Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup, løp nr. 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup, løp nr. 3
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: tirsdag 17 april 2018

D 11-12

2 590 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK22:158:35
2Juni Hagelid NorheimNydalens SK36:44+14:2914:10
3Pernille Nor-WollØstmarka OK37:33+15:1814:29
4Johanne Terland GundersenHeming Orientering37:43+15:2814:33
5Åse LuråsOppsal Orientering44:03+21:4817:00
6Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK45:45+23:3017:39
7Iben Johansen-BarliOppsal Orientering51:11+28:5619:45
Mari KallesonOppsal Orienteringdiskvalifisert
Anna Elisabeth RyghHeming Orienteringdiskvalifisert
Hanne Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert

H 11-12

2 570 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering19:087:26
2Lukas Jones ArnesenHeming Orientering19:37+0:297:37
3Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK24:38+5:309:35
4Viktor Meland-TangenBækkelagets SK25:06+5:589:45
5Simen SkeideOppsal Orientering34:28+15:2013:24
6Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK34:49+15:4113:32
7Alfred NikolaisenOppsal Orientering36:32+17:2414:12
8Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK37:00+17:5214:23
9Erlend OtterleiØstmarka OK44:45+25:3717:24
10Silas Mestad HansenLillomarka OL1:19:02+59:5430:45
Mikkel RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Olaf Blom-HagenFossum IFikke startet
Ask Felland SætnanFossum IFikke startet

D 13-16

2 620 m, 73 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK18:487:10
2Ina MartiniAsker Skiklubb19:10+0:227:18
3Kristine KravdalGjø-Vard OL19:39+0:517:30
4Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL20:01+1:137:38
5Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering20:08+1:207:41
6Marte Madslien BakkenNydalens SK20:31+1:437:49
7Yngvild Langedal BreivikNydalens SK20:51+2:037:57
8Mari BrendeFossum IF21:18+2:308:07
9Maya Jones ArnesenHeming Orientering21:31+2:438:12
10Martine SkjelsvikLillehammer OK22:02+3:148:24
11Ida Marie FlågenHeming Orientering22:06+3:188:26
12Mille Baastad BergIL Tyrving22:08+3:208:26
13Johanne Rognerud BøeFossum IF22:16+3:288:29
13Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering22:16+3:288:29
15Ingrid BlindheimLillomarka OL22:20+3:328:31
15Tina KallesonOppsal Orientering22:20+3:328:31
17Ea LunøeNydalens SK22:32+3:448:36
18Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK22:36+3:488:37
19Linnea HolstIL Tyrving23:04+4:168:48
19Inga Skaarer WiklundNydalens SK23:04+4:168:48
21Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF23:06+4:188:49
22Netta Bar-NathanLillomarka OL23:07+4:198:49
23Malene JebsenHeming Orientering23:14+4:268:52
24Marie SaugestadNydalens SK23:24+4:368:55
24Janna Sofie TellesbøØstmarka OK23:24+4:368:55
26Stella HolmboeIL Tyrving23:44+4:569:03
27Noor DirroMåren OK23:57+5:099:08
28Marie KravdalGjø-Vard OL23:58+5:109:08
29Signe HoloFossum IF24:09+5:219:13
29Ragnhild Mathea HelmersenFet OL24:09+5:219:13
31Hanna RehnKolbotn og Skimt OL24:12+5:249:14
32Eileen BjanesIL Tyrving24:15+5:279:15
32Kathinka Zahl HagenFossum IF24:15+5:279:15
34Elise Wærp HaugeNydalens SK24:23+5:359:18
35Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering24:51+6:039:29
36Ella BerstadHeming Orientering25:04+6:169:34
37Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering25:31+6:439:44
38Sigrid NermoenØstmarka OK25:36+6:489:46
39Julie BerntzenFet OL25:54+7:069:53
40Ane HustvedtOppsal Orientering26:01+7:139:55
41Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering26:06+7:189:57
42Frida SolsrudNydalens SK26:33+7:4510:08
43Astrid RognstadHadeland OL26:41+7:5310:11
44Martha WisløffAsker Skiklubb26:46+7:5810:12
45Kajsa Meyer LarssonIL Tyrving27:12+8:2410:22
46Gina BrevikØstmarka OK27:27+8:3910:28
46Ragnhild Blom-HagenFossum IF27:27+8:3910:28
48Silje SlungaardIL Tyrving27:33+8:4510:30
49Marie ScheeleNydalens SK28:00+9:1210:41
50Helene Margarethe KristensenHeming Orientering28:01+9:1310:41
51Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK28:10+9:2210:45
52Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK28:22+9:3410:49
53Karen SkaugeHeming Orientering28:40+9:5210:56
54Sara MartiniAsker Skiklubb28:42+9:5410:57
55Tiril Ebon EspedalNydalens SK29:37+10:4911:18
56Kristine SolbakkenIL Tyrving29:45+10:5711:21
57Hannah Syrdal ØenHeming Orientering29:46+10:5811:21
58Elise ThorsengFossum IF30:39+11:5111:41
59Selma Tørudbakken JendalFossum IF31:00+12:1211:49
60Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering31:11+12:2311:54
61Luciana SwadsMåren OK31:32+12:4412:02
62Emilie Pedersen VoldLillomarka OL35:09+16:2113:24
63Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK35:52+17:0413:41
64Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering36:25+17:3713:53
65Gunde TumelionisFossum IF36:39+17:5113:59
66Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb40:17+21:2915:22
67Tuva HøyerFossum IF47:01+28:1317:56
Oda ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKdiskvalifisert
Anne ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Ingrid LuråsOppsal Orienteringdiskvalifisert
Iris HolstIL Tyrvingdiskvalifisert
Amélie AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Live ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Helene Bjørkvold JendalFossum IFikke startet
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLikke startet
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubbikke startet
Karoline Egner GranerudAsker Skiklubbikke startet
Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OLikke startet
Malin SveenBækkelagets SKikke startet
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringikke startet
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Stine FosseNydalens SKikke startet
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILikke startet
Ingunn Høst FossgardLillomarka OLikke startet
Anna Tysse NakkimBækkelagets SKikke startet
Hanna Eckhardt AndersenHeming Orienteringikke startet

H 13-16

2 590 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK15:245:56
2Ådne SkjærsteinIL Tyrving15:48+0:246:06
3Sondre Zahl HagenFossum IF16:26+1:026:20
4Jonas MyhrAsker Skiklubb16:31+1:076:22
5Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering16:37+1:136:24
6Felix FinsrudAsker Skiklubb16:44+1:206:27
7Vebjørn Blom-HagenFossum IF16:47+1:236:28
8Ferdinand FremmingHeming Orientering17:00+1:366:33
9Kasper Bakken UlsethNydalens SK17:06+1:426:36
9Henrik ReuschHeming Orientering17:06+1:426:36
11Tobias EspedalNydalens SK17:15+1:516:39
12Sondre YtterbøAsker Skiklubb17:18+1:546:40
13Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering17:20+1:566:41
14Anselm ReichenbachOppsal Orientering17:22+1:586:42
15Teodor Mo HjelsethNydalens SK17:23+1:596:42
16Christian Fredrik BorgIL Koll17:49+2:256:52
17Martin Størmer-AntonsenNydalens SK18:13+2:497:02
18Ole Jakob FrankrigNydalens SK18:21+2:577:05
19Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK18:35+3:117:10
20Anders Håvard LarsenNydalens SK18:49+3:257:15
21August Syrdal ØenHeming Orientering19:13+3:497:25
22Mikael BirkelundAsker Skiklubb19:18+3:547:27
23Philip Lehmann RomørenFossum IF19:24+4:007:29
24Simen Gløgård StensrudNittedal OL19:31+4:077:32
25Ask OlaussenOppsal Orientering19:35+4:117:33
26Elia ThorvikNydalens SK19:41+4:177:35
27Kristian ØstermannHeming Orientering19:55+4:317:41
28Stian Måseide SørlieRaumar Orientering20:29+5:057:54
29Simen GammelmoHadeland OL20:45+5:218:00
30Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb20:46+5:228:01
31Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK20:49+5:258:02
32Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb20:57+5:338:05
33Axel AaldeNydalens SK21:12+5:488:11
34Jonas KroghOppsal Orientering21:14+5:508:11
35Fridtjof ReuschHeming Orientering21:46+6:228:24
36Kristian Norum MeløysundNydalens SK21:50+6:268:25
37Rolf Andreas BergNydalens SK21:52+6:288:26
38Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb22:18+6:548:36
38Sindre Vie StrislandFossum IF22:18+6:548:36
40Tarje EspelinAsker Skiklubb22:39+7:158:44
41Jakob RastadAsker Skiklubb23:05+7:418:54
42Jonas AarsethNydalens SK23:34+8:109:05
43Jonathan WoodhouseLillomarka OL24:13+8:499:21
44Eirik Vie StrislandFossum IF25:54+10:3010:00
45Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb26:04+10:4010:03
46Eskil BrændenLillomarka OL27:31+12:0710:37
47Håvard EikRaumar Orientering27:40+12:1610:40
48John OtterleiØstmarka OK28:02+12:3810:49
49Elias StubberudNydalens SK28:13+12:4910:53
50Emil Solan GorsetHadeland OL28:28+13:0410:59
51Magnus JystadØstmarka OK28:33+13:0911:01
52Mathias NyhaugAsker Skiklubb29:29+14:0511:23
53Håkon BogasonLillomarka OL30:16+14:5211:41
54Simen HøyerFossum IF31:10+15:4612:02
55Henning ReichenbachOppsal Orientering31:16+15:5212:04
56Jo Randar HolmøyHadeland OL31:27+16:0312:08
57Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb32:32+17:0812:33
58Jonas WilsbergNydalens SK36:10+20:4613:57
59Birk ThorstensenOppsal Orientering36:20+20:5614:01
60Lars Øderud VatneBækkelagets SK36:35+21:1114:07
61Andreas SandernesØstmarka OK40:21+24:5715:34
62Emil HuuseØstmarka OK42:39+27:1516:28
63Einar ØstvoldHeming Orientering52:59+37:3520:27
Martin TandbergFossum IFdiskvalifisert
Håvard RønningenØstmarka OKdiskvalifisert
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Eskil KolshusOppsal Orienteringdiskvalifisert
Jakob A. GjedeboOppsal Orienteringdiskvalifisert
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert
Oliver NilsenFossum IFdiskvalifisert
Birk Felland SætnanFossum IFikke startet
Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orienteringikke startet
Johannes Salvesen-LundeIL Kollikke startet
Grunde IsaksætreGrue ILikke startet
Marius E. AamodtOppsal Orienteringikke startet
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbikke startet
Henrik WoldeneFossum IFikke startet
Kristoffer EngebretsenRaumar Orienteringikke startet
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orienteringikke startet
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OLikke startet
Theo Ring GiskeNydalens SKikke startet

D 17-

2 570 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF16:036:14
2Ingrid G. KvålsgardFossum IF16:58+0:556:36
3Marion HuberNydalens SK17:03+1:006:38
4Elise EgsethNydalens SK17:18+1:156:43
5Synne StrandAsker Skiklubb17:22+1:196:45
6Maren Jansson HaverstadNTNUI17:30+1:276:48
7Silje Marie VågeAsker Skiklubb17:58+1:556:59
8Emilie Westli AndersenLøten o-lag18:01+1:587:00
9Gunhild Rogne HallandNydalens SK18:12+2:097:04
10Ane Sofie KroghOppsal Orientering18:14+2:117:05
11Maren NorderudIL Tyrving18:25+2:227:09
12Jenny BaklidKonnerud IL18:37+2:347:14
13Hedda SkatvedtRaumar Orientering18:55+2:527:21
14Lisbeth VollHaugesund IL Orientering19:03+3:007:24
15Mariann UlvestadBækkelagets SK19:21+3:187:31
16Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb19:32+3:297:36
17Mina JørgensenIL Tyrving19:50+3:477:43
18Kari Lien JohnsenMulticonsult20:00+3:577:46
19Maria BrodinFossum IF20:07+4:047:49
20Ada WulfsbergNydalens SK20:11+4:087:51
21Astrid Ank JoergensenHorsens OK20:13+4:107:51
22Hanne Maria VisterOslostudentenes IK20:16+4:137:53
23Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering20:24+4:217:56
24Karen Hoel JomaasFossum IF20:32+4:297:59
25Ida TangenNydalens SK20:54+4:518:07
25Marie LilandNydalens SK20:54+4:518:07
27Solveig Eline BergIL Tyrving20:55+4:528:08
27Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK20:55+4:528:08
29Åsne Naadland HoloFossum IF21:03+5:008:11
30Christine Turter SandvoldNydalens SK21:09+5:068:13
31Emma Meyer LarssonIL Tyrving21:12+5:098:14
32Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL21:22+5:198:18
33Maria Rørvik HaverLillomarka OL21:23+5:208:19
34Ingeborg RognstadHadeland OL21:24+5:218:19
35Linn Mei WaalerMåren OK21:33+5:308:23
36Julie Hilland AndersenHalden SK21:39+5:368:25
37Siri EidnesHarstad OL21:44+5:418:27
38Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering21:56+5:538:32
39Karen BjergaardNydalens SK21:59+5:568:33
40Joanna ErikssonNydalens SK22:00+5:578:33
41Emilie Liabakk EriksenByåsen IL22:03+6:008:34
42Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL22:23+6:208:42
43Marianne BakkenNydalens SK22:31+6:288:45
44Marie Hammer IversenØstmarka OK23:09+7:069:00
45Marie UllevålseterNydalens SK23:29+7:269:08
46Katherine EstepKonnerud IL24:07+8:049:23
47Martha Kalvig SkoganNydalens SK24:42+8:399:36
48Andrea Vild JødalBækkelagets SK26:04+10:0110:08
49Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK26:11+10:0810:11
50Celine Brun-LieNjård26:21+10:1810:15
51Ingrid UrsethVingelen IL28:38+12:3511:08
52Tora VollsetHeming Orientering29:07+13:0411:19
53Eldbjørg MoxnesOslostudentenes IK33:30+17:2713:02
Ingrid Lund HovdenIL Tyrvingdiskvalifisert
Marianne DæhliNydalens SKdiskvalifisert
Carmen DirroMåren OKdiskvalifisert
Ida Karine HelmersenFet OLdiskvalifisert
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
Anna Heim TveitenNOTEAMdiskvalifisert
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OLikke startet
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrvingikke startet
Karianne Olsvik DengerudNydalens SKikke startet
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orienteringikke startet
Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubbikke startet
Stine FrossdalOslostudentenes IKikke startet
Åsne NannestadNOTEAMikke startet
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKikke startet

H 17-

2 620 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering13:515:17
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK14:57+1:065:42
3Anders HagaRaumar Orientering15:01+1:105:43
3Matthew SpeakeLillomarka OL15:01+1:105:43
5Karl FremstadIL Tyrving15:02+1:115:44
6Lukas LilandNydalens SK15:15+1:245:49
7Erling HjermstadFossum IF15:20+1:295:51
8Martin NilssonLillomarka OL15:32+1:415:55
9Per Melander OftenNydalens SK15:42+1:515:59
10Øyvind HjermstadFossum IF15:44+1:536:00
10Isak JonssonNydalens SK15:44+1:536:00
12Lars Young VikNydalens SK15:47+1:566:01
12Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb15:47+1:566:01
14Sverre Waaler KaasNydalens SK16:03+2:126:07
15Mathias GløersenBækkelagets SK16:20+2:296:14
16Petter Vangen LunåsmoTynset IF16:27+2:366:16
17Emil StørmerFossum IF16:51+3:006:25
18Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät16:52+3:016:26
19Sivert Sande KvermeFossum IF17:06+3:156:31
20Elias Skjolden SørensenLillomarka OL17:07+3:166:31
20Ludvig RødnesOppsal Orientering17:07+3:166:31
22Vegard MyklemyrEiker OL17:08+3:176:32
23Jan ShanelNydalens SK17:23+3:326:38
24Kristian DalbyFredrikstad SK17:32+3:416:41
25Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF17:39+3:486:44
26Erik Lien JohnsenNOTEAM17:51+4:006:48
27Eskil Sande GullordBækkelagets SK17:53+4:026:49
28Peter GisholtFossum IF17:55+4:046:50
29Per Clemet WisløffAsker Skiklubb18:01+4:106:52
30Petter Astrup ArnesenHeming Orientering18:02+4:116:52
31Thomas RuudOppsal Orientering18:06+4:156:54
32William Resvoll SkaugOppsal Orientering18:07+4:166:54
33Lavran ThorstensenOppsal Orientering18:11+4:206:56
34Truls HestengenOppsal Orientering18:16+4:256:58
35Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering18:17+4:266:58
36Eivind Berner MyhreFossum IF18:31+4:407:04
37Audun BerganNydalens SK18:38+4:477:06
38Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL18:57+5:067:13
39Øyvind EngerNydalens SK19:11+5:207:19
40Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK19:23+5:327:23
41Morten TangenOK Moss19:58+6:077:37
42Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering20:03+6:127:39
43Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL20:08+6:177:41
44Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering20:14+6:237:43
45Magnus NordbrødenHalden SK20:20+6:297:45
46Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering21:01+7:108:01
47Frank SandbergFlyfemkamp21:09+7:188:04
48Sigurd Helle OpedalNOTEAM22:10+8:198:27
49Torstein MellemHarstad OL22:30+8:398:35
50Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK22:34+8:438:36 Last ned GPS-spor i gpx-format
51Tim Langø BergNOTEAM23:57+10:069:08
52Simen ElvhaugRaumar Orientering25:16+11:259:38
53Rudi B OlsenLillomarka OL27:09+13:1810:21
54Torbjørn DalløkkenIL GeoForm27:40+13:4910:33
55Magnus ZachariasenOppsal Orientering29:00+15:0911:04
56Andreas FlammigerGassecure BIL41:48+27:5715:57
Mikael OlaussonOslostudentenes IKdiskvalifisert
Bjørn Anders FlågenHeming Orienteringdiskvalifisert
James JohnsonNOTEAMdiskvalifisert
Anders VisterNydalens SKdiskvalifisert
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert
Henrik Horverak Steenfeldt-FossNOTEAMikke startet
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKikke startet
Felix BreitschädelBækkelagets SKikke startet
Ove SætraHadeland OLikke startet
Kyongsa RiNydalens SKikke startet

D 40-

2 590 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Britta FismenFossum IF19:557:41
2Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK20:52+0:578:03
3Guro HarstadHeming Orientering21:12+1:178:11
4Hege FeiringIL Tyrving21:23+1:288:15
5Jorun RuudAsker Skiklubb21:42+1:478:22
6Siri StørmerNydalens SK22:27+2:328:40
7Audrun UtskarpenOslostudentenes IK22:35+2:408:43
8Nora SkauenIL Tyrving22:41+2:468:45
9Helena AxelssonNydalens SK22:53+2:588:50
10Cecilie Wærp HaugeNydalens SK23:23+3:289:01
11Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb23:30+3:359:04
12Kine DirroMåren OK23:33+3:389:05
13Elin KallesonOppsal Orientering24:41+4:469:31
14Beate UndebergetOppsal Orientering24:53+4:589:36
15Marit B. EithunNittedal OL24:54+4:599:36
16Marit EgnerAsker Skiklubb25:18+5:239:46
17Anne RusteLillomarka OL25:23+5:289:48
18Maiken Skirstad MoNydalens SK25:52+5:579:59
19Ann Elin FlågenHeming Orientering27:21+7:2610:33
20Line Bar-NathanLillomarka OL28:37+8:4211:02
21Kristine KolshusOppsal Orientering29:08+9:1311:14
22Lotta MyhreIL Koll29:19+9:2411:19
23Heidi ØstliRaumar Orientering29:39+9:4411:26
24June HerredsvelaØstmarka OK31:31+11:3612:10
25Linda FredhOK Moss32:06+12:1112:23
26Marianne ReuschHeming Orientering32:39+12:4412:36
27Lene ColquhounLillomarka OL33:49+13:5413:03
28Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering34:47+14:5213:25
29Vibeke HøstLillomarka OL35:19+15:2413:38
30Aase MestadLillomarka OL35:41+15:4613:46
31Cathrine FrydenlundNydalens SK35:56+16:0113:52
32Katrine HolenØstmarka OK37:14+17:1914:22
33Rikke Kristin GåsholtHedrum OL38:28+18:3314:51
34Thine Wilkens JernbergNydalens SK44:03+24:0817:00
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Kristin Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Else Kari ScheeleNydalens SKikke startet
Siv Susanne JystadØstmarka OKikke startet

H 40-

2 590 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian HolmboeIL Tyrving17:236:42
2Vegard BroxIL Tyrving17:38+0:156:48
3Henning SpjelkavikIL Tyrving18:18+0:557:03
3Bent Erik SkaugOppsal Orientering18:18+0:557:03
5Charles HalaasFossum IF18:19+0:567:04
6Christian GløgårdNittedal OL18:24+1:017:06
7Torbjørn Blom-hagenFossum IF18:28+1:057:07
8Morten WettergreenFossum IF18:34+1:117:10
9Steinar EastwoodLillomarka OL18:42+1:197:13
10Øystein RastadAsker Skiklubb18:43+1:207:13
11Michael DähnnNydalens SK18:52+1:297:17
12Lars Erik GjeinFossum IF19:02+1:397:20
13Bjørn MartiniAsker Skiklubb19:07+1:447:22
14Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL19:08+1:457:23
15Tommy SkårbøRaumar Orientering19:14+1:517:25
16Inge GunnesIL Tyrving19:57+2:347:42
17Trond MyhreFossum IF20:08+2:457:46
18Kyrre GranFet OL20:30+3:077:54
19Eirik JørgensenIL Tyrving20:36+3:137:57
20Anders NorlingNydalens SK20:53+3:308:03
20Rolf HustvedtOppsal Orientering20:53+3:308:03
22Bjørn HaugeNydalens SK21:08+3:458:09
23Fredrik LarsenIndre Østfold OK21:13+3:508:11
24Martin ReichenbachOppsal Orientering21:28+4:058:17
25Sverre WisløffAsker Skiklubb22:12+4:498:34
26Olav HasaasFossum IF22:38+5:158:44
27Frode BakkehøiØstmarka OK22:57+5:348:51
28Håkon Meland-TangenBækkelagets SK23:08+5:458:55
28Tor RingstadHedrum OL23:08+5:458:55
30Knut SaxhaugRaumar Orientering23:09+5:468:56
30Fredrik SaugestadNydalens SK23:09+5:468:56
32Jon SolsrudNydalens SK23:11+5:488:57
33Christian ReuschHeming Orientering23:24+6:019:02
34Raymond BerntzenFet OL23:28+6:059:03
35Ram RayamajhiOppsal Orientering23:52+6:299:12
36Atle StrømHedrum OL24:09+6:469:19
37Torgeir SkjønhaugFet OL24:12+6:499:20
38Arild NyhaugAsker Skiklubb24:14+6:519:21
39Aksel OlsenAsker Skiklubb24:16+6:539:22
40Jens Christian HolstIL Tyrving24:35+7:129:29
41Hans Olav HygenØstmarka OK24:45+7:229:33
42Haakon DolvenAsker Skiklubb25:14+7:519:44
43Espen JernbergNydalens SK25:17+7:549:45
44Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK25:35+8:129:52
45Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering26:01+8:3810:02
46Sindre ValsgårdIndre Østfold OK27:29+10:0610:36
47Morten HelminsenFredrikstad SK28:04+10:4110:50
48Knut Johan WinsvoldØstmarka OK31:23+14:0012:07
Harald ToyussenNOTEAMdiskvalifisert
Sigve VågsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Vidar GjelstadOppsal Orienteringdiskvalifisert
Torstein HoleTelenor BILdiskvalifisert
Roger ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Knut Jostein SætnanFossum IFikke startet
Alexander RødstenHeming Orienteringikke startet
Geir HoffIL Tyrvingikke startet
Helge Grenager SolheimOppsal Orienteringikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet

D 50-

2 620 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria JonssonNydalens SK21:338:13
2Anne MadslienNydalens SK21:51+0:188:20
3Signe Astrup ArnesenHeming Orientering21:58+0:258:23
4Kari MadslienNydalens SK23:03+1:308:47
5Solveig SikkelandIL Tyrving23:10+1:378:50
6Anne Kristine NorderudIL Tyrving23:56+2:239:08
7Dagrun MelkildHeming Orientering24:16+2:439:15
8Torunn Drage RotiFossum IF24:54+3:219:30
9Åshild FlatebakkenIL Tyrving25:00+3:279:32
10Linda HanssenØstmarka OK25:07+3:349:35
11Kjersti SkantzeIL Tyrving25:33+4:009:45
11Randi NicolaisenAsker Skiklubb25:33+4:009:45
11Marita HernandezOL Toten-Troll25:33+4:009:45
14Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL25:49+4:169:51
15May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering26:05+4:329:57
16Anne DahlNydalens SK26:25+4:5210:04
17Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL26:37+5:0410:09
18Frøy GrøndahlLillomarka OL27:28+5:5510:29
19Eldri HoloFossum IF28:26+6:5310:51
20Anne Marit BjergaardNydalens SK28:43+7:1010:57
21Marianne NjåsteinIL Tyrving28:46+7:1310:58
22Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering29:00+7:2711:04
23Sidsel NørstebøIL Tyrving29:23+7:5011:12
24Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering29:41+8:0811:19
25Berit BergeIL Tyrving29:43+8:1011:20
26Marianne ArnesenAsker Skiklubb30:03+8:3011:28
27Anna GöhlmanIL Tyrving30:23+8:5011:35
28Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb31:32+9:5912:02
29Karen Johanne StrømstadBækkelagets SK32:32+10:5912:25
30Elin BrekkeLillomarka OL33:23+11:5012:44
31Kirsti Grundnes BergIL Tyrving33:27+11:5412:46
32Ingrid NermoenØstmarka OK34:36+13:0313:12
33Ingvill HoftunAsker Skiklubb34:54+13:2113:19
34Hege HeibergHadeland OL43:19+21:4616:31
35Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering47:27+25:5418:06
Isa HeggedalKonnerud ILdiskvalifisert
Marianne HjermstadFossum IFdiskvalifisert
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Jane Karine HelmersenFet OLdiskvalifisert
Margrete EngzeliusAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jartrud SteinsliØstmarka OKikke startet
Helena StubberudNydalens SKikke startet
Trude FixdalIL Kollikke startet
Kjersti HovFossum IFikke startet
Gunhild MyhrAsker Skiklubbikke startet

H 50-

2 570 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif StørmerFossum IF16:136:18
2Are KristiansenIL Tyrving16:52+0:396:33
3Arild AndresenFossum IF17:20+1:076:44
4Trond LundIL Tyrving17:23+1:106:45
5Stein BlomsethLillomarka OL17:32+1:196:49
6Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL17:45+1:326:54
7Bent SkatvedtRaumar Orientering17:52+1:396:57
8Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering17:53+1:406:57
9Steinar LågAsker Skiklubb18:03+1:507:01
10Tore MyhrvoldFossum IF18:09+1:567:03
11Jon Iver BakkenNydalens SK18:10+1:577:04
12Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18:39+2:267:15
12Johan LundeIL Koll18:39+2:267:15
14Kimme ArnesenHeming Orientering18:42+2:297:16
15Eivind HoffIL Tyrving18:48+2:357:18
16Christian JomaasFossum IF18:56+2:437:22
17Harald Eide-FredriksenHeming Orientering19:01+2:487:23
18Knut Erling ØenHeming Orientering19:03+2:507:24
19Øystein HoloFossum IF19:07+2:547:26
20Christian GrotnesIL Tyrving19:08+2:557:26
21Ottar WiklundNydalens SK19:09+2:567:27
22Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL19:10+2:577:27
23Anders KronbergRaumar Orientering19:12+2:597:28
24Einar LunøeNydalens SK19:19+3:067:30
25Ole Petter HaugenNydalens SK19:20+3:077:31
26Roar FjeldboSandefjord OK19:25+3:127:33
27Guttorm L EggeOslostudentenes IK19:31+3:187:35
28Kjetil EspedalNydalens SK19:44+3:317:40
29Svein GranerudAsker Skiklubb19:53+3:407:44
30Hans JevanordFossum IF20:03+3:507:48
31Børge PedersenNydalens SK20:10+3:577:50
32Lasse ArnesenHeming Orientering20:51+4:388:06
33Terje BlindheimLillomarka OL20:53+4:408:07
34Hallvard KorenOK Moss21:00+4:478:10
35Egil EideIL Tyrving21:05+4:528:12
36Anders FlågenHeming Orientering21:46+5:338:28
37Torkjel NesheimIL Tyrving21:49+5:368:29
38Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering22:06+5:538:35
39Frode KamsvågIL Tyrving22:09+5:568:37
40Jo Ulltveit-MoeIL Koll22:35+6:228:47
41Christopher SchiveOK Moss23:14+7:019:02
42Fredrik HøyerFossum IF23:15+7:029:02
43Morten KarlsenMåren OK23:16+7:039:03
44Bent Sande KvermeFossum IF23:26+7:139:07
45Are NjåsteinIL Tyrving24:04+7:519:21
46Tormod BøeVBIL24:09+7:569:23
47Pål Kogstad NæssRaumar Orientering24:14+8:019:25
48Jens Erik MjølnerødHalden SK24:21+8:089:28
49Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL24:23+8:109:29 Last ned GPS-spor i gpx-format
50Truls AngellLillomarka OL24:41+8:289:36
51Per Anders YtterbøAsker Skiklubb25:12+8:599:48
52Johan MattssonLillomarka OL25:24+9:119:52
53Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering25:56+9:4310:05
54Terje LinløkkenØstmarka OK26:17+10:0410:13
55Thor NorderudIL Tyrving26:28+10:1510:17
56Øyvind HelmersenFet OL26:54+10:4110:28
57Øyvind GrandumIL GeoForm27:24+11:1110:39
58Thor VollsetHeming Orientering34:30+18:1713:25
59Morten EngebretsenRaumar Orientering36:25+20:1214:10
Arne KongsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Arne DybdahlLillomarka OLdiskvalifisert
Helge StenerudOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Peter NylundHaugerud IFdiskvalifisert
Nils BerganNydalens SKdiskvalifisert
Hallvard BergIL Tyrvingdiskvalifisert
Svein NygårdLillomarka OLdiskvalifisert
Håvard ChristiansenNOTEAMdiskvalifisert
Stein MellaOppsal Orienteringdiskvalifisert
Erik BorgIL Kolldiskvalifisert
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Håkon JendalFossum IFikke startet
Nils Petter FremmingHeming Orienteringikke startet
Magne AasAsker Skiklubbikke startet

D 60-

2 590 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Marie TurterNydalens SK24:089:19
2Birgit KorvaldNydalens SK28:00+3:5210:48
3Mette HallénNydalens SK29:20+5:1211:19
4Margaret RoseveareOppsal Orientering31:48+7:4012:16
5Toril EineFossum IF34:46+10:3813:25
6Lena HammerVestre Akers SK35:37+11:2913:45
7Anne-Elise Jensrud EdstrømOppsal Orientering35:54+11:4613:51
8Laila RøisingNOTEAM48:40+24:3218:47

H 60-

2 570 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag17:416:52
2Nils HæstadFossum IF18:29+0:487:11
3Ove MartinsenHauketo IF20:22+2:417:55
4Einar JensenNydalens SK20:39+2:588:02
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF21:01+3:208:10
6Ketil BergeVestre Akers SK21:32+3:518:22
7Per SchancheAsker Skiklubb21:47+4:068:28
8Are EriksenOslostudentenes IK22:39+4:588:48
9Stein KlyveOK Moss22:46+5:058:51
10Bjørn WilladssenHeming Orientering23:18+5:379:03
11Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm23:44+6:039:14
12Bård NatvigNittedal OL24:40+6:599:35
13Vidar ElvekrokEiker OL24:47+7:069:38
14Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF25:41+8:009:59
15Pål Woldstad HanssenEiker OL26:31+8:5010:19
16Øyvind GylverAsker Skiklubb29:00+11:1911:17
17Pål HellerudHalden SK30:16+12:3511:46
18Egil HusethKamp/Vestheim IF31:54+14:1312:24
Tor Ragnar AndersenHalden SKdiskvalifisert
Sigbjørn ModalsliFossum IFdiskvalifisert
Geir Sverre SvingheimHadeland OLdiskvalifisert

D 70-

2 590 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger SkaugOppsal Orientering35:4513:48
2Berit SaxhaugRaumar Orientering39:35+3:5015:16
3Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL39:49+4:0415:22
4Unni DrageHaugerud IF39:58+4:1315:25
5Inger Lise BjordalOppsal Orientering54:58+19:1321:13

H 70-

2 570 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WintherOppsal Orientering21:338:23
2Roar BjordalOppsal Orientering25:06+3:339:45
3Jon FærdenKolbotn og Skimt OL25:21+3:489:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving25:44+4:1110:00
5Jørgen HolmboeIL Tyrving26:12+4:3910:11
6Bjørn SandelienHeming Orientering26:52+5:1910:27
7Hasse BergstrømIL Tyrving27:11+5:3810:34
8Øystein MadsenHaugerud IF31:27+9:5412:14 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Lars SaxhaugRaumar Orientering35:08+13:3513:40
10Jon C. FougnerHeming Orientering37:45+16:1214:41
11Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL46:32+24:5918:06
Trond FeiringHamar OKdiskvalifisert
Terje MalmHamar OKdiskvalifisert
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringbrutt
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbikke startet
Geir TrøanKolbotn og Skimt OLikke startet

H Bedrift

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje Wiig MathisenNydalens SK22:408:45
2Erling HobølOppsal Orientering23:21+0:419:00

D Rekrutt

1 160 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK8:167:07
2Ester Marie Ridder KronbergRaumar Orientering12:00+3:4410:20
3Martine Elen RieckRaumar Orientering13:14+4:5811:24
4Astrid ReuschHeming Orientering14:57+6:4112:53
5Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering15:26+7:1013:18
6Tuva Wilkens JernbergNydalens SK15:41+7:2513:31
7Kristine WoldeneFossum IF17:08+8:5214:46
8Ingrid Bull-HaaversenØvrevoll-Hosle17:36+9:2015:10
9Ingrid BakkehøiNydalens SK17:37+9:2115:11
9Mille ConradiFossum IF17:37+9:2115:11
11Tina BakkehøiNydalens SK18:43+10:2716:08
12Eirin KolshusOppsal Orientering21:30+13:1418:32
13Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering33:30+25:1428:52
Maja WilsbergNydalens SKdiskvalifisert
Tuva Berger GjelstadOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ragnhild BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
Silje Andresen SkotteFossum IFikke startet
Oda Amrud PedersenOppsal Orienteringikke startet
Charlotte HopsnesFossum IFikke startet

H Rekrutt

1 160 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Boye WangensteenLillomarka OL9:037:48
2Daniel William Ridder KronbergRaumar Orientering9:54+0:518:32
3Stian LillegårdLillomarka OL11:48+2:4510:10
4Elias AndenæsAsker Skiklubb12:37+3:3410:52
5Sebastian WettergreenFossum IF12:58+3:5511:10
6Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering14:16+5:1312:17
7Simen ÅnensenOppsal Orientering16:53+7:5014:33
8Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering16:56+7:5314:35
9Trygve MyhrvoldFossum IF18:04+9:0115:34
10Lars August FjellheimIL Koll19:12+10:0916:33
11Jonas HirschBækkelagets SK19:18+10:1516:38
12Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK19:23+10:2016:42
13Ole Jacob MyklebustIL Koll20:41+11:3817:49
14Eskil OlaussenOppsal Orientering23:39+14:3620:23
15Alfred TeigNydalens SK27:27+18:2423:39
Tristan ZainalOdal OL - Orienteringbrutt
Thorbjørn MyhrvoldFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor