Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Karusell 2, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Karusell 2, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: torsdag 24 mai 2018

JK

1 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg Iren HålandÅlgård Orientering17:5110:30
2Ada C StokkelandÅlgård Orientering19:46+1:5511:37
3Maren OftedalÅlgård Orientering23:02+5:1113:32
4Helga KlausenKlepp Kommune BIL23:21+5:3013:44
5Solveig MælandÅlgård Orientering25:57+8:0615:15
6Martine Haaver EgelandÅlgård Orientering38:47+20:5622:48
7Linea Haaver EgelandÅlgård Orientering38:53+21:0222:52

JL

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18:147:35
2Helga KlausenKlepp Kommune BIL39:22+21:0816:24

GK

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan VærpSøgne og Songdalen OK19:2011:22
2Marte Karlsen FuglestadÅlgård Orientering23:57+4:3714:05
Oskar SletvoldÅlgård Orienteringbrutt
Tobias SletvoldÅlgård Orienteringikke startet

GL

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sturla StokkelandÅlgård Orientering17:357:19
2Per Olav HaarrGanddal IL21:30+3:558:57
3Raymond B. PettersenÅlgård Orientering25:21+7:4610:33
4Samuel A StokkelandÅlgård Orientering25:30+7:5510:37
5Livar OftedalÅlgård Orientering48:45+31:1020:18
6Elias AdamsenÅlgård Orientering1:09:21+51:4628:53
Kasper BøeÅlgård Orienteringbrutt
Christopher LundÅlgård Orienteringbrutt

GNY

1 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Oskar AmdalÅlgård Orientering16:4212:50
2Tobias NordstrandÅlgård Orientering16:58+0:1613:03
3Loke Varhaug LimaÅlgård Orientering17:00+0:1813:04
4Linus AalgaardÅlgård Orientering17:58+1:1613:49
4Ola HålandÅlgård Orientering17:58+1:1613:49
6Torjus Steinsbø VestergaardÅlgård Orientering17:59+1:1713:50
7Vetle AdamsenÅlgård Orientering19:29+2:4714:59
8Konrad Bue TjeltaÅlgård Orientering22:25+5:4317:14
9Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering22:29+5:4717:17
10Oskar KleppaÅlgård Orientering22:53+6:1117:36
11Tormod MadlandÅlgård Orientering23:31+6:4918:05
12Andre FjermestadÅlgård Orientering35:07+18:2527:00
13Johannes OselandÅlgård Orientering51:03+34:2139:16
Otto MælandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

DNY

1 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Sofie BerstadÅlgård Orientering17:5213:44
2Ylva NedrebøÅlgård Orientering18:13+0:2114:00
3Lea StokkelandÅlgård Orientering18:22+0:3014:07
4Tea StokkelandÅlgård Orientering18:24+0:3214:09
5Oda Kristine UelandÅlgård Orientering23:28+5:3618:03
6Angela FuglestadÅlgård Orientering30:13+12:2123:14
7Anne Lill MælandÅlgård Orientering33:17+15:2525:36
8Maia FjermestadÅlgård Orientering38:41+20:4929:45

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor