Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #2
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: onsdag 6 juni 2018

D -12N

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering39:5926:39
Lotte Hansen HauganeKolbotn og Skimt OL44:2529:36
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL50:0333:22
Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OL35:4223:48
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OL35:4523:50
Lea HaugÅs-NMBU Orientering25:5017:13
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering47:0431:22

D 11-12

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering24:0912:04
2Lilja Celina Kjær JørgensenMåren OK32:05+7:5616:02
3Malin GjetangerMåren OK33:38+9:2916:49
4Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering45:29+21:2022:44
5Thea KvarmeÅs-NMBU Orientering56:45+32:3628:22

D 13-16N

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie Kjær JørgensenMåren OK32:0816:04
2Iselin HermoÅs-NMBU Orientering52:54+20:4626:27

D 15-16

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna RehnKolbotn og Skimt OL48:5316:17
2Celine YtternesKolbotn og Skimt OL58:33+9:4019:31
3Luciana Maria SvadsMåren OK1:00:10+11:1720:03
4Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:09:06+20:1323:02
5Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1:18:54+30:0126:18

D 17-

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering38:109:18
2Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering42:27+4:1710:21
3Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering43:20+5:1010:34
4Kine DirroMåren OK43:23+5:1310:34
5Linn Mei WaalerMåren OK47:46+9:3611:39
6Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering49:47+11:3712:08
7Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:06:08+27:5816:07

D 40-

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne NilsenÅs-NMBU Orientering48:2116:07
2Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering52:16+3:5517:25

D 50-

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL35:2811:49
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering36:58+1:3012:19
3Berit DanielsenIL Tyrving40:33+5:0513:31
4Ingrid TengeÅs-NMBU Orientering43:12+7:4414:24
5Gro Hege LudvigsenMåren OK49:57+14:2916:39
6Ellen Kristine KorenÅs-NMBU Orientering51:49+16:2117:16
7Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering54:43+19:1518:14
8Mona StrandMåren OK1:03:35+28:0721:11

D 60-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL57:0219:00
2Anne KaasaDriv IL1:01:34+4:3220:31
3Bodil KlakeggKolbotn og Skimt OL1:02:43+5:4120:54

D 70-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK53:1720:29
2Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1:12:49+19:3228:00

H -12N

1 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tobias Hansen HauganeKolbotn og Skimt OL44:2629:37
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL50:0733:24
Sigurd RevhaugKolbotn og Skimt OL40:5927:19
Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering32:1421:29
Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering32:1221:28
Benjamin BuhlerMåren OK22:0214:41
Mathias Rønning-JohansenMåren OK20:4113:47
Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering49:1832:52

H 11-12

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering24:0412:02
2Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK25:19+1:1512:39
3Fredrik Brandt-KjelsenMåren OK33:18+9:1416:39
4Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering45:29+21:2522:44
Rafael Ortega-BergMåren OKbrutt
Håvard EndresenMåren OKikke startet

H 13-14

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlausenOppsal Orientering29:5511:30
2Simen Rønning JohansenMåren OK39:42+9:4715:16
3Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering41:06+11:1115:48
4Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering44:28+14:3317:06
5Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering1:12:27+42:3227:51
6Markus Megard GrønliKolbotn og Skimt OL1:32:43+1:02:4835:39
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OKbrutt

H 15-16

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering30:427:29
2Ask OlaussenOppsal Orientering40:02+9:209:45
3Andreas GjetangerMåren OK55:59+25:1713:39
Magnus EndresenMåren OKbrutt

H 17-

6 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linus OlhansÅs-NMBU Orientering55:149:12
2Magnus NordbrødenHalden SK56:05+0:519:20
3Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL56:50+1:369:28
4Morten TangenOK Moss59:36+4:229:56
5Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL1:02:08+6:5410:21

H 40-

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering35:308:39
2Robert BanfiÅs-NMBU Orientering55:35+20:0513:33
3Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL1:03:46+28:1615:33
4Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1:12:40+37:1017:43

H 50-

4 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering34:108:20
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL36:16+2:068:50
3Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering37:32+3:229:09
4Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL38:10+4:009:18
5Erlend RehnKolbotn og Skimt OL38:16+4:069:20
6Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering39:16+5:069:34
7Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering41:28+7:1810:06
8Lars Petter EndresenMåren OK46:10+12:0011:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Trond HolterMåren OK51:01+16:5112:26
10Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL54:41+20:3113:20
11John YtternesKolbotn og Skimt OL58:20+24:1014:13
12Arne OlausenOppsal Orientering1:04:05+29:5515:37
13Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1:08:41+34:3116:45
14Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1:10:57+36:4717:18

H 60-

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ove MartinsenHauketo IF28:059:21
2Per Kristian EkebergIL Tyrving30:19+2:1410:06
3Per-Erik ØstlieDriv IL33:25+5:2011:08
4Stein TurtumøygardMåren OK38:42+10:3712:54
5Bård NatvigNittedal OL42:09+14:0414:03
6Jon FredriksenHauketo IF44:00+15:5514:40

H 70-

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL41:1713:45
2Rolf HagmanKolbotn og Skimt OL50:43+9:2616:54
3Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL1:08:31+27:1422:50
4Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1:18:22+37:0526:07
5Svein KvalheimKolbotn og Skimt OL1:26:33+45:1628:51

LangLett

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering50:2912:01
2Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering59:04+8:3514:03
3Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1:14:40+24:1117:46

Åpen B

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Ole ØrkaÅs-NMBU Orientering31:2112:03
2Kjetil JacobsenHamar OK34:34+3:1313:17
3Jens Kjær JørgensenMåren OK43:47+12:2616:50
4Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering44:18+12:5717:02
5Judith BanfiÅs-NMBU Orientering57:18+25:5722:02
6Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering1:04:03+32:4224:38
7Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL1:25:16+53:5532:47

Åpen C

2 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL20:0510:02
2Solvår KvedalenKolbotn og Skimt OL23:28+3:2311:44
3Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL26:25+6:2013:12
4Leonora FlåttingMåren OK39:42+19:3719:51
5Tuva TarhalsenMåren OK39:43+19:3819:51
6Camilla Aksdal43:08+23:0321:34
7Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL44:53+24:4822:26
8Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering44:58+24:5322:29
9Kristoffer RafaelsenÅs-NMBU Orientering45:02+24:5722:31
10Ida BondevikÅs-NMBU Orientering45:06+25:0122:33
11Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering56:44+36:3928:22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor