture OttesenIndre Østfold OK36:08+3:078:25
4Torgeir StrandhagenRøyken OL38:51+5:509:03
5Arve GlittumOK Skeidi39:03+6:029:06
6Øystein RuudFredrikstad SK39:11+6:109:08
7Per Kristian EkebergIL Tyrving39:13+6:129:08
8Kjell WestinPorsgrunn OL39:16+6:159:09
9Morten DueMåren OK39:44+6:439:15
10Sören JonssonNydalens SK40:10+7:099:21
11Harald ThonSturla, IF41:26+8:259:39
12Jon Arvid FossumAsker Skiklubb42:27+9:269:53
13Geir Holm GundersenSturla, IF42:36+9:359:55
14Lars-Erik FiskumIL Tyrving42:37+9:369:56
15Einar Kristian LundeVarteig OL44:14+11:1310:18
16Tor Ragnar AndersenHalden SK44:31+11:3010:22
17Ove MartinsenHauketo IF44:48+11:4710:26
18Eirik NordbrødenHalden SK46:56+13:5510:56
19Harald ØstbyeElverum OK47:43+14:4211:07
20Bjørn WilladssenHeming Orientering48:05+15:0411:12
21Einar JensenNydalens SK50:46+17:4511:50
22Alf PettersenIL Tyrving53:02+20:0112:21
23Per Hermann KrøgerNydalens SK53:04+20:0312:22
24Lars HjermstadFossum IF53:39+20:3812:30
25Richard Zeiner-GundersenFossum IF53:52+20:5112:33
26Øyvind GylverAsker Skiklubb1:06:00+32:5915:23
27Donald SkantzeIL Tyrving1:12:03+39:0216:47
28Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK1:16:58+43:5717:56
Jan SveenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Magne VollenOslostudentenes IKdiskvalifisert
Sigbjørn ModalsliFossum IFdiskvalifisert
Bjørn ÅstorpSarpsborg OLdiskvalifisert
Eirik Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OKikke startet
Øivind MyhreKongsberg OLikke startet

H 65-

3 790 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag32:488:39
2Tom A. KarlsenFredrikstad SK36:34+3:469:38
3Ola BroxOL Toten-Troll39:22+6:3410:23 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Hans HusebySarpsborg OL42:12+9:2411:08
5Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering42:15+9:2711:08
6Are EriksenOslostudentenes IK46:56+14:0812:23
7Lars KlyveOppsal Orientering47:12+14:2412:27
8Stein NordviElverum OK47:21+14:3312:29
9Petter NæssOppsal Orientering47:40+14:5212:34
10Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL48:15+15:2712:43
11Morten JohannessenRøyken OL51:36+18:4813:36
12Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK51:38+18:5013:37
13Egil HusethKamp/Vestheim IF53:56+21:0814:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Sjur GjestvangOL Toten-Troll59:01+26:1315:34
15Kjell SvanbergRøyken OL59:04+26:1615:35
16Stein TurtumøygardMåren OK1:00:05+27:1715:51
17Øyvind HoveidAsker Skiklubb1:01:16+28:2816:09
18Johan SwärdHadeland OL1:01:31+28:4316:13
19Per Ove TransethRøyken OL1:02:50+30:0216:34
20Bent GalborgenIndre Østfold OK1:04:27+31:3917:00
21Arne TiltnesIL Tyrving1:04:53+32:0517:07
22Øystein AndersenEiker OL1:09:17+36:2918:16
23Svein AckenhausenKonnerud IL1:09:35+36:4718:21
24Tor Arne StoksethFredrikstad SK1:15:51+43:0320:00
Per-Erik ØstlieDriv ILikke startet
Terje WikstrømRingsaker OKikke startet

H 70-

2 900 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Geir ArnesenBærums Skiklub34:1211:47
2Willy GrønstadGimle IF34:35+0:2311:55
3John Thomas PetersenNittedal OL35:14+1:0212:08
4Trond FeiringHamar OK36:00+1:4812:24
5Ingar HåkonsenKongsberg OL37:28+3:1612:55
6Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving37:49+3:3713:02
7Tom WahlgrenSarpsborg OL39:17+5:0513:32
8Roar BjordalOppsal Orientering39:49+5:3713:43
9Torbjörn KarldénKvillebyns SK40:09+5:5713:50
10Dag Rønning JensenOL Trollo41:16+7:0414:13
11Hans Roar BakkenEiker OL41:31+7:1914:18
12Erik Johan GrorudHaslum IL43:26+9:1414:58
13Øistein HagenOK Øst44:03+9:5115:11
14John Ivar KjellevoldModum OL48:16+14:0416:38
15Hasse BergstrømIL Tyrving48:48+14:3616:49
16Trond WettergreenDriv IL49:15+15:0316:58
17Alf Johan HjelmtvedtEiker OL51:29+17:1717:45
18Bjørn SandelienHeming Orientering54:33+20:2118:48
19Terje MalmHamar OK54:54+20:4218:55
20Per DalheimKonnerud IL56:53+22:4119:36
21Rolf HagmanKolbotn og Skimt OL1:02:39+28:2721:36
22Bjørn SpjelkavikIL Tyrving1:04:04+29:5222:05
Kjell WintherOppsal Orienteringikke startet
Jimmy NordliTrøsken ILikke startet

H 75-

2 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK37:5113:03
2Tore LangaardOppsal Orientering45:09+7:1815:34
3Erling TidemannLommedalens IL51:20+13:2917:42
4Jon C. FougnerHeming Orientering52:24+14:3318:04
5Henry SundsetvikOL Trollelg54:07+16:1618:39
6Magnus LandstadFreidig54:11+16:2018:41
7Terje ThrondsenNittedal OL56:05+18:1419:20
8Kåre KnudsenIL GeoForm56:28+18:3719:28
9Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange57:11+19:2019:43
10Steinar RuudKonnerud IL1:01:40+23:4921:15
11Trygve FosseGimle IF1:02:29+24:3821:32
12Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1:06:15+28:2422:50
13Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1:25:32+47:4129:29

H 80-

2 560 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EgnerHeming Orientering36:2314:12
2Tor DrageHaugerud IF48:04+11:4118:46
3Per MeilandLommedalens IL50:23+14:0019:40
4Odd KletteliBækkelagets SK51:34+15:1120:08
5Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn54:23+18:0021:14 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Odd GunbjørnsenKonnerud IL1:37:35+1:01:1238:07
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal ILikke startet

H 85-

2 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans LarsenRaumar Orientering54:2221:14
2Ørnulf FremmingHaugerud IF1:44:46+50:2440:55

D 17-18 E

3 100 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne WiklundNydalens SK24:097:47
2Aurora GjølsjøOK Moss25:58+1:498:22
3Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb27:35+3:268:53
4Jenny BaklidKonnerud IL28:02+3:539:02
5Marlin HaavengenKongsberg OL30:19+6:109:46
6Ane Sofie KroghOppsal Orientering31:17+7:0810:05
7Marie LilandNydalens SK32:07+7:5810:21
8Karoline BjørnerødOK Moss32:24+8:1510:27
9Maria Rørvik HaverLillomarka OL33:10+9:0110:41
10Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb34:22+10:1311:05
11Tale StrandKongsberg OL34:31+10:2211:08
12Andrea RanvikKonnerud IL35:15+11:0611:22
12Kristine Eide RappRaumar Orientering35:15+11:0611:22
14Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK35:56+11:4711:35
15Anniken RanvikKonnerud IL39:42+15:3312:48
16Solveig LetmolieEiker OL39:49+15:4012:50
17Hanne Eide RappRaumar Orientering40:59+16:5013:13
18Marie HansenSarpsborg OL41:54+17:4513:30
19Solveig Eline BergIL Tyrving43:24+19:1514:00
20Ingeborg KvarmeSturla, IF43:37+19:2814:04
21Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL46:01+21:5214:50
22Tonje Rognerud BøeFossum IF47:23+23:1415:17
23Emma DanevadFredrikstad SK50:12+26:0316:11
24Mina JørgensenIL Tyrving50:51+26:4216:24
25Christine HoenEiker OL51:07+26:5816:29
26Frida Bakken UlsethNydalens SK52:54+28:4517:03
27Linn Mei WaalerMåren OK54:49+30:4017:40
28Ada WulfsbergNydalens SK54:57+30:4817:43
29Marie Lindløv JensenSarpsborg OL55:29+31:2017:53
30Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL55:56+31:4718:02
31Ingrid Lund HovdenIL Tyrving56:49+32:4018:19
32Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK58:46+34:3718:57
Silje Marie VågeAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ingvild LangeggenKongsberg OLikke startet
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet

D 19-20 E

3 330 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss33:059:56
2Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK34:14+1:0910:16
3Synne SkjærsteinIL Tyrving42:30+9:2512:45
4Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering44:45+11:4013:26
5Emilie WestinNydalens SK45:57+12:5213:47
6Thea Charlotte HansenRøyken OL50:02+16:5715:01
7Agnethe HasliGjø-Vard OL52:59+19:5415:54
Ella Arentz HagenSandefjord OKikke startet
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILikke startet

D 21-E

4 530 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL33:147:20
2Siri UlvestadNydalens SK37:10+3:568:12
3Tone E LyeNydalens SK39:12+5:588:39
4Marte NarumNydalens SK39:38+6:248:44
5Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF39:46+6:328:46
6Bodil HelgerudHalden SK39:58+6:448:49
7Lizzie InghamHalden SK40:14+7:008:52
8Vendula HaldinHalden SK41:38+8:249:11
9Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK41:50+8:369:14
10Pernille KatlaFossum IF41:51+8:379:14
11Synne StrandAsker Skiklubb41:52+8:389:14
12Marit KahrsFredrikstad SK41:57+8:439:15
13Kine Hallan SteiwerHalden SK44:14+11:009:45
13Ida TiltnesIL Tyrving44:14+11:009:45
15Mariann UlvestadBækkelagets SK44:40+11:269:51
16Lone MalmgrenHalden SK45:00+11:469:56
17Åsne Naadland HoloFossum IF45:08+11:549:57
18Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering45:14+12:009:59
19Linn HokholtIL Tyrving45:23+12:0910:01
20Kristine FjeldboIL Tyrving46:24+13:1010:14
21Ingrid G. KvålsgardFossum IF47:51+14:3710:33
22Jo ShepherdHalden SK47:58+14:4410:35
23Louise OramBækkelagets SK48:32+15:1810:42
24Karianne RuudLillehammer OK48:52+15:3810:47
25Hedda Raadal BjørloHalden SK49:50+16:3611:00
26Agnes LeoHalden SK50:02+16:4811:02
27Marion HuberNydalens SK50:21+17:0711:06
28Solveig BlandkjennIL Tyrving50:46+17:3211:12
29Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering50:47+17:3311:12
30Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK52:14+19:0011:31
31Lisa SchubnellBækkelagets SK53:43+20:2911:51
32Karoline AuneHalden SK56:08+22:5412:23
33Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL56:16+23:0212:25
34Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1:00:10+26:5613:16
35Marit ValaOppsal Orientering1:01:54+28:4013:39
36Gunhild Rogne HallandNydalens SK1:02:21+29:0713:45
37Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL1:04:28+31:1414:13
38Marie Hammer IversenØstmarka OK1:07:25+34:1114:52
Therese HaareKonnerud ILdiskvalifisert
Tara MelhuishHalden SKikke startet

H 17-18E

3 700 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak JonssonNydalens SK27:347:27
2Niels Christian HellerudHalden SK27:48+0:147:30
3Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb28:31+0:577:42
4Even LindaasVang OL30:21+2:478:12
5Aslak HeimdalKonnerud IL31:13+3:398:26
6Bendik EliassenFredrikstad SK31:20+3:468:28
7Elias Skjolden SørensenLillomarka OL31:42+4:088:34
8Lars Young VikNydalens SK32:17+4:438:43
9Jens Johan BrekkeLillomarka OL32:33+4:598:47
10Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK33:46+6:129:07
11Audun BerganNydalens SK35:14+7:409:31
12Runar Saur ModahlFredrikstad SK36:22+8:489:49
13Sondre OttesenFredrikstad SK36:34+9:009:52
14Eirik ImrikFredrikstad SK36:47+9:139:56
15Eirik BlågestadIndre Østfold OK37:03+9:2910:00
16Anders HorveiRaumar Orientering37:29+9:5510:07
17Johan Kristian UndelandSturla, IF37:43+10:0910:11
18Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering39:05+11:3110:33
19Mathias Pedersen VoldLillomarka OL39:18+11:4410:37
20Audun Melby JacobsenLardal OL42:50+15:1611:34
21Jostein Svaland DaleVang OL43:28+15:5411:44
22Eivind Berner MyhreFossum IF45:17+17:4312:14
23Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK59:52+32:1816:10
24Sondre SkytterenOdal OL - Orientering1:21:14+53:4021:57
Egil FrydenlundSturla, IFikke startet
Trygve MyhrAsker Skiklubbikke startet

H 19-20E

3 980 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Langedal BreivikNydalens SK26:206:36
2Elias JonssonNydalens SK27:24+1:046:53
3Lukas LilandNydalens SK27:33+1:136:55
4Jørgen BaklidKonnerud IL29:36+3:167:26
5Erlend BrendstuenHalden SK32:53+6:338:15
6Lavran ThorstensenOppsal Orientering36:45+10:259:14
7Håkon Østraat SævareidHalden SK36:53+10:339:16
8Trygve Kristoffer LøvliHalden SK37:12+10:529:20
9Marius PyttenKristiansand OK38:20+12:009:37
10Håkon LundKongsberg OL39:12+12:529:50
11Simen BallangrudOL Toten-Troll41:13+14:5310:21
12Benjamin AasenSarpsborg OL1:01:54+35:3415:33
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

H 21-E

5 590 m, 90 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ralph StreetBækkelagets SK33:336:00
2Bjørn EkebergIL Tyrving33:44+0:116:02
3Kasper FosserHeming Orientering34:45+1:126:12
4Magne DæhliHalden SK34:47+1:146:13
5Markus HolterHalden SK35:39+2:066:22
6Håvard HagaNydalens SK36:38+3:056:33
7Torgeir NørbechIL Tyrving36:40+3:076:33
8Matthew SpeakeLillomarka OL37:27+3:546:41
9Hans Petter MathisenFredrikstad SK37:40+4:076:44
10Magne HagaRaumar Orientering38:13+4:406:50
11Sindre RønningNydalens SK38:56+5:236:57
12Øyvind HelgerudHalden SK39:01+5:286:58
13Alexander ChepelinHalden SK39:22+5:497:02
14Fredrik EliassonHalden SK39:39+6:067:05
14Henrik EijsinkNydalens SK39:39+6:067:05
16Göran WinbladRehns BK40:08+6:357:10
17Emil WingstedtHalden SK40:14+6:417:11
18Ivar LundanesIL Tyrving40:19+6:467:12
19Øyvind HjermstadFossum IF40:47+7:147:17
20Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering40:49+7:167:18
21Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering41:26+7:537:24
22Anders TiltnesIL Tyrving41:28+7:557:25
23Eirik Kamstrup HovindNydalens SK42:05+8:327:31
24Espen JakobsenIL Tyrving42:16+8:437:33
25Håvard MyhreBækkelagets SK42:17+8:447:33
26Karl FremstadIL Tyrving43:24+9:517:45
27Leif StørmerFossum IF43:34+10:017:47
28Sami HämälistöTurun Metsänkävijät43:41+10:087:48
29Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL43:47+10:147:49
30Anders HagaRaumar Orientering43:52+10:197:50
31Sander ArntzenAsker Skiklubb43:54+10:217:51
32Ragnar TonjerNydalens SK44:09+10:367:53 Last ned GPS-spor i gpx-format
33Andrei ZhuravlevHalden SK44:11+10:387:54
34Trygve HeggedalKongsberg OL44:21+10:487:56
35Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK44:36+11:037:58
36Mattias KarlssonFredrikstad SK44:38+11:057:59
37Carl Godager KaasBækkelagets SK44:39+11:067:59
38Ola Marius PedersenOppsal Orientering44:45+11:128:00
39Sigur HeggedalNydalens SK44:57+11:248:02
40Erik PerssonOppsal Orientering45:10+11:378:04
41Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK45:57+12:248:13
42Øyvind EngerNydalens SK46:25+12:528:18
43Einar MelsomFossum IF46:39+13:068:20
43Thomas NipenBækkelagets SK46:39+13:068:20
45Martin Borge HeirFossum IF46:56+13:238:23
46Martin HosetNydalens SK47:04+13:318:25
47Vegard ØlstadBækkelagets SK47:05+13:328:25
48Thomas RuudOppsal Orientering47:10+13:378:26 Last ned GPS-spor i gpx-format
49Erling HjermstadFossum IF47:29+13:568:29
50Felix BreitschädelBækkelagets SK47:33+14:008:30
51Stefan RingOK Löftan47:52+14:198:33
52Christian Faruga KarldénKvillebyns SK47:56+14:238:34
53Eskil FrøislandVang OL48:17+14:448:38
54Kristian DalbyFredrikstad SK48:28+14:558:40
55Mats HaldinHalden SK48:59+15:268:45
56Peter GisholtFossum IF49:10+15:378:47
57Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK49:13+15:408:48
58Ludvig RødnesOppsal Orientering49:47+16:148:54
59David GottfridssonLillomarka OL50:01+16:288:56
60Sven HellmüllerBækkelagets SK50:20+16:479:00
61Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL50:23+16:509:00
62Haakon IngvaldsenNittedal OL51:07+17:349:08
63Joar GjerdahlKonnerud IL51:22+17:499:11
64Sigve VågsnesOppsal Orientering51:47+18:149:15
65Gunnar A FiskumIL Tyrving52:05+18:329:19
66Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät52:23+18:509:22
67Jan Erik NaessFossum IF53:03+19:309:29
68Kenneth SandvoldEiker OL53:48+20:159:37
69Eirik RavnanIL Tyrving53:53+20:209:38
70Sverre Waaler KaasNydalens SK54:31+20:589:45
71Anders BjergaardNydalens SK54:32+20:599:45
72Anders StorbratenBækkelagets SK54:33+21:009:45
73Bjørnar LøvliAsker Skiklubb54:45+21:129:47
74Magnus NordbrødenHalden SK55:16+21:439:53
75Eirik W. MoeLierbygda OL55:30+21:579:55
76Håvard BergetFredrikstad SK55:40+22:079:57
77Eskil Sande GullordBækkelagets SK55:42+22:099:57
78Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF55:43+22:109:58
79Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving56:34+23:0110:07
80Martin SchälliBækkelagets SK57:13+23:4010:14
81Sigurd Myhre AndreassenHalden SK57:35+24:0210:18
82Mathias NipenBækkelagets SK58:10+24:3710:24 Last ned GPS-spor i gpx-format
83Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering58:55+25:2210:32
84Sondre Sande GullordNydalens SK1:00:02+26:2910:44
85Torbjørn Blom-hagenFossum IF1:01:15+27:4210:57
86Emil StørmerFossum IF1:01:17+27:4410:57
87Thomas TubbehaugenOK Moss1:09:22+35:4912:24
88Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering1:29:38+56:0516:02
Christian SchiveOK Mossdiskvalifisert
Vetle ChristiansenBækkelagets SKdiskvalifisert
Vegard Brun SagaIL Tyrvingikke startet
Sivert Sande KvermeFossum IFikke startet
Are WigaardOppsal Orienteringikke startet
Erik AnderssonIL Tyrvingikke startet

Direkte N

1 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL13:577:32
2Tuva N. BjørsethOL Tønsberg og omegn30:58+17:0116:44
3Olava GjerdahlBerger og Svelvik OL36:52+22:5519:55

Direkte C

2 380 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vidar HardelandNOTEAM25:0210:31
2Bjørn BrekkeHalden SK27:48+2:4611:40
3Magnus Flydal JenstadFossum IF29:24+4:2212:21
4Jenny WinsvoldSentrum OK29:33+4:3112:24
5Bjørg BogstrandNittedal OL29:50+4:4812:32
6Jan MolstadGjø-Vard OL29:55+4:5312:34
7Tidemann LierIndre Østfold OK33:08+8:0613:55
8Bjørn HusebyFredrikstad SK33:56+8:5414:15
9Elise GisholtFossum IF34:05+9:0314:19
10Mari Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL42:10+17:0817:43
11Elias Brefält CajdellÅmotfors OK43:42+18:4018:21
12Tanja AppenzellerFossum IF46:54+21:5219:42
13Ane Kristine EidAsker Skiklubb47:17+22:1519:52
14Ellen Horni-JohnsenSturla, IF47:55+22:5320:07
15Anders JohnsenSturla, IF48:00+22:5820:10
16Anton Brefält CajdellÅmotfors OK48:45+23:4320:28
17Astrid Semb Maalen-JohansenNOTEAM49:08+24:0620:38
18Hilde MoholthKongsberg OL50:47+25:4521:20
19Hans Gøran BjørkSandefjord OK52:26+27:2422:01
20Line BjørnåsKonnerud IL54:22+29:2022:50
21Anne Marte PensgaardOK Horten54:46+29:4423:00
22Knut BjerknesRøyken OL56:02+31:0023:32
23Terje SkramRøyken OL57:27+32:2524:08
24Synnøve VonenSarpsborg OL1:02:08+37:0626:06
25Inger-Helene CarlsenSturla, IF1:02:40+37:3826:19
26Johanne Terland GundersenHeming Orientering1:04:45+39:4327:12
27Gunhild KvålsgardFossum IF1:07:26+42:2428:20
28Odd E. EngerOL Tønsberg og omegn1:08:16+43:1428:41
29Liv Edle Grønstad 1553Gimle IF1:12:11+47:0930:19
30Helga PerveriEiker OL1:21:15+56:1334:08
Yngve RøeNydalens SKdiskvalifisert
Trond KildalHeming Orienteringikke startet

Direkte A kort

3 160 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elsabeth IngvaldsenNydalens SK28:088:54
2Tommy JauhojarviAsker Skiklubb30:51+2:439:45
3Nicole RagvinNydalens SK31:36+3:2810:00
4Karianne HaugeHalden SK31:38+3:3010:00
5Sofie AanesNydalens SK33:58+5:5010:44
6Cassie TrewinIL Tyrving34:12+6:0410:49
7Anne Marie BlekenBækkelagets SK35:06+6:5811:06
8Håkon LøvliAsker Skiklubb35:27+7:1911:13
9Vegard LØvliAsker Skiklubb35:44+7:3611:18
10Håkon HeggedalNydalens SK36:27+8:1911:32
11Andreas HuberHamar OK36:34+8:2611:34
12Erik RosenvoldØstmarka OK37:55+9:4711:59
13Terje LinløkkenØstmarka OK38:35+10:2712:12
14Roar PedersenOppsal Orientering38:51+10:4312:17
15Jon Erik KvarmeSturla, IF39:31+11:2312:30
16Snorre FrydenlundSturla, IF39:34+11:2612:31
17Espen MelheimSturla, IF40:22+12:1412:46
18Lene SandvikHalden SK41:20+13:1213:04
19Irene Felde OlaussenHalden SK43:31+15:2313:46
20Elin EkebergIL Tyrving44:07+15:5913:57
21Vidar StrandLierbygda OL44:14+16:0613:59
22Mona StrandMåren OK44:24+16:1614:03
23Lucie StørmerFossum IF44:35+16:2714:06
24Espen AubertNOTEAM45:44+17:3614:28
25Bård AndersenVarteig OL47:40+19:3215:05
26Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL48:29+20:2115:20
27Pirjo LuchsingerKongsberg OL48:33+20:2515:21
28Cathrine LillestrandTrøsken IL49:49+21:4115:45
29Morten FismenFossum IF51:01+22:5316:08
30Randi BudahlFet OL51:29+23:2116:17
31Lars Petter EndresenMåren OK51:38+23:3016:20
32Ingrid Bjørshol HolmOppsal Orientering53:53+25:4517:03
33Per KaarbyFossum IF53:55+25:4717:03
34Arnfinn SkålandTrøsken IL53:58+25:5017:04
35Ingrid TengeÅs-NMBU Orientering54:19+26:1117:11
36Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering54:24+26:1617:12
36Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL54:24+26:1617:12
38Inger SvalandOL Vallset/Stange55:23+27:1517:31
39Stine KaiserSturla, IF56:50+28:4217:59
40Ketil ÅstebølOppsal Orientering57:03+28:5518:03
41Erik HasliSnertingdal IF Orientering58:49+30:4118:36
42Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering59:28+31:2018:49
43Tore AabergIndre Østfold OK1:00:18+32:1019:04
44Christina AnderssonFredrikstad SK1:00:55+32:4719:16
45Randi B. AuneHalden SK1:02:12+34:0419:41
46Leif Roger HultgreenRingerike OL1:04:27+36:1920:23
47Gunnar FosstveitRaumar Orientering1:05:21+37:1320:40
48Mai Britt BjørkSandefjord OK1:07:18+39:1021:17
49Elsie BrenneVarteig OL1:12:53+44:4523:03
50Linnéa EvensenOL Tønsberg og omegn1:13:52+45:4423:22
51Helle HundseidIL Tyrving1:14:39+46:3123:37
52Margaret SnilsbergNOTEAM1:17:45+49:3724:36
53Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL1:19:02+50:5425:00
54Ingunn BrekkenSarpsborg OL1:22:51+54:4326:13
55Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK1:32:23+1:04:1529:14
Lars HalvorsenNydalens SKdiskvalifisert
Merete RørvikLillomarka OLdiskvalifisert
Dag KaasHeming Orienteringdiskvalifisert
Maren Kaarby RodemNydalens SKdiskvalifisert
Gitte BromanderFredrikstad SKdiskvalifisert
Anbjørg Søberg HenriksenRudsbygd ILikke startet
Laura SlaughterNOTEAMikke startet
Espen SvaeSarpsborg OLikke startet
Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringikke startet

Direkte A lang

5 110 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarl Magnus  BergeSøgne og Songdalen OK38:537:36
2Mats NordbrødenHalden SK41:03+2:108:01
3Marius BjuganHalden SK42:02+3:098:13
4Vidar SolbergFredrikstad SK42:13+3:208:15
5Simen WãstlundNotoodden OL43:23+4:308:29
6Inge  LindsethNydalens SK45:39+6:468:56
7Morten Taraldsten BrunesModum OL46:11+7:189:02
8Charles HalaasFossum IF46:20+7:279:04
9Gard  LindsethNydalens SK47:46+8:539:20
10Gløer  WinsvoldSentrum OK48:00+9:079:23
11Jørgen  WulfsbergNydalens SK48:32+9:399:29
12Brynjar FredheimLillomarka OL48:39+9:469:31
13Mathias  BenjaminsenLillomarka OL50:02+11:099:47
14Per Melander OftenNydalens SK50:57+12:049:58
15Pål  BackstrømHalden SK51:44+12:5110:07
16Audun BjerknesMåren OK51:51+12:5810:08
17Astrid WangensteenNydalens SK53:32+14:3910:28
18Kristian KullerudKonnerud IL54:15+15:2210:36
19Geir Myhr ØienRingsaker OK55:53+17:0010:56
20Trond EvensenOL Tønsberg og omegn56:09+17:1610:59
21Øystein RodemNydalens SK56:19+17:2611:01
22Hans JevanordFossum IF57:05+18:1211:10
23Jo WiklundNydalens SK58:27+19:3411:26
24Per-Jacob ØlstadFet OL1:00:27+21:3411:49
25Runar  StangTrøsken IL1:00:59+22:0611:56
26Christain  GrønvoldLillomarka OL1:03:31+24:3812:25
27Anders ØpstadAsker Skiklubb1:03:38+24:4512:27
28Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1:04:35+25:4212:38
29Paul TorvundOslostudentenes IK1:04:40+25:4712:39
30Bent SkatvedtRaumar Orientering1:08:30+29:3713:24
31Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb1:09:27+30:3413:35
32Terje MelsomFossum IF1:10:22+31:2913:46
33Pål Martin  EidNOTEAM1:13:26+34:3314:22
34Trond HetlandKolbotn og Skimt OL1:13:59+35:0614:28
35Frode KamsvågIL Tyrving1:21:29+42:3615:56
36Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering1:21:49+42:5616:00
37Fredrik  HolthÅs-NMBU Orientering1:21:50+42:5716:00
38Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb1:23:09+44:1616:16
39Wendy FjeldstadÅs-NMBU Orientering1:23:24+44:3116:19
40Per GustafssonKongsberg OL1:32:07+53:1418:01
41Skjalg Hundseid  KamsvågIL Tyrving1:34:09+55:1618:25
42Anders BrynildsenFredrikstad SK1:39:12+1:00:1919:24
43Roar NydalAsker Skiklubb1:48:12+1:09:1921:10
44Marit Nandruo PettersenIndre Østfold OK1:49:23+1:10:3021:24
Lars Christian BråtenHeming Orienteringdiskvalifisert
Pål Tore SvendsenNydalens SKdiskvalifisert
Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Maria  TorgersenBækkelagets SKikke startet
Øystein R.  KristiansenNOTEAMikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor