Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, Finale
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 8 mai 2018

D 11-12

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK20:26
2Selma Størmer-AntonsenNydalens SK21:25+0:59
3Hanne Wærp HaugeNydalens SK24:02+3:36
4Pernille Nor-WollØstmarka OK31:06+10:40
5Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK34:47+14:21
6Mari KallesonOppsal Orientering38:51+18:25
7Juni Hagelid NorheimNydalens SK39:37+19:11
8Marie Bjordal VegganOppsal Orientering40:07+19:41
9Åse LuråsOppsal Orientering49:26+29:00
10Johanne Terland GundersenHeming Orientering80:20:39+80:00:13

H 11-12

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lukas Jones ArnesenHeming Orientering23:58
2Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK24:31+0:33
3Christoffer ÅnensenOppsal Orientering25:15+1:17
4Mathias LinløkkenØstmarka OK26:56+2:58
5Ask Felland SætnanFossum IF27:56+3:58
6Nov Bar-NathanLillomarka OL29:02+5:04
7Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK30:42+6:44
8Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering31:41+7:43
Erlend OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert
Sondre OlaussenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Silas Mestad HansenLillomarka OLdiskvalifisert
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Simen SkeideOppsal Orienteringikke startet
Gabriel SolemOppsal Orienteringikke startet
Henrik Elias SebjørnsenFossum IFikke startet

D 13-16

61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pia Young VikNydalens SK17:17
2Oda ScheeleNydalens SK17:47+0:30
3Kristine KravdalGjø-Vard OL22:41+5:24
4Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL25:12+7:55
5Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering25:15+7:58
6Yngvild Langedal BreivikNydalens SK25:20+8:03
7Marte Madslien BakkenNydalens SK27:12+9:55
8Ina MartiniAsker Skiklubb28:27+11:10
9Maya Jones ArnesenHeming Orientering28:56+11:39
10Mari BrendeFossum IF29:00+11:43
11Martine SkjelsvikLillehammer OK31:26+14:09
12Marie KravdalGjø-Vard OL31:30+14:13
13Tina KallesonOppsal Orientering31:32+14:15
14Mille Baastad BergIL Tyrving32:52+15:35
15Ida Marie FlågenHeming Orientering33:09+15:52
16Marie SaugestadNydalens SK34:10+16:53
17Inga Skaarer WiklundNydalens SK34:18+17:01
18Johanne Rognerud BøeFossum IF34:19+17:02
19Ingrid BlindheimLillomarka OL34:24+17:07
20Ea LunøeNydalens SK34:29+17:12
21Netta Bar-NathanLillomarka OL36:44+19:27
22Kathinka Zahl HagenFossum IF37:01+19:44
23Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF37:05+19:48
24Iris HolstIL Tyrving37:12+19:55
25Live ØstvoldHeming Orientering37:26+20:09
26Janna Sofie TellesbøØstmarka OK37:29+20:12
27Ragnhild Mathea HelmersenFet OL37:40+20:23
28Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK38:18+21:01
29Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering41:26+24:09
30Hanna RehnKolbotn og Skimt OL43:38+26:21
31Marie ScheeleNydalens SK43:46+26:29
32Stella HolmboeIL Tyrving45:48+28:31
33Linnea HolstIL Tyrving45:53+28:36
34Ragnhild Blom-HagenFossum IF48:32+31:15
34Elise Wærp HaugeNydalens SK48:32+31:15
34Sigrid NermoenØstmarka OK48:32+31:15
37Astrid RognstadHadeland OL48:49+31:32
38Ane HustvedtOppsal Orientering50:12+32:55
39Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering50:53+33:36
40Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK52:10+34:53
41Ella BerstadHeming Orientering52:17+35:00
42Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering53:48+36:31
43Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL55:18+38:01
44Silje SlungaardIL Tyrving56:16+38:59
45Sara MartiniAsker Skiklubb1:02:08+44:51
46Amélie AamodtOppsal Orientering1:05:13+47:56
47Aurora Wilkens JernbergNydalens SK1:05:21+48:04
48Julie MeinickeIL Tyrving1:08:50+51:33
49Alexandra LinløkkenØstmarka OK1:09:22+52:05
50Selma Tørudbakken JendalFossum IF1:11:34+54:17
51Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1:11:36+54:19
52Kristine SolbakkenIL Tyrving1:12:51+55:34
53Berthe TesloHadeland OL1:12:59+55:42
54Tiril Ebon EspedalNydalens SK1:14:49+57:32
55Gina BrevikØstmarka OK1:14:55+57:38
56Ingrid LuråsOppsal Orientering1:14:56+57:39
57Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK1:20:51+1:03:34
58Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering1:31:44+1:14:27
59Hedvig Nyberg-HansenFossum IF1:35:56+1:18:39
Malene JebsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Anna NakkimBækkelagets SKdiskvalifisert
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubbikke startet
Kajsa Meyer LarssonIL Tyrvingikke startet
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orienteringikke startet
Malin SveenBækkelagets SKikke startet
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orienteringikke startet
Anna Mæhre TorjussenFossum IFikke startet
Gunde TumelionisFossum IFikke startet
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLikke startet
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLikke startet
Hannah Syrdal ØenHeming Orienteringikke startet

H 13-16

72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK15:32
2Ådne SkjærsteinIL Tyrving16:53+1:21
3Felix FinsrudAsker Skiklubb21:04+5:32
4Ferdinand FremmingHeming Orientering21:10+5:38
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb21:16+5:44
6Teodor Mo HjelsethNydalens SK21:22+5:50
7Elia ThorvikNydalens SK22:37+7:05
8Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering24:10+8:38
9Kristian ØstermannHeming Orientering24:24+8:52
10Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering24:59+9:27
11Sondre Zahl HagenFossum IF25:03+9:31
12Martin Størmer-AntonsenNydalens SK25:06+9:34
13Vebjørn Blom-HagenFossum IF25:21+9:49
14Christian Fredrik BorgIL Koll25:41+10:09
15Grunde IsaksætreGrue IL26:14+10:42
16Ask OlaussenOppsal Orientering28:46+13:14
17Anders Håvard LarsenNydalens SK28:49+13:17
18Philip Lehmann RomørenFossum IF30:22+14:50
19August Syrdal ØenHeming Orientering30:32+15:00
20Mikael BirkelundAsker Skiklubb34:53+19:21
21Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb35:47+20:15
22Stian Måseide SørlieRaumar Orientering35:49+20:17
23Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb37:51+22:19
24Simen GammelmoHadeland OL38:41+23:09
25Simen Gløgård StensrudNittedal OL39:11+23:39
26Axel AaldeNydalens SK39:43+24:11
27Fridtjof ReuschHeming Orientering40:09+24:37
28Marius E. AamodtOppsal Orientering40:13+24:41
29Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK40:57+25:25
29Sindre Vie StrislandFossum IF40:57+25:25
31Lars Øderud VatneBækkelagets SK41:02+25:30
32Kristian Norum MeløysundNydalens SK42:07+26:35
33Rolf Andreas BergNydalens SK42:19+26:47
34Elias StubberudNydalens SK55:24+39:52
35Jonathan WoodhouseLillomarka OL1:08:21+52:49
36Håkon BogasonLillomarka OL1:09:22+53:50
37Mikkel KatlaFossum IF1:09:59+54:27
38Gustav Andresen SkotteFossum IF1:10:04+54:32
39Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL1:10:57+55:25
40Rasmus D. EastwoodLillomarka OL1:11:36+56:04
41Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering1:12:08+56:36
42Birk Felland SætnanFossum IF1:12:12+56:40
43Jonas HickenIL Koll1:12:27+56:55
44Mathias NyhaugAsker Skiklubb1:12:49+57:17
45Gaute FosstveitRaumar Orientering1:12:51+57:19
46Erlend BørliFossum IF1:12:55+57:23
47Eskil BrændenLillomarka OL1:12:56+57:24
48Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1:13:21+57:49
49Jakob A. GjedeboOppsal Orientering1:13:43+58:11
50Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1:14:18+58:46
51Emil Solan GorsetHadeland OL1:14:44+59:12
52Jonas KroghOppsal Orientering1:14:46+59:14
53Tarje EspelinAsker Skiklubb1:15:05+59:33
54Oliver NilsenFossum IF1:15:12+59:40
55Håvard EikRaumar Orientering1:17:07+1:01:35
56Martin TandbergFossum IF1:17:26+1:01:54
57Christoffer SlettenRaumar Orientering1:19:01+1:03:29
58Andreas SandernesØstmarka OK1:19:10+1:03:38
59Simen HøyerFossum IF1:19:12+1:03:40
60Eskil KolshusOppsal Orientering1:25:09+1:09:37
61Birk ThorstensenOppsal Orientering1:26:02+1:10:30
62Kristoffer NomelandØstmarka OK1:26:07+1:10:35
62Ole Martin NomelandØstmarka OK1:26:07+1:10:35
64Einar ØstvoldHeming Orientering1:27:31+1:11:59
65Jonas WilsbergNydalens SK1:28:16+1:12:44
Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert
Kristoffer EngebretsenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Tobias EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Joakim Wilkens JernbergNydalens SKdiskvalifisert
Henning ReichenbachOppsal Orienteringdiskvalifisert
Theo Ring GiskeNydalens SKdiskvalifisert
Eirik Vie StrislandFossum IFdiskvalifisert
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubbikke startet
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Jonas MyhrAsker Skiklubbikke startet
John OtterleiØstmarka OKikke startet
Anselm ReichenbachOppsal Orienteringikke startet
Henrik ReuschHeming Orienteringikke startet
Henrik WoldeneFossum IFikke startet

D 17-

40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF17:49
2Marion HuberNydalens SK20:41+2:52
2Synne StrandAsker Skiklubb20:41+2:52
4Mariann UlvestadBækkelagets SK24:25+6:36
4Emilie Westli AndersenLøten o-lag24:25+6:36
6Marie LilandNydalens SK26:04+8:15
7Gunhild Rogne HallandNydalens SK26:05+8:16
8Ane Sofie KroghOppsal Orientering26:13+8:24
9Mina JørgensenIL Tyrving29:42+11:53
10Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering30:26+12:37
11Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering31:03+13:14
12Ida TangenNydalens SK33:59+16:10
13Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering34:09+16:20
14Solveig Eline BergIL Tyrving35:44+17:55
15Kristine Eide RappRaumar Orientering35:49+18:00
16Ada WulfsbergNydalens SK35:55+18:06
17Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL41:14+23:25
18Karen BjergaardNydalens SK43:47+25:58
19Andrea Vild JødalBækkelagets SK53:54+36:05
20Tora VollsetHeming Orientering56:45+38:56
21Marie Hammer IversenØstmarka OK1:00:09+42:20
22Elise EgsethNydalens SK1:12:10+54:21
23Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1:12:52+55:03
24Lisbeth VollHaugesund IL Orientering1:14:12+56:23
25Maren Jansson HaverstadNTNUI1:14:31+56:42
26Siri UlvestadNydalens SK1:14:35+56:46
27Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK1:14:41+56:52
28Agnes LeoHalden SK1:14:51+57:02
29Linn HokholtIL Tyrving1:16:44+58:55
30Siri EidnesHarstad OL1:17:14+59:25
31Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1:19:17+1:01:28
32Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK1:19:29+1:01:40
33Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL1:21:06+1:03:17
34Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering1:21:45+1:03:56
35Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL1:24:06+1:06:17
36Kaia Wøien NicolaisenAsker Skiklubb1:24:26+1:06:37
37Ingrid Lund HovdenIL Tyrving1:24:53+1:07:04
38Ingrid UrsethVingelen IL1:26:21+1:08:32
39Aurora Opheim SauarIL Koll1:27:14+1:09:25
Mai WatsonBækkelagets SKdiskvalifisert
Karianne Olsvik DengerudNydalens SKikke startet
Joanna ErikssonNydalens SKikke startet
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrvingikke startet
Ida Karine HelmersenFet OLikke startet
Karen Hoel JomaasFossum IFikke startet
Ingrid G. KvålsgardFossum IFikke startet
Emma Meyer LarssonIL Tyrvingikke startet
Maren NorderudIL Tyrvingikke startet
Kjersti Melander OftenNOTEAMikke startet
Louise OramBækkelagets SKikke startet
Ingeborg RognstadHadeland OLikke startet
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringikke startet
Martha Kalvig SkoganNydalens SKikke startet

H 17-

44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kasper FosserHeming Orientering14:07
2Einar MelsomFossum IF15:40+1:33
3Karl FremstadIL Tyrving15:44+1:37
4Eirik Langedal BreivikNydalens SK15:47+1:40
5Lukas LilandNydalens SK17:48+3:41
6Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb19:26+5:19
7Jan ShanelNydalens SK26:01+11:54
8Ludvig RødnesOppsal Orientering26:19+12:12
9Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät26:26+12:19
10Lavran ThorstensenOppsal Orientering29:37+15:30
11Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL29:49+15:42
12Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering32:23+18:16
13Audun HokholtKolbotn og Skimt OL32:37+18:30
14Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK36:32+22:25
15Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL36:33+22:26
16Ove SætraHadeland OL37:34+23:27
17Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering40:10+26:03
18Thomas NipenBækkelagets SK56:51+42:44
19Sander ArntzenAsker Skiklubb56:52+42:45
20Are WigaardOppsal Orientering57:23+43:16
21Martin NilssonLillomarka OL57:33+43:26
22Oskar StørmerFossum IF57:42+43:35
23Sverre Waaler KaasNydalens SK58:17+44:10
24Mathias NipenBækkelagets SK58:47+44:40
25Torgeir NørbechIL Tyrving59:35+45:28
26Vegard ØlstadBækkelagets SK59:44+45:37
27Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1:00:18+46:11
28Torstein MellemHarstad OL1:00:21+46:14
29Anders HorveiRaumar Orientering1:00:25+46:18
30Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1:00:34+46:27
31Mats NordbrødenHalden SK1:01:21+47:14
32Simen ElvhaugRaumar Orientering1:02:02+47:55
33Kyongsa RiNydalens SK1:02:12+48:05
34Trygve MyhrAsker Skiklubb1:02:46+48:39
35Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL1:02:50+48:43
36Wolfgang KampelBækkelagets SK1:02:54+48:47
37Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1:03:01+48:54
38Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:04:03+49:56
39Andreas RambergØstmarka OK1:05:14+51:07
40Vegar ArnesenIndre Østfold OK1:13:43+59:36
Øyvind EngerNydalens SKdiskvalifisert
Truls HestengenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jostein TandbergNydalens SKdiskvalifisert
Magnus Woxholtt-JensenNydalens SKdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Petter Astrup ArnesenHeming Orienteringikke startet
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFikke startet
Jan Andreas EdstrømOppsal Orienteringikke startet
Eirik Høst FossgardLillomarka OLikke startet
Eskil Sande GullordBækkelagets SKikke startet
Erling HjermstadFossum IFikke startet
Øyvind HjermstadFossum IFikke startet
Magne JutulstadBækkelagets SKikke startet
Sivert Sande KvermeFossum IFikke startet
Eivind Berner MyhreFossum IFikke startet
Per Melander OftenNydalens SKikke startet
Emil StørmerFossum IFikke startet

D 40-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Britta FismenFossum IF20:16
2Brita Opheim SauarStatoil Oslo BIL23:33+3:17
3Nora SkauenIL Tyrving26:18+6:02
4Helena AxelssonNydalens SK34:36+14:20
5Cecilie Wærp HaugeNydalens SK34:58+14:42
6Marit B. EithunNittedal OL35:35+15:19
7Marit EgnerAsker Skiklubb37:39+17:23
8Line Bar-NathanLillomarka OL47:10+26:54
9Ann Elin FlågenHeming Orientering50:36+30:20
10Heidi ØstliRaumar Orientering51:12+30:56
11Hilde JarstadmarkenØstmarka OK1:06:59+46:43
12Thine Wilkens JernbergNydalens SK1:07:02+46:46
13Marianne ReuschHeming Orientering1:07:56+47:40
14Lotta MyhreIL Koll1:08:03+47:47
15Maiken Skirstad MoNydalens SK1:08:56+48:40
16Katrine HolenØstmarka OK1:09:11+48:55
17Kristin Stubban HygenØstmarka OK1:10:35+50:19
18Cathrine FrydenlundNydalens SK1:10:49+50:33
19Rikke Kristin GåsholtHedrum OL1:13:04+52:48
20Aase MestadLillomarka OL1:13:09+52:53
21Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering1:19:13+58:57
22Siv Susanne JystadØstmarka OK1:22:59+1:02:43
Guro HarstadHeming Orienteringdiskvalifisert
Anne RusteLillomarka OLdiskvalifisert
Linda FredhOK Mossikke startet
Cecilie Christin KvermeFossum IFikke startet
Jorun RuudAsker Skiklubbikke startet
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SKikke startet

H 40-

34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christian HolmboeIL Tyrving16:06
2Vegard BroxIL Tyrving18:03+1:57
3Morten WettergreenFossum IF19:51+3:45
4Torbjørn Blom-hagenFossum IF20:43+4:37
5Lars Erik GjeinFossum IF23:25+7:19
6Steinar EastwoodLillomarka OL25:25+9:19
7Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL26:04+9:58
8Bjørn MartiniAsker Skiklubb26:10+10:04
9Christian ReuschHeming Orientering30:31+14:25
10Bjørn HaugeNydalens SK30:54+14:48
11Knut Jostein SætnanFossum IF31:14+15:08
12Trond MyhreFossum IF33:01+16:55
13Kyrre GranFet OL33:07+17:01
14Martin ReichenbachOppsal Orientering38:52+22:46
14Jon SolsrudNydalens SK38:52+22:46
16Tor RingstadHedrum OL39:39+23:33
17Sverre WisløffAsker Skiklubb41:42+25:36
18Fredrik SaugestadNydalens SK43:42+27:36
19Aksel OlsenAsker Skiklubb43:43+27:37 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Atle StrømHedrum OL47:02+30:56
21Hans Olav HygenØstmarka OK47:50+31:44
22Arild NyhaugAsker Skiklubb48:41+32:35
23Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK50:56+34:50
24Geir HoffIL Tyrving1:07:33+51:27
25Eirik JørgensenIL Tyrving1:09:55+53:49
26Espen JernbergNydalens SK1:10:46+54:40
27Frode BakkehøiØstmarka OK1:11:22+55:16
28Dag StrislandKolbotn og Skimt OL1:12:43+56:37
29Ola NilsenOppsal Orientering1:13:56+57:50
30Erling HobølOppsal Orientering1:14:00+57:54
31Sindre ValsgårdIndre Østfold OK1:15:21+59:15
32Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK1:23:38+1:07:32
Christian GløgårdNittedal OLdiskvalifisert
Jens Christian HolstIL Tyrvingdiskvalifisert
Vidar GjelstadOppsal Orienteringikke startet
Charles HalaasFossum IFikke startet
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Anders NorlingNydalens SKikke startet
Ram RayamajhiOppsal Orienteringikke startet
Knut SaxhaugRaumar Orienteringikke startet
Jostein F. TellnesAsker Skiklubbikke startet

D 50-

27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maria JonssonNydalens SK20:15
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering22:02+1:47
3Anne MadslienNydalens SK27:28+7:13
4Anne Kristine NorderudIL Tyrving29:10+8:55
5Solveig SikkelandIL Tyrving31:19+11:04
6Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL31:44+11:29
7Kjersti SkantzeIL Tyrving31:50+11:35
8Marita HernandezOL Toten-Troll31:54+11:39
9Sidsel NørstebøIL Tyrving36:50+16:35
10Anne DahlNydalens SK37:07+16:52
11Randi NicolaisenAsker Skiklubb37:12+16:57
12Ingeborg ØderudBækkelagets SK42:44+22:29
13Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL42:45+22:30
14Åshild FlatebakkenIL Tyrving43:04+22:49
15Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering55:19+35:04
16Marianne ArnesenAsker Skiklubb55:33+35:18
17Helena StubberudNydalens SK55:54+35:39
18Kirsti Grundnes BergIL Tyrving57:27+37:12
19Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)1:07:08+46:53
20Kathrine LunøeNydalens SK1:12:34+52:19
21Hege WangLillomarka OL1:15:01+54:46
22Anna GöhlmanIL Tyrving1:15:04+54:49
23Gunhild MyhrAsker Skiklubb1:15:09+54:54
24Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK1:17:05+56:50
25Jorunn BlindheimLillomarka OL1:17:29+57:14
26Ingunn NakkimBækkelagets SK1:19:51+59:36
Dagrun MelkildHeming Orienteringdiskvalifisert
Anne Marit BjergaardNydalens SKikke startet
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orienteringikke startet
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OLikke startet
Jane Karine HelmersenFet OLikke startet
Marianne HjermstadFossum IFikke startet
Tale Mæhre TorjussenFossum IFikke startet
Sille WinsnesÅs-NMBU Orienteringikke startet

H 50-

47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Leif StørmerFossum IF16:10
2Arild AndresenFossum IF19:31+3:21
3Trond LundIL Tyrving21:22+5:12
4Roar FjeldboSandefjord OK21:46+5:36
5Kimme ArnesenHeming Orientering22:43+6:33
6Eivind HoffIL Tyrving22:46+6:36
7Steinar LågAsker Skiklubb22:52+6:42
8Jon Iver BakkenNydalens SK23:20+7:10
9Einar LunøeNydalens SK23:29+7:19
10Stein BlomsethLillomarka OL24:03+7:53
11Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering24:05+7:55
12Christian JomaasFossum IF24:58+8:48
13Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering25:02+8:52
14Bent SkatvedtRaumar Orientering26:09+9:59
15Anders KronbergRaumar Orientering26:19+10:09
16Svein GranerudAsker Skiklubb27:16+11:06
17Ottar WiklundNydalens SK27:27+11:17
18Kjetil EspedalNydalens SK29:28+13:18
19Helge StenerudOL Tønsberg og omegn31:48+15:38
20Jan Erik AalbergBækkelagets SK38:00+21:50
21Christopher SchiveOK Moss43:39+27:29
22Bjørn Erik ReinsethNydalens SK44:45+28:35
23Fredrik HøyerFossum IF47:19+31:09
24Pål Kogstad NæssRaumar Orientering51:14+35:04
25Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL52:55+36:45
26Svein NygårdLillomarka OL55:36+39:26
27Arne DybdahlLillomarka OL56:25+40:15
28Are KristiansenIL Tyrving57:27+41:17
29Christian GrotnesIL Tyrving58:04+41:54
30Tore MyhrvoldFossum IF58:44+42:34
31Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering59:50+43:40
32Harald Eide-FredriksenHeming Orientering59:54+43:44
33Terje LinløkkenØstmarka OK1:01:46+45:36
34Anders FlågenHeming Orientering1:02:08+45:58
35Hans JevanordFossum IF1:02:23+46:13
36Magne AasAsker Skiklubb1:02:36+46:26
37Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1:03:01+46:51
38Øyvind HelmersenFet OL1:04:05+47:55
39Helge StubberudNydalens SK1:04:52+48:42
40Thor VollsetHeming Orientering1:05:19+49:09
41Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering1:06:03+49:53
42Thor NorderudIL Tyrving1:09:07+52:57
43Stein H. HagenFossum IF1:10:23+54:13
44Morten EngebretsenRaumar Orientering1:30:41+1:14:31
Morten KarlsenMåren OKdiskvalifisert
Dag WangLillomarka OLdiskvalifisert
Knut Erling ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Hallvard BergIL Tyrvingikke startet
Bent Sande KvermeFossum IFikke startet
Stein MellaOppsal Orienteringikke startet
Torkjel NesheimIL Tyrvingikke startet
Øystein RappRaumar Orienteringikke startet

D 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ellen Marie TurterNydalens SK24:53
2Randi NilstadIL Tyrving47:40+22:47
3Margaret RoseveareOppsal Orientering54:57+30:04
4Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering1:16:33+51:40
5Nina KolbergIL Tyrving1:25:07+1:00:14
Mette HallénNydalens SKdiskvalifisert

H 60-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigurd DæhliLøten o-lag22:51
2Ove MartinsenHauketo IF30:05+7:14
3Ketil BergeVestre Akers SK30:12+7:21
4Richard Zeiner-GundersenFossum IF33:53+11:02
5Per SchancheAsker Skiklubb34:27+11:36
6Are EriksenOslostudentenes IK34:50+11:59
7Vidar ElvekrokEiker OL42:11+19:20
8Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm44:36+21:45
9Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF48:13+25:22
10Pål Woldstad HanssenEiker OL49:02+26:11
11Bjørn GrindeOslostudentenes IK53:13+30:22

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Berit SaxhaugRaumar Orientering35:55

H 70-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjell WintherOppsal Orientering24:32
2Jon FærdenKolbotn og Skimt OL32:07+7:35 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving38:05+13:33
4John Thomas PetersenNittedal OL38:54+14:22
5Dan Erik KallesonOppsal Orientering1:27:54+1:03:22
6Jon C. FougnerHeming Orientering1:28:39+1:04:07
7Lars SaxhaugRaumar Orientering1:32:01+1:07:29
Hasse BergstrømIL Tyrvingdiskvalifisert
Roar BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert
Øystein MadsenHaugerud IFdiskvalifisert

H Bedrift

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Terje Wiig MathisenOpen iT54:00
Fredrik Norløff-MathiesenOpen iTdiskvalifisert

D Rekrutt

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helene ScheeleNydalens SK8:56
2Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering15:40+6:44
3Tuva Wilkens JernbergNydalens SK15:56+7:00
4Linea Kalleson RøedOppsal Orientering16:09+7:13
5Astrid ReuschHeming Orientering17:13+8:17
6Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK18:25+9:29
6Charlotte HopsnesFossum IF18:25+9:29
8Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK18:37+9:41
9Mathea Meland KongslandØstmarka OK19:08+10:12
10Maja Kalleson RøedOppsal Orientering21:20+12:24
11Silje Andresen SkotteFossum IF21:44+12:48
12Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering22:06+13:10
13Oda Amrud PedersenOppsal Orientering22:23+13:27
14Ida GjedeboOppsal Orientering22:52+13:56
15Martine Berg-OlsenØstmarka OK27:24+18:28
16Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering28:03+19:07
17Maylen RieckRaumar Orientering28:58+20:02
18Eirin KolshusOppsal Orientering33:47+24:51
19Ingrid BakkehøiNydalens SK33:54+24:58
20Tina BakkehøiNydalens SK43:36+34:40
Ester Marie Ridder KronbergRaumar Orienteringikke startet
Martine Elen RieckRaumar Orienteringikke startet

H Rekrutt

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Boye WangensteenLillomarka OL11:52
2Stian LillegårdLillomarka OL12:19+0:27
3Nikolai TesloHadeland OL16:24+4:32
4Eskil OlaussenOppsal Orientering19:07+7:15
5Amund Kortner VogtØstmarka OK19:57+8:05
6Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering21:35+9:43
7Sebastian WettergreenFossum IF21:39+9:47
8Trym Gjedebo-SkarpeteigOppsal Orientering22:28+10:36
9Ole Jacob MyklebustIL Koll22:56+11:04
10Marcus Berg-OlsenØstmarka OK25:53+14:01
11Simen ÅnensenOppsal Orientering27:50+15:58
12Trygve MyhrvoldFossum IF34:13+22:21
Magnus JevanordFossum IFdiskvalifisert
Teodor Nysøter MikkelsenIL Kolldiskvalifisert
Daniel William Ridder KronbergRaumar Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor