Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 1. rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 1. rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjoner: Fitjar IL / Stord Orientering
Dato: tirsdag 10 april 2018

D-Kort

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brynhild Meyer StautlandStord Orientering25:3312:46
2Nina HagerupStord Orientering33:53+8:2016:56

D-Lang

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene ØenStord Orientering53:0512:20
2Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering53:38+0:3312:28
3Arnfrid SkjævelandStord Orientering59:44+6:3913:53
4Irinja AlmåsStord Orientering1:06:12+13:0715:23

D-Mellom

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annie MyhreStord Orientering48:5715:17

D60-

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering1:01:3919:15
2Marie AasheimStord Orientering1:08:56+7:1721:32

H-Kort

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin StautlandStord Orientering20:3410:17

H-Mellom

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein StautlandStord Orientering38:5212:08
2Frode FitjarFitjar IL47:00+8:0814:41
Jon Folgerø-HolmStord Orienteringikke startet

H-Lang

4 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering34:087:56
2Rolf Atle RolfsnesFitjar IL45:46+11:3810:38
3Even RolsnesStord Orientering48:10+14:0211:12
4Øyvind Gaute BergStord Orientering52:26+18:1812:11
5Magne AndresenStord Orientering53:08+19:0012:21
6Jarle  HallandStord Orientering55:25+21:1712:53
7Ove VedøyStord Orientering56:54+22:4613:13
Jørgen WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert
Jarle HauglandStord Orienteringikke startet

H60-

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigmund SætreFitjar IL39:2812:20
2Wilhelm EngelsenStord Orientering44:22+4:5413:51
3Ingolf DybvikStord Orientering53:23+13:5516:40
4Per Audun KlosterFitjar IL55:30+16:0217:20
5Sigvald RobberstadHalsnøy OL1:08:38+29:1021:26
6Steinar SlettemarkStord Orientering1:10:33+31:0522:02
7Harald HaugenStord Orientering1:21:32+42:0425:28
Øyvind SkålevikFitjar ILikke startet

N-Open

4 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus AndresenStord Orientering44:2010:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor