Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomscup/ Klubbkamp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomscup/ Klubbkamp
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 15 mai 2018

D 11-12

1 840 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)15:228:21
2Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)16:27+1:058:56
3Julie M HellandEgersund OK17:20+1:589:25
4Mari RichterSandnes IL (Rogaland)20:05+4:4310:54
5Norah BreivoldGanddal IL20:26+5:0411:06
5Ada C StokkelandÅlgård Orientering20:26+5:0411:06

D 13-14

2 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)21:047:58
2Anna TaksdalGanddal IL25:03+3:599:29
3Alida OftedalÅlgård Orientering26:21+5:179:58
4Hilde OhrGanddal IL30:24+9:2011:30
5Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)34:47+13:4313:10
6Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)40:33+19:2915:21
7Thea Beate PuntervoldEgersund OK40:47+19:4315:26
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Miriam VaalandGanddal ILikke startet

D 15-16

2 640 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb23:008:42
2Ingrid LamarkGanddal IL26:41+3:4110:06
3Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb34:21+11:2113:00

D 17-59

4 810 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL36:577:40
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL41:20+4:238:35
3Jorunn HadlandEgersund OK42:13+5:168:46
4Trine BolstadGanddal IL42:23+5:268:48
5Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL48:07+11:1010:00
6Ann Karin TjørhomGanddal IL50:35+13:3810:30
7Nora SvendsenGanddal IL50:40+13:4310:32
8Jane M HellandEgersund OK51:49+14:5210:46
9Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)52:04+15:0710:49
10Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb53:03+16:0611:01
11Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1:08:53+31:5614:19
12Mariann SveinsvollGanddal IL1:09:11+32:1414:22
13Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1:18:15+41:1816:16
Ragnhild AuglændGanddal ILdiskvalifisert
Vibeke LamarkGanddal ILdiskvalifisert

D 60-

2 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb27:2310:22
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb36:13+8:5013:43
3May MelingStavanger Orienteringsklubb38:13+10:5014:28
4Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb38:33+11:1014:36
5Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb42:43+15:2016:10
6Inger Skretting OpstadEgersund OK44:05+16:4216:41

H 11-12

1 840 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11:476:24
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)12:02+0:156:32
3Livar OftedalÅlgård Orientering16:49+5:029:08
4Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL19:48+8:0110:45
5Tobias SletvoldÅlgård Orientering21:19+9:3211:35
6Marius RøddeGanddal IL23:07+11:2012:33
7Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)23:30+11:4312:46
8Christopher LundÅlgård Orientering25:41+13:5413:57
9Kasper BøeÅlgård Orientering25:53+14:0614:04
10Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering27:33+15:4614:58
11Arve LundeGanddal IL27:41+15:5415:02
12Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)28:22+16:3515:25
13Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)32:55+21:0817:53
14Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)46:58+35:1125:31
15Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)56:12+44:2530:32
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H 13-14

2 640 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb22:498:38
2Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)22:52+0:038:39
3Øyvind LamarkGanddal IL23:10+0:218:46
4Samuel A StokkelandÅlgård Orientering23:22+0:338:51
5Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)24:09+1:209:08
6Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)24:25+1:369:14
7Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)25:02+2:139:28
8Edvin AakreEgersund OK25:32+2:439:40
9Markus RichterSandnes IL (Rogaland)26:12+3:239:55
10Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)26:37+3:4810:04
11Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)27:33+4:4410:26
12Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)30:19+7:3011:29
13Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)34:59+12:1013:15
14Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)40:44+17:5515:25
15Eivind RothGanddal IL57:14+34:2521:40
Aksel DommersnesGanddal ILikke startet
Fredrik HovstadGanddal ILikke startet

H 15-16

2 640 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL21:158:02
2Markus Andreas BreivoldGanddal IL22:17+1:028:26
3Tobias RøddeGanddal IL22:24+1:098:29
4Andreas Nybak UrdalGanddal IL24:39+3:249:20
5Ole Kristian TaksdalGanddal IL25:28+4:139:38
6Thomas Barvik MælandGanddal IL29:50+8:3511:18
7Elias EidsvågGanddal IL39:56+18:4115:07
8Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)46:42+25:2717:41
9Sindre Skeie PettersonEgersund OK49:38+28:2318:48

H 17-59

4 810 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering32:076:40
2Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)32:40+0:336:47
3Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb35:07+3:007:18
4Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)35:14+3:077:19
5Oddvar TaksdalGanddal IL36:24+4:177:34
6Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)36:25+4:187:34
7Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering37:28+5:217:47
8Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb38:05+5:587:55
9Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb38:23+6:167:58
10Arild AasheimGanddal IL38:29+6:228:00
11Sturla StokkelandÅlgård Orientering39:00+6:538:06
12Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb39:15+7:088:09
13Per Olav HaarrGanddal IL40:50+8:438:29
14Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb41:20+9:138:35
15Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)42:13+10:068:46
16Kim RichterSandnes IL (Rogaland)43:39+11:329:04
17Jan Einar ØvremoÅlgård Orientering44:36+12:299:16
18Fredrik SandalGanddal IL48:20+16:1310:02
19Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)50:02+17:5510:24
20Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)50:23+18:1610:28
21Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb53:35+21:2811:08
22Kjetil SvihusGanddal IL55:14+23:0711:28
23Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb55:58+23:5111:38
24Raymond B PettersenÅlgård Orientering56:28+24:2111:44
25Jakob KarlsenGanddal IL59:06+26:5912:17
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gunnar PettersonEgersund OKdiskvalifisert
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Joar EilevstjønnGanddal ILikke startet
Lars Terje VaalandGanddal ILikke startet

H 60-

2 640 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell SvihusGanddal IL28:5310:56
2Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb31:02+2:0911:45
3Knut SkjævelandGanddal IL31:27+2:3411:54
4Geir HusdalTIF Viking38:49+9:5614:42
5Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb44:17+15:2416:46
Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Terje StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D Ny

1 720 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren OftedalÅlgård Orientering17:5110:22
2Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)17:57+0:0610:26
3Pernille BreivoldGanddal IL19:25+1:3411:17
4Frida RichterSandnes IL (Rogaland)20:38+2:4711:59
5Inger RothGanddal IL26:02+8:1115:08
6Une SvarstadSandnes IL (Rogaland)27:06+9:1515:45
7Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)27:07+9:1615:45
Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Randi RothSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ida Sandal-HansenGanddal ILikke startet
Lea StokkelandÅlgård Orienteringikke startet
Oda Haver WiigSandnes IL (Rogaland)ikke startet

H Ny

1 720 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar SletvoldÅlgård Orientering16:469:44
2Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)17:56+1:1010:25
3Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)18:28+1:4210:44
4Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)26:20+9:3415:18
5Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)28:10+11:2416:22
6Sondre SvihusGanddal IL28:37+11:5116:38
7Vetle AdamsenÅlgård Orientering29:04+12:1816:53
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Noa Sandal-HansenGanddal ILikke startet

B-Åpen

2 640 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)25:549:48
2Barbro SandalGanddal IL26:34+0:4010:03
3Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)27:14+1:2010:18
4TorSverre E. SkåraEgersund OK30:12+4:1811:26
5Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)30:46+4:5211:39
6Nils Helge AmdalÅlgård Orientering32:13+6:1912:12
7Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)32:24+6:3012:16
8Hilde HetlandEgersund OK33:33+7:3912:42
9May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)34:07+8:1312:55
10Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)37:03+11:0914:02
11Julie PuntervoldEgersund OK37:10+11:1614:04
12Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)38:32+12:3814:35
13Arild SvihusGanddal IL40:12+14:1815:13
14Tore RøddeGanddal IL42:19+16:2516:01
15Maria Nilsson RøddeGanddal IL43:02+17:0816:18
16Anders Jess LinjordGanddal IL53:03+27:0920:05
17Aase SveinsvollGanddal IL1:06:00+40:0625:00
David Jess LinjordGanddal ILdiskvalifisert
Pernille HovstadGanddal ILikke startet
Anna Alexandra WirowskiGanddal ILikke startet

C-Åpen

1 840 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)15:448:33
2Grete Stokke SeljeskogGanddal IL17:51+2:079:42
3Anja VistnesSandnes IL (Rogaland)18:40+2:5610:08
4Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL18:57+3:1310:17
5Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)19:58+4:1410:51
6Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)23:18+7:3412:39
7Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)25:21+9:3713:46
8Mari BremnesGanddal IL26:07+10:2314:11
9Gry Stangeland LundeGanddal IL26:48+11:0414:33
10Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)26:59+11:1514:39
11Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)27:26+11:4214:54
12Unni Byberg MæstadGanddal IL32:56+17:1217:53
13Kristin Furre OweGanddal IL32:57+17:1317:54
14Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)33:18+17:3418:05
15Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)33:54+18:1018:25
16Elias AdamsenÅlgård Orientering36:37+20:5319:54
Annabell PflugerSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor