Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 7. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 7. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 5 juni 2018

D11-12

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Fitjar HjelleFitjar IL42:4819:27

D11-16N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Serina  ÅdnanesStord Orientering29:5115:42

D-Kort

2 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering24:3911:12
2Mette  FitjarFitjar IL30:22+5:4313:48
3Brynhild Meyer StautlandStord Orientering36:52+12:1316:45
4Mari Fitjar HjelleFitjar IL40:00+15:2118:10
Turid HellandStord Orienteringdiskvalifisert
Eline Fitjar HjelleFitjar ILdiskvalifisert

D-Lang

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene ØenStord Orientering55:2714:59
2Annie MyhreStord Orientering1:28:45+33:1823:59
3Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1:40:02+44:3527:02

D-Mellom

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Gunn Kjersti RøgenesStord Orienteringdiskvalifisert

D60-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering48:3619:26
2Marie AasheimStord Orientering50:15+1:3920:06

H11-16N

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes ÅdnanesStord Orientering29:5415:44
2Ola  FitjarFitjar IL34:10+4:1617:58
3Jon  FitjarFitjar IL1:01:33+31:3932:23

H-Kort

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Børge Tranøy HovdenStord Orientering29:5513:35

H-Mellom

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein StautlandStord Orientering45:5318:21
2Anders EkseStord Orientering53:40+7:4721:28
3Jon Folgerø-HolmStord Orientering56:40+10:4722:40
4Jørgen WesterheimStord Orientering1:02:17+16:2424:54
Egil  HavroStord Orienteringbrutt

H-Lang

3 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering34:329:20
2Arne Henrik HovdenStord Orientering49:41+15:0913:25
3Rolf Atle RolfsnesFitjar IL52:57+18:2514:18
4Jarle HauglandStord Orientering56:08+21:3615:10
5Even RolsnesStord Orientering58:05+23:3315:41
6Ove VedøyStord Orientering59:51+25:1916:10
7Henrik OttesenStord Orientering1:07:57+33:2518:21
8Jarle HallandStord Orientering1:09:22+34:5018:44
9Øyvind Gaute BergStord Orientering1:13:01+38:2919:44
10Magne AndresenStord Orientering1:18:17+43:4521:09
11Ketil SkjoldeOnarheim 1:32:33+58:0125:00

H60-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigvald RobberstadStord Orientering45:4018:16
2Wilhelm EngelsenStord Orientering46:06+0:2618:26
3Atle IrgensStord Orientering53:20+7:4021:20
4Harald HaugenStord Orientering1:02:12+16:3224:52

N-Open

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus AndresenStord Orientering36:1919:06
0Nina Mæland PoldenStord Orientering55:41+19:2229:18
Tobias Mæland PoldenStord Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor