Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 5. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 5. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 15 mai 2018

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (var først til å svare)

D-Kort

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering33:0415:44
2Britt R TheodorsenStord Orientering1:00:51+27:4728:58
3Turid HellandStord Orientering1:04:37+31:3330:46

D-Lang

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irinja AlmåsStord Orientering1:15:5518:30
2Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1:16:35+0:4018:40
Annie MyhreStord Orienteringdiskvalifisert

D60-

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie AasheimStord Orientering1:36:0233:06

H-Kort

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin StautlandStord Orientering42:4520:21
2Egil HavroStord Orientering56:09+13:2426:44

H-Mellom

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Klaus HorneTyrving58:5720:19
2Jon Folgerø-HolmStord Orientering1:06:38+7:4122:58
3Øystein StautlandStord Orientering1:19:21+20:2427:21
Jørgen WesterheimStord Orienteringdiskvalifisert
Anders EkseStord Orienteringbrutt

H-Lang

4 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering40:109:47
2Even RolsnesStord Orientering56:32+16:2213:47
3Jarle HauglandStord Orientering57:44+17:3414:04
4Jon Magne BratsethStord Orientering1:02:09+21:5915:09
5Henrik OttesenStord Orientering1:05:40+25:3016:00
6Øyvind Gaute BergStord Orientering1:06:06+25:5616:07
7Rolf Atle RolfsnesFitjar IL1:09:31+29:2116:57
8Ove VedøyStord Orientering1:09:35+29:2516:58
9Magne AndresenStord Orientering1:43:59+1:03:4925:21
Jarle HallandStord Orienteringbrutt
Stig Helge WesterheimStord Orienteringbrutt

H60-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar HillesdalStord Orientering48:2416:41
2Atle IrgensStord Orientering55:06+6:4219:00
3Harald  WesterheimFitjar IL59:11+10:4720:24
4Jonny HuseStord Orientering1:15:24+27:0026:00
5Ingolf DybvikStord Orientering1:23:59+35:3528:57
Wilhelm EngelsenStord Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018