Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusellen 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusellen 3
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: torsdag 31 mai 2018

Nybegynnere

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Linus T. StrindebergFossekallen ILfullført
Emil T. StrindebergFossekallen ILfullført
Allan BergsrudFossekallen ILfullført
Edvard BergsrudFossekallen ILfullført
Arthur BergsrudFossekallen ILfullført
Frida Sofie AnersenFossekallen ILfullført
Maja B. HagenFossekallen ILfullført
Didrik ArnesenFossekallen ILfullført
Oliver R. SteenFossekallen ILfullført

D Kort B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linn G. TobiasenRingerike OL28:11

D Mellom

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete S B HoviSkien OK42:28
2Ida EnerhaugenRingerike OL42:52+0:24
3Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL43:42+1:14
4Line ArnevikRingerike OL44:09+1:41
5Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL48:07+5:39
Live YtrehusRingerike OLdiskvalifisert

H Mellom

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge GrafferRingerike OL49:04
2Hans Einar ThorsetRingerike OL50:00+0:56
3Torbjørn NørbeckRingerike OL56:36+7:32
4Sverre GrafferRingerike OL59:15+10:11
5Brede Høibak GundersenRingerike OL1:05:54+16:50
Geir DahlRingerike OLdiskvalifisert

D Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti StræteRingerike OL53:36
2Ida HopeRingerike OL58:28+4:52

H Lang

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL38:35
2Anders Beyer BrattliRingerike OL46:44+8:09
3Lars BerglundRingerike OL47:06+8:31
4Kristian KihleRingerike OL49:57+11:22
5Morten DåsnesRingerike OL54:11+15:36
6Lars FjeldstadRingerike OL54:47+16:12
7Stein Aas StræteRingerike OL55:58+17:23
8Frode LøsetRingerike OL56:27+17:52
9Svein RoslandHope IL57:03+18:28
10Magnus Barth GustavsenRingerike OL1:01:16+22:41
Juha VienaRingerike OLdiskvalifisert

H Kort A

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Yngve SwärdHadeland OL25:37
2Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering29:59+4:22
3Jesse JentzenHadeland OL30:44+5:07

D Kort A

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marthe Sofie SkroveRingerike OL36:26
2Unn Disch KihleRingerike OL41:00+4:34
3Lise LønningenFossekallen IL1:09:16+32:50
4Monica Støa JohansenFossekallen IL1:09:18+32:52
Bjørg GårdhammerFossekallen ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor