Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 4. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 4. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjoner: Onarheim IL / Stord Orientering
Dato: tirsdag 8 mai 2018

D-Kort

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering25:1710:32
2Brynhild Meyer StautlandStord Orientering31:24+6:0713:05

D-Lang

3 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1:00:1115:25
2Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1:00:37+0:2615:32

D-Mellom

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering54:1020:03
Annie MyhreStord Orienteringdiskvalifisert

D60-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering47:5317:44

H11-16N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar ForlandVaregg Fleridrett19:1610:42

H-Kort

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen WesterheimStord Orientering25:1510:31
2Egil HavroStord Orientering29:21+4:0612:13

H-Mellom

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne  StoresætreOnarheim42:3315:45
2Øystein StautlandStord Orientering46:49+4:1617:20
3Ivan KrutikovStord Orientering47:14+4:4117:29
4Vidar Sagen-RolandStord Orientering48:49+6:1618:04

H-Lang

3 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering35:119:01
2Even RolsnesStord Orientering49:01+13:5012:34
3Rolf Atle RolfsnesFitjar IL52:03+16:5213:20
4Jens Øien KlosterFitjar IL53:57+18:4613:50
5Magne AndresenStord Orientering55:29+20:1814:13
6Jon Magne BratsethStord Orientering1:04:52+29:4116:37
7Ove VedøyStord Orientering1:05:36+30:2516:49
Jarle HallandStord Orienteringbrutt

H60-

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wilhelm EngelsenStord Orientering50:1718:37
2Harald HaugenStord Orientering56:36+6:1920:57
3Ole SkatenOnarheim1:00:07+9:5022:15
Ingolf DybvikStord Orienteringbrutt
Steinar SlettemarkStord Orienteringbrutt
Harald WesterheimFitjar ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor