Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 3. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 3. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 24 april 2018

D-Kort

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nina HagerupStord Orienteringdiskvalifisert
Turid HellandStord Orienteringdiskvalifisert
Brynhild Meyer StautlandStord Orienteringdiskvalifisert
Britt R TheodorsenStord Orienteringdiskvalifisert

D-Lang

4 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irinja AlmåsStord Orientering1:10:1716:20

D-Mellom

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering59:5617:37
2Annie MyhreStord Orientering1:01:48+1:5218:10

D60-

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering55:1316:14

H-Kort

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Jon Folgerø-HolmStord Orienteringdiskvalifisert
Børge Tranøy HovdenStord Orienteringdiskvalifisert

H-Mellom

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ketil SkjoldeOnarheim38:0711:12
2Øystein StautlandStord Orientering1:30:12+52:0526:31

H-Lang

4 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering38:529:02
2Arne Henrik HovdenStord Orientering44:58+6:0610:27
3Jarle HauglandStord Orientering50:34+11:4211:45
4Rolf Atle RolfsnesFitjar IL52:39+13:4712:14
5Even RolsnesStord Orientering54:41+15:4912:43
6Jarle HallandStord Orientering1:00:04+21:1213:58
7Magne AndresenStord Orientering1:03:02+24:1014:39
8Ove VedøyStord Orientering1:08:20+29:2815:53
Henrik OttesenStord Orienteringikke startet

H60-

3 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar HillesdalStord Orientering35:2810:25
2Wilhelm EngelsenStord Orientering42:23+6:5512:27
3Atle IrgensStord Orientering44:06+8:3812:58
4Harald WesterheimFitjar IL46:58+11:3013:48
5Jonny HuseStord Orientering57:29+22:0116:54
6Ingolf DybvikStord Orientering59:43+24:1517:33
7Sigvald RobberstadStord Orientering1:01:03+25:3517:57
8Steinar SlettemarkStord Orientering1:01:34+26:0618:06
9Gunnar NysæterStord Orientering1:02:47+27:1918:27
10Harald HaugenStord Orientering1:27:07+51:3925:37
Øyvind SkålevikFitjar ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor