Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Malvik IL
Dato: søndag 27 mai 2018

N-åpen

1 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ole Einar AndresenMalvik IL25:5718:32
Maja Sjøgren CarlsenFreidig45:1532:19
Marit Storler SnøfuglFreidig28:1920:13
Irene Storler SnøfuglFreidig18:1112:59
Linus Fossum MalmringFreidig19:5314:12
Ludvik TronvollStjørdals-Blink Orientering33:0623:38
Tuva HusbynStjørdals-Blink Orientering36:3426:07
Sverre Blix PrestmoWing OK34:1124:25
Mia Rossvold OtterleiByåsen IL22:5616:22
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL21:5815:41
Eva Falck HolteFreidig47:2233:50
Imre Leander GangauneWing OKikke startet
Clara LeroyerFreidigikke startet

D -10

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Lily Alexandra MorganMalvik IL25:3714:13
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK34:3419:12

D 11-12

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL17:379:47
2Marie Wollan BenumByåsen IL18:34+0:5710:18
3Nora HalvorsenFreidig29:35+11:5816:26
4Ine Bohnhorst TegdanFreidig29:38+12:0116:27

D 11-12N

1 400 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Nardos Kidane EmahatsionSelbu OKikke startet

D 13-14

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig26:0511:20
2Selma NevinFreidig30:06+4:0113:05
3Tora KittilsenFreidig30:58+4:5313:27
4Vilde Talgø-KristiansenFreidig31:38+5:3313:45
5Una KittilsenFreidig32:24+6:1914:05
6Maria Strømdal WikFreidig35:08+9:0315:16
7Lina Storler SnøfuglFreidig35:28+9:2315:25
8Anna Aurora NolteFreidig41:00+14:5517:49
9Ella SandstadFreidig53:56+27:5123:26
Sigrid HaugskottOL Trollelgikke startet

D 15-16

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tale Tannvik SkeiFreidig37:0613:44
2Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering39:22+2:1614:34
3Ane Malene KolstadFreidig40:23+3:1714:57
4Maren VikenByåsen IL56:41+19:3520:59
5Vilde Lereim StorliFreidig57:42+20:3621:22
Stine AuneNidarøst OKdiskvalifisert
Mari EidsmoFreidigikke startet
Frida HaugskottOL Trollelgikke startet

D 17-C

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin Synøve Mjølnerød LerudEidskog OL27:3415:18

D 17-18

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1:10:5420:51

D 19-20

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Idunn HaavengenNTNUI57:4015:10
2Tonje Aasheim NymarkNTNUI1:00:35+2:5515:56
Ane Nilsen SolbergStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUIikke startet

D 21-

3 800 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen Oline KolstadNTNUI39:5610:30
2Mathilde RundhaugFrol IL39:57+0:0110:30
3Ida LidquistNTNUI41:40+1:4410:57
4Åsne Skram TrømborgNTNUI42:20+2:2411:08
5Ingrid GulbrandsenNTNUI43:18+3:2211:23
6Aurora FossøyNTNUI46:03+6:0712:07
7Ronja BjörklundNTNUI48:30+8:3412:45
8Solveig BlindheimNTNUI51:49+11:5313:38
9Kristin BrekkeNTNUI56:23+16:2714:50
10Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI56:34+16:3814:53
11Marit SchmidOL Trollelg58:22+18:2615:21
11Ingrid OkkenhaugNTNUI58:22+18:2615:21
13Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI1:01:54+21:5816:17
14Trine Disch KihleNTNUI1:02:23+22:2716:25
15Line Hovdenak LyngNidarøst OK1:03:38+23:4216:44
16Astrid Øyre SlindOppdal IL1:09:23+29:2718:15
17Karoline Dahl FosbyNTNUI1:23:36+43:4022:00
Ingunn Egeberg VáriNTNUIdiskvalifisert
Maria Dahl FosbyNTNUIdiskvalifisert
Helen PalmerByåsen ILikke startet

D 35-

3 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny PerssonByåsen IL43:3912:50
2Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL56:57+13:1816:45
3Mette Resell NolteFreidig57:52+14:1317:01
4Tina Strømdal WikFreidig1:00:14+16:3517:42
5Beth Paludan CarlsenFreidig1:09:26+25:4720:25
6Kristin JægerWing OK1:16:49+33:1022:35
Kari Solem AuneByåsen ILikke startet
Randi LillealternFreidigikke startet

D 45-

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin HaugskottOL Trollelg40:3011:54
2Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering1:09:34+29:0420:27

D 50-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn Spets StorhovFreidig40:2514:58
2Hilde ForbordMalvik IL43:11+2:4615:59

D 55-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guri BjørndalByåsen IL41:4215:26

D 60-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL43:0215:56
2Grete Berge OwrenFreidig47:48+4:4617:42
3Kjellrun SporildMalvik IL58:41+15:3921:44
4Karin GalaaenSelbu OK1:01:13+18:1122:40

D 65-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari LillealternFreidig59:3222:53

D 75-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig57:0921:58

H -10

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Dagfinn StenvikByåsen IL16:209:04
Finn Einar BrandsenMalvik IL20:5111:35
Jens Anton AndresenMalvik IL25:4414:17
Mathias LeroyerFreidig13:477:39
Leo Benjamin MorganMalvik IL17:029:27

H 11-12

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvik Storler SnøfuglFreidig20:1211:13
2Sven NevinFreidig26:39+6:2714:48
3Johannes StordalByåsen IL31:50+11:3817:41
4Hallvard HellevikFreidig35:25+15:1319:40
5Sivert AalmoMalvik IL38:45+18:3321:31

H 13-14

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Strømdal WikFreidig22:209:42
2Emil Reinertsen LeroyerFreidig26:15+3:5511:24
3Tristan HalvorsenFreidig27:08+4:4811:47
4Tord RomundstadNidarøst OK30:23+8:0313:12
5Emil GrønliFreidig32:34+10:1414:09
6Sverre HellevikFreidig35:36+13:1615:28
7Vegard Lereim StorliFreidig36:55+14:3516:03
8Ådne StordalByåsen IL37:16+14:5616:12
9Jørgen AuneByåsen IL59:12+36:5225:44

H 15-16

3 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias AlstadFrol IL30:338:59
2Mikkel HoltFreidig34:51+4:1810:15
3Petter Andreas LonaWing OK41:49+11:1612:17
4Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig47:49+17:1614:03
5Vetle Grønvik EkraFreidig50:37+20:0414:53
6Erlend AuneByåsen IL59:00+28:2717:21
Trym Nergård RønningOK Skøynardiskvalifisert
August MaskeFreidigdiskvalifisert
Antonius Herskedal AmundsenFreidigdiskvalifisert

H 17-C

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond TaraldsenMalvik IL32:0117:47

H 17-18

3 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL46:5712:21
2Jonas VindalWing OK51:19+4:2213:30
3Øystein Vidarsson HaukaasStjørdals-Blink Orientering52:44+5:4713:52
4Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering54:56+7:5914:27
5Øystein MoltumyrMalvik IL1:15:16+28:1919:48
6Johannes LangaasNidarøst OK1:28:15+41:1823:13

H 19-20

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias KristensenNTNUI45:2010:04
2Ole Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering51:08+5:4811:21

H 21-

4 500 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus Rørholt TheisenNTNUI34:427:42
2Lars Sandstad SkjesetFrol IL34:44+0:027:43
3Nicolas RioNTNUI34:59+0:177:46
4Vegard Jarvis WestergårdNTNUI35:00+0:187:46
5Anton SjökvistStora Tuna OK35:02+0:207:47
6Håkon Raadal BjørloNTNUI35:25+0:437:52
7Martin VisterFrol IL36:03+1:218:00
8Isak BergsetFrol IL37:39+2:578:22
9Erlend Nilsen SandnesNTNUI38:49+4:078:37
10Vegard Blomseth JohnsenNTNUI38:51+4:098:38
11Mikkel SørensenNTNUI39:28+4:468:46
12Raffael Huber Svensson40:23+5:418:58
13Sindre Østgulen DeiszNTNUI40:34+5:529:00
14Johan IvarssonFreidig41:18+6:369:10
15Jan SchmidOL Trollelg41:40+6:589:15
16Simen Eid NielsenNTNUI41:50+7:089:17
17Matias Hodne HanischKristiansand OK42:10+7:289:22
18Jørgen FiskumFrol IL44:32+9:509:53
19Erik GustafssonNTNUI45:37+10:5510:08
20Jonas Madslien BakkenNTNUI45:50+11:0810:11
21Sverre Bang StøengNTNUI46:32+11:5010:20
22Kristian Nilsen SandnesNTNUI47:37+12:5510:34
23Håvard Mo VaadalNTNUI47:46+13:0410:36
24Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering47:50+13:0810:37
25Sindre Engzelius GylverNTNUI57:58+23:1612:52
26Sigurd StenvikByåsen IL58:54+24:1213:05
27Jérôme SoulardByåsen IL1:06:02+31:2014:40
28Arne Johannes LøkkenNTNUI1:09:27+34:4515:26
29Per Didrik NonstadWing OK1:30:29+55:4720:06
30Philip FøyenEidskog OL1:34:58+1:00:1621:06
Anders Felde OlaussenNTNUIdiskvalifisert
Morten JørgensenKristiansand OKbrutt
Henrik UpsalNTNUIikke startet

H 35-

3 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas HaalandWing OK39:0610:17
2Lars O. LøsethOL Trollelg39:39+0:3310:26
3Roar SkulbørstadOL Trollelg40:31+1:2510:39
4Joakim Blix PrestmoWing OK47:24+8:1812:28
5Eivind LonaWing OK50:15+11:0913:13
6Lars Martin HafstadByåsen IL55:42+16:3614:39
7Snorre GangauneOL Trollelg1:14:37+35:3119:38

H 45-

3 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen TegdanFreidig35:549:26
2Skjalg StordalByåsen IL42:52+6:5811:16
3Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering44:50+8:5611:47
4Arild H ClausenFreidig48:53+12:5912:51
5Torgeir AuneByåsen IL49:55+14:0113:08
6Olle MalmringFreidig1:09:01+33:0718:09
7Morten LøbergOK Fjell1:29:03+53:0923:26
Pål KittilsenFreidigikke startet

H 50-

3 400 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Even StorhovFreidig34:4810:14
2Svein Erik BratsbergWing OK36:59+2:1110:52
3Håvard LorangeFreidig39:06+4:1811:30
4Atle PedersenMelhus IL40:25+5:3711:53
5Øyvind SchjelderupWing OK40:35+5:4711:56
6Agnar RenolenWing OK43:14+8:2612:42
7Jan HageIL Leik44:03+9:1512:57
8Bjørn P. LøvåsNidarøst OK45:22+10:3413:20
9Geir PaulsenOL Trollelg45:43+10:5513:26
10Per Ivar SkinderhaugWing OK49:51+15:0314:39
11Arild HeggesetFreidig52:43+17:5515:30
12Øystein WiggenByåsen IL53:42+18:5415:47
13Geir WillumsenFreidig1:09:15+34:2720:22
Bernt BrynhildsenWing OKikke startet
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orienteringikke startet

H 55-

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje RønningOK Skøynar39:5911:45
2Dag StenersenNidarøst OK42:53+2:5412:36
3Terje SchjølbergRøros IL43:19+3:2012:44
4Haakon ArnesenByåsen IL45:50+5:5113:28
5Stig Magnar LøvåsFreidig47:25+7:2613:56
6Geir ArnesenFreidig47:55+7:5614:05
7Petter GullikstadRøros IL48:42+8:4314:19

H 60-

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jostein AlvestadWing OK40:1311:49
2Kjell MaroniByåsen IL47:14+7:0113:53

H 65-

2 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut LillealternFreidig38:5514:24
2Rolf WærnesOrkanger IF46:04+7:0917:03
3Jakob HygenFreidig1:11:13+32:1826:22
Steinar AasvangWing OKikke startet

H 70-

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Olav VennevikFreidig51:1518:58
2Tom BuggeByåsen IL52:43+1:2819:31
3Tore Angell-PetersenFreidig53:03+1:4819:38
4Leif EngenNidarøst OK59:02+7:4721:51
5Helge RevhaugRingerike OL1:01:10+9:5522:39
6Rolf KarsetSteinkjer OK1:02:25+11:1023:07
7Øistein ÅsmulOL Trollelg1:06:26+15:1124:36
Anders WaageFreidigdiskvalifisert
Svein Endre HoveByåsen ILdiskvalifisert

H 75-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jardar SandstadSelbu OK59:0621:53
2Stig Arild HaugskottOL Trollelg1:02:09+3:0323:01
3Robert StrømWing OK1:14:00+14:5427:24
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert

H 80-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne SæterhaugByåsen IL41:2315:55

H 85-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul ForsethOL Trollelg48:0618:30
Gunnar SmistadOL Trollelgikke startet

Direktepåmelding A

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sina Blix PrestmoWing OK45:3813:25
2Snorre SæternesByåsen IL45:47+0:0913:27
3Dorte NarumHamar OK46:39+1:0113:43
4Trond BenumByåsen IL47:59+2:2114:06
5Robert OtterleiByåsen IL52:14+6:3615:21
6Christian Andre AndresenMalvik IL58:02+12:2417:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Petter NorgrenNoclas1:13:18+27:4021:33
Vibeke Falck HolteFreidigdiskvalifisert

Direktepåmelding B

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Berger SjøstadStjørdals-Blink Orientering30:4313:21
2Stine Lyngvi FougnerNidarøst OK39:49+9:0617:18
3Rune M HoltByåsen IL43:18+12:3518:49
4Martin MunkebyNOCLAS44:51+14:0819:30
5Maria StuifbergenMalvik IL46:00+15:1720:00
6Lars Talgø-KristiansenFreidig51:05+20:2222:12
7Ingerid ReinertsenFreidig54:13+23:3023:34
8Tormod LangåsNidarøst OK55:19+24:3624:03
9Susanna BrynhildsenWing OK1:01:44+31:0126:50
10Are RogstadNidarøst OK1:01:47+31:0426:51
Lars HalvorsenFreidigikke startet
Leif Rune HellevikFreidigikke startet

Direktepåmelding C

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvil SnøfuglFreidig24:1713:29

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor