Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup Finale
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 20 mars 2018

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aurora GjølsjøOK Moss58:21
2Karoline BjørnerødOK Moss1:04:38+6:17
3Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1:07:57+9:36

H 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Göran WinbladRehns BK58:52
2Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:21:54+23:02
3Svein NygårdLillomarka OL1:23:32+24:40
4Halvor SaunesNydalens SK1:33:16+34:24
Christian SchiveOK Mossikke startet

H 17-A kort

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering46:50
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering57:33+10:43
3Jan Tore HenriksenNydalens SK1:01:06+14:16
4Thomas TubbehaugenOK Moss1:04:23+17:33
5Henning Bratland CarlsenOK Moss1:04:36+17:46
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF1:07:46+20:56
7Morten TangenOK Moss1:08:36+21:46
8Karl Aasmund ErøyOK Moss1:08:49+21:59
9Sture OttesenIndre Østfold OK1:10:16+23:26
10Terje Wiig MathisenOpen iT1:13:28+26:38
11Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1:16:30+29:40
12Rune BlågestadIndre Østfold OK1:18:49+31:59
13Erlend RehnKolbotn og Skimt OL1:19:24+32:34
14Eirik BlågestadIndre Østfold OK1:19:46+32:56
15Donatas KontautasOK Moss1:20:22+33:32
16Alfred BjørnerødOK Moss1:22:35+35:45
17Thomas RoskifteOK Moss1:22:54+36:04
18Are EriksenOslostudentenes IK1:30:31+43:41
19Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL1:35:49+48:59
Ove MartinsenHauketo IFdiskvalifisert
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormdiskvalifisert
Kent KopperudIndre Østfold OKdiskvalifisert
Christopher LadimOK Mossikke startet

D 13-16B

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna RehnKolbotn og Skimt OL47:03
2Julie Sophie WoldOK Moss1:06:14+19:11
3Emma Aune JakobsenOK Moss1:13:49+26:46
4Frida Hovgaard EisvangOK Moss1:19:44+32:41
5Erika Lind-LarsenOK Moss1:44:35+57:32
6Erle Elise WoldOK Moss1:44:42+57:39
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Mossdiskvalifisert

H 13-16B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre LadimOK Moss43:37
2Anders Hovgaard EisvangOK Moss1:34:35+50:58

Åpen B

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL42:43
2Tor LahlumKolbotn og Skimt OL52:51+10:08
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering55:36+12:53
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1:06:12+23:29
5Vegar ArnesenIndre Østfold OK1:07:35+24:52
6Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1:10:07+27:24
7Egil HusethKamp/Vestheim IF1:11:32+28:49
Hanne WoldOK Mossdiskvalifisert
Marit-Elin IdenTeam Jeløy BILikke startet
Linda FredhOK Mossikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor