Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 3
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 7 juni 2018

D 10-12

1 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering31:3416:11

D 13-16

1 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Alida OftedalÅlgård Orienteringdiskvalifisert

D 17-

2 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL32:1312:09

D 50-

2 650 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig MælandÅlgård Orientering1:42:1538:35

H 10-12

1 950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Livar OftedalÅlgård Orientering33:4217:16
Knut Halvor AmdalÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Tobias SletvoldÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 13-16

1 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering23:0811:51

H 17-

3 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering44:5612:20
2Oddvar TaksdalGanddal IL45:12+0:1612:25
3Sturla StokkelandÅlgård Orientering48:49+3:5313:24
4Stig Arild SkrettingÅlgård Orientering1:27:13+42:1723:57
Mathieu McGuireGanddal ILdiskvalifisert
Ørjan RavndalÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 50-

2 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harry BreilandÅlgård Orientering43:0916:16
2Terje StokkelandÅlgård Orientering55:33+12:2420:57
Per Olav HaarrGanddal ILikke startet

Ny

1 650 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering21:4013:07
2Torjus HålandÅlgård Orientering21:49+0:0913:13
2Edward SævlandÅlgård Orientering21:49+0:0913:13
4Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering21:51+0:1113:14
5Daniel HerrebrødenÅlgård Orientering22:19+0:3913:31
6Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering24:46+3:0615:00
7Maren OftedalÅlgård Orientering25:53+4:1315:41
8Oskar SletvoldÅlgård Orientering25:54+4:1415:41
9Jakob MelbergÅlgård Orientering25:55+4:1515:42
10Vegard HattelandÅlgård Orientering26:08+4:2815:50
11Tobias NordstrandÅlgård Orientering27:11+5:3116:28
12Brage LaugalandÅlgård Orientering28:41+7:0117:23
13Linea Haver EgelandÅlgård Orientering28:46+7:0617:26
14Sunne Haver EgelandÅlgård Orientering28:48+7:0817:27
15Martine Haver EgelandÅlgård Orientering28:52+7:1217:29
16Vetle LaugalandÅlgård Orientering28:55+7:1517:31
17Vegard Laugaland PedersernÅlgård Orientering28:57+7:1717:32
18Andreas Laugaland PedersenÅlgård Orientering28:58+7:1817:33
19Maia FjermestadÅlgård Orientering29:46+8:0618:02
20Loke Varhaug LimaÅlgård Orientering29:53+8:1318:06
21Ylva NedrebøÅlgård Orientering30:46+9:0618:38
22Angela FuglestadÅlgård Orientering31:13+9:3318:55
23Ingrid SkrettingÅlgård Orientering31:14+9:3418:55
24Tea StokkelandÅlgård Orientering33:51+12:1120:30
25Lea StokkelandÅlgård Orientering34:07+12:2720:40
26Oda Kristine UelandÅlgård Orientering39:55+18:1524:11
27Sondre HattelandÅlgård Orientering47:13+25:3328:36
28Christopher LundÅlgård Orientering50:19+28:3930:29
29Kasper BøeÅlgård Orientering50:24+28:4430:32
30Sondre SkrettingÅlgård Orientering58:32+36:5235:28
31Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering58:34+36:5435:29
32Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering1:04:15+42:3538:56
Oskar AmdalÅlgård Orienteringbrutt
Oskar KleppaÅlgård Orienteringbrutt
Stine KleppaÅlgård Orienteringbrutt
Anne Lill MælandÅlgård Orienteringbrutt
Otto MælandÅlgård Orienteringbrutt
Kristina KleppaÅlgård Orienteringikke startet
Guro MaudalÅlgård Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor