Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup finale
Arrangørorganisasjon: Lillehammer OK
Dato: mandag 14 mai 2018

D-12

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Øverli StøenLillehammer OK13:519:53
2Ane BeitdokkenLillehammer OK18:15+4:2413:02
3Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK19:04+5:1313:37
4Sofie TaraldsenLillehammer OK19:17+5:2613:46
Andrea Storlien UlenLillehammer OKdiskvalifisert

H-12

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan SkjåkLillehammer OK15:2911:03
Sebastian Welhaven ThorstadLillehammer OKikke startet

D 13-16

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine SkjelsvikLillehammer OK13:559:56
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK14:21+0:2610:15
3June Rogstad BekkevoldLøten o-lag18:23+4:2813:07
4Serine JørgensenLillehammer OK23:23+9:2816:42
5Henriette BergLøten o-lag26:50+12:5519:10

H 13-16

1 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK13:179:29
2Sindre Grøv SvensenLillehammer OK15:24+2:0711:00
3Anders TaraldsenLillehammer OK24:46+11:2917:41

D 17-

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag14:428:10
2Agnethe HasliGjø-Vard OL22:04+7:2212:15

H 17-

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind WiggenByåsen IL13:087:17
2Torgeir SulheimLillehammer OK14:56+1:488:17
3Marius StaffOL Toten-Troll19:29+6:2110:49
Vegard ØlstadBækkelagets SKikke startet

D 50-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eirin LodgaardByåsen ILdiskvalifisert

H 50-

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kai FunderudLillehammer OK20:1811:16
2Stein Arne NegårdVang OL21:17+0:5911:49
3Herman BakkeLøten o-lag29:05+8:4716:09
4Knut AndersenLøten o-lag44:57+24:3924:58
Kristian StorsveenLøten o-lagikke startet

D 60-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Gro SolnørdalRudsbygd ILdiskvalifisert

H 60-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HasliSnertingdal IF Orientering23:0712:50

D 70-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Inger E. VamnesHamar OKdiskvalifisert

H 70-

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Paul Martin BergRudsbygd IL25:1314:00
2Jon Vegard LundeLillehammer OK37:04+11:5120:35

N-åpen

1 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie BergerLillehammer OK10:477:11
2Erik BeitdokkenLillehammer OK15:30+4:4310:20
3Martin Lien StøenLillehammer OK17:46+6:5911:50
4Margit Norunn BrønmoLillehammer OK23:00+12:1315:20
5Mina ReidLillehammer OK23:04+12:1715:22
6Fredrik Funderud WedumLillehammer OK23:19+12:3215:32
7Ylva Nyløkken25:17+14:3016:51
8Klara Dahl-HofsethLillehammer OK28:05+17:1818:43
8Kristin HaugLillehammer OK28:05+17:1818:43
10Emil Bliksvær HindklevLillehammer OK28:54+18:0719:16
11Martinus NordbergLillehammer OK29:03+18:1619:22
12Henrik JørgensenLillehammer OK29:17+18:3019:31
13Madison ReidLillehammer OK34:55+24:0823:16
Ivar VamnesHamar OKdiskvalifisert

H 40-

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas JørgensenLillehammer OK22:2812:28
2Kjetil SkjåkLillehammer OK27:20+4:5215:11
3Trond BrønmoLillehammer OK29:43+7:1516:30
Tormod KleppaLillehammer OKdiskvalifisert
Robert ReidLillehammer OKikke startet

D 40-

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Valborg MadslienLillehammer OK17:439:50
Eli StensliLøten o-lagikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018