Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintcup 2
Arrangørorganisasjon: Orkanger IF
Dato: torsdag 12 april 2018

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Eira Forsbak AsplemFreidig26:02
Ingrid RøFreidig22:59

D 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL8:53
2Marie Wollan BenumByåsen IL9:12+0:19
3Nora HalvorsenFreidig11:45+2:52
4Ingeborg KolstadWing OK12:14+3:21
5Milde Nordgård LeirenByåsen IL13:41+4:48
6Frida HolmqvistByåsen IL13:45+4:52
7Sigrid HægstadByåsen IL13:46+4:53
8Kari Moa SolstadOrkanger IF17:48+8:55
9Anne Moa SolstadOrkanger IF25:02+16:09
Ella Bruchmüller SundtByåsen ILikke startet

D 13-14

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathea Spets StorhovFreidig17:12
2Una KittilsenFreidig18:04+0:52
3Solveig Louise NissenFreidig19:19+2:07
4Selma NevinFreidig21:18+4:06
5Vilde Talgø-KristiansenFreidig21:55+4:43
6Ella SandstadFreidig35:49+18:37
Tora KittilsenFreidigdiskvalifisert

D 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari EidsmoFreidig16:32
2Anna ChristensenFreidig19:25+2:53
3Stine AuneNidarøst OK20:04+3:32
4Mabel AmundsenFreidig21:08+4:36
5Ane Malene KolstadFreidig21:22+4:50
6Maren VikenByåsen IL22:50+6:18
Silje Marie NissenFreidigikke startet

D 17-20

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lene Berg HanssenByåsen IL14:59
2Marte Lien JohnsenByåsen IL15:58+0:59
3Synne Marie KvammeWing OK16:34+1:35
4Line SølbergIL Leik16:41+1:42
5Anna RenolenWing OK21:18+6:19
6Hanne Helmine RogstadNidarøst OK22:49+7:50
7Andrine VikenByåsen IL23:37+8:38
Ragnhild EideByåsen ILikke startet
Hedda Hoff HagenByåsen ILikke startet
Johanne Øderud VatneNTNUIikke startet

D 21-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emma ArnesenByåsen IL15:38
2Katerina ChromaNTNUI16:08+0:30
3Johanne de PresnoNTNUI16:09+0:31
4Hedvig ÅstebølNTNUI16:35+0:57
5Helen PalmerByåsen IL16:56+1:18
6Aurora FossøyNTNUI17:43+2:05
7Ingunn S. ØsthagenByåsen IL18:06+2:28
8Marte Hoff HagenNTNUI19:10+3:32
9Marit SchmidOL Trollelg19:17+3:39
10Kristin JægerWing OK22:49+7:11
11Elisabeth StørsethSelbu OK23:27+7:49
12Julie WilbergNTNUI24:30+8:52
Hanne SandstadFreidigdiskvalifisert
Lene Therese MyrlandNTNUIikke startet
Martine ÅstebølNTNUIikke startet

D 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari Angell-PetersenFreidig17:41
2Gøril EideByåsen IL17:43+0:02
3Kari Solem AuneByåsen IL18:13+0:32
4Margot Bolstad LynumFreidig18:19+0:38
5Anne NevinFreidig19:33+1:52
6Tone AlmåsIL Leik20:02+2:21
7Kari Tønset GuttvikWing OK20:48+3:07
8Maj-Lisbet RønningFreidig25:37+7:56

D 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torunn Spets StorhovFreidig17:16
2Rine HanssenByåsen IL17:18+0:02
3Guri BjørndalByåsen IL20:22+3:06
4Turid ArnesenByåsen IL20:46+3:30
5Mari HoffByåsen IL21:00+3:44
6Nina-Beate LiabakkByåsen IL21:20+4:04
7Hilde ForbordMalvik IL21:23+4:07
8Mai Iren AlmåsIL Leik24:38+7:22
Hege Solhjem MelhuusMelhus ILikke startet

D 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Grete Berge OwrenFreidig22:51

D 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Stina ElfvingByåsen IL28:02

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne FuruholtOL Trollelg34:59
2Anne-Lise BrenneOL Trollelg35:49+0:50

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Randi HellandWing OK39:14

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Mathias LeroyerFreidig14:24

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ådne SundetIL Leik10:17
2Sven NevinFreidig15:57+5:40
3Johannes StordalByåsen IL16:39+6:22
4Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL20:52+10:35
Alf Petter LynumFreidigikke startet

H 13-14

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Emil Reinertsen LeroyerFreidig16:57
2Kristoffer LerliMelhus IL18:05+1:08
3Tristan HalvorsenFreidig18:10+1:13
3Tord RomundstadNidarøst OK18:10+1:13
5Emil GrønliFreidig18:36+1:39
6Magne GuttvikWing OK19:04+2:07
7Sverre HellevikFreidig20:08+3:11
8Imre Overgård FremstadByåsen IL20:32+3:35
9Ådne StordalByåsen IL22:15+5:18
10Iver Dalsaune ThunFreidig22:26+5:29
11Herman Bruchmüller SundtByåsen IL24:38+7:41
12Borgar StavrumWing OK26:09+9:12
Vegard Lereim StorliFreidigikke startet

H 15-16

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mikkel HoltFreidig13:43
2Petter Andreas LonaWing OK15:45+2:02
3Vemund MølnvikFreidig16:57+3:14
4Jostein RøFreidig17:24+3:41
5Vetle Grønvik EkraFreidig17:44+4:01
5Håkon SæternesByåsen IL17:44+4:01
7August MaskeFreidig17:59+4:16
8Nikolai RenolenWing OK18:01+4:18
9Brage AsplemFreidig18:03+4:20
10Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig18:39+4:56
11Erlend AuneByåsen IL18:51+5:08
12Lars Erik UglemsmoSelbu OK19:28+5:45
13Antonius Herskedal AmundsenFreidig22:23+8:40
14Edvin Skauby GrønningSelbu OK40:42+26:59
Erling Eide HustvedtWing OKdiskvalifisert
Jens Husby AftretMalvik ILikke startet

H 17-20

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anders HaugskottOL Trollelg13:12
2Oscar LyngenFreidig13:20+0:08
3Kristian Fredrik LynumFreidig13:38+0:26
4Jonas GrønliFreidig14:01+0:49
5Olav Milian Schmitt GranNTNUI14:12+1:00
6Lars SandstadFreidig14:17+1:05
7Håkon HolstadFreidig14:28+1:16
8Sivert BellingmoOL Gaula15:02+1:50
9Petter Liabakk EriksenByåsen IL15:21+2:09
10Jo Even KolstadFreidig15:31+2:19
11Johannes LangaasNidarøst OK18:10+4:58
12Kenneth KjelaasMalvik IL18:22+5:10

H 21-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Olai Stensland LillevoldNTNUI12:27
2Mattis HoltFreidig12:38+0:11
3Ove BaardsgaardOL Trollelg12:43+0:16
4Anders Felde OlaussenNTNUI12:59+0:32
5Morten JørgensenKristiansand OK13:07+0:40
6Johan Asphjell BjørnaasFrol IL13:16+0:49
7Johan Riseth HammerBørsa IL13:28+1:01
8Per WiréhnAsker Skiklubb13:37+1:10
9Jan SchmidOL Trollelg13:43+1:16
10Lars OwrenFreidig13:51+1:24
11Asbjørn Magnus MidtbøWing OK14:15+1:48
12Ola KeiseråsIL Leik14:45+2:18
13Johannes Karstein MidtbøWing OK15:04+2:37
14Hans Aleksander ØsthagenByåsen IL15:05+2:38
15Mathias BjuganWing OK15:14+2:47
16Jérôme SoulardByåsen IL16:33+4:06
17Hampus LarssonNTNUI17:32+5:05
18Jan KondulaNTNUI17:41+5:14
19Erik FrøsethVerdal OK17:53+5:26
20Paul BruandNTNUI18:49+6:22
21Fredrik AndreassenNTNUI20:51+8:24
22Jacob AndersenNTNUI21:20+8:53
Philip FøyenNTNUIdiskvalifisert
Eirik MarthinsenOL Trollelgikke startet

H 40-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tomas EidsmoFreidig13:16
2Petter Andreas BerghMalvik IL13:46+0:30
3Torgeir AuneByåsen IL15:24+2:08
4Tore KanestrømOrkanger IF15:30+2:14
5Eivind LonaWing OK16:45+3:29
6Jon HolstadFreidig17:14+3:58
7Øystein HusbyMalvik IL17:55+4:39
8Christian Andre AndresenMalvik IL18:06+4:50 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Anthony LeroyerFreidig18:10+4:54
10Ingebrigt FuglemMalvik IL18:48+5:32
11Harald GrønningSelbu OK20:45+7:29
Arne GuttvikWing OKikke startet

H 50-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jens Even StorhovFreidig15:01
2Bjarne LienByåsen IL15:04+0:03
3Frode HaugskottOL Trollelg15:50+0:49
4Knut HagenByåsen IL15:52+0:51
5Jon RøstumOL Gaula15:56+0:55
6Arild H ClausenFreidig16:17+1:16
7Jan HageIL Leik16:28+1:27
8Håvard LorangeFreidig16:43+1:42
9Atle PedersenMelhus IL16:45+1:44
10Dag Ove TinmannsvikOL Trollelg16:54+1:53
11Bernt RognesFreidig17:42+2:41
12Terje MidtbøWing OK17:46+2:45
13Morten KorsvoldWing OK18:02+3:01
14Øystein WiggenByåsen IL18:10+3:09
15Agnar RenolenWing OK18:21+3:20
16Per Ivar SkinderhaugWing OK19:12+4:11
17Dag Erik HellandWing OK19:16+4:15
18Geir WillumsenFreidig22:00+6:59
19John LerliMelhus IL22:41+7:40
Tormod LangaasNidarøst OKdiskvalifisert
Stein Ivar FossMelhus ILdiskvalifisert
John Henry HammerBørsa ILdiskvalifisert

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Inge NørstebøOL Trollelg17:45
2Morten SkoglundByåsen IL21:06+3:21 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Eirik VefsnmoByåsen IL22:11+4:26
4Jan Erik KofoedNidarøst OK23:36+5:51
5Kjell-Arne HenninenByåsen IL27:41+9:56
Kjell MaroniByåsen ILdiskvalifisert
Jostein AlvestadWing OKikke startet

H 65-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn BergerByåsen IL21:21
2Steinar AasvangWing OK22:39+1:18
3Rune M HoltFreidig25:03+3:42
Lars SkrøvsethWing OKdiskvalifisert

H 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Edgar FuruholtOL Trollelg24:54
2Nils Olav VennevikFreidig26:58+2:04
3Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg27:49+2:55
4Tom BuggeByåsen IL28:38+3:44
5Leif RøhjellByåsen IL38:33+13:39
Svein Endre HoveByåsen ILdiskvalifisert

H 75-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Roar ForbordMalvik IL23:13
2Eigil SørliMalvik IL23:24+0:11
3Leidulv VinjeNidarøst OK23:40+0:27
4Magnus LandstadFreidig25:23+2:10
5Robert StrømWing OK29:26+6:13
Torleif StephansenNidarøst OKikke startet

H 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Arnfinn LangelandByåsen IL41:45

Åpen kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eirill Bachmann MehammerSintef energi11:30

Åpen lang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hans Helmer SæternesByåsen IL17:57
2Henrik EnoksenFreidig20:07+2:10
3Kristian SolheimSintef energi21:16+3:19
4Torbjørn Andersen VeSintef energi21:57+4:00
5Almut Lütge23:43+5:46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor