Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #9
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 13 mars 2018

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aurora GjølsjøOK Moss41:07
2Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss52:27+11:20
3Karoline BjørnerødOK Moss52:37+11:30
4Hanna RehnKolbotn og Skimt OL53:07+12:00
5Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1:02:05+20:58

H 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Göran WinbladRehns BK48:20
2Svein NygårdLillomarka OL56:35+8:15
3Linus OlhansÅs-NMBU Orientering59:29+11:09

H 17-A kort

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering42:15
2Jan Tore HenriksenNydalens SK42:27+0:12
3Henning Bratland CarlsenOK Moss44:04+1:49
4Morten TangenOK Moss44:51+2:36
5Christopher LadimOK Moss45:04+2:49
6Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL45:18+3:03
7Torstein HoleNydalens SK45:46+3:31
8Ove MartinsenHauketo IF48:29+6:14
9Karl Aasmund ErøyOK Moss49:24+7:09
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF49:26+7:11
11Erlend RehnKolbotn og Skimt OL50:24+8:09
12Terje Wiig MathisenOpen iT51:01+8:46
13Thomas TubbehaugenOK Moss52:37+10:22
14Terje GudbrandsenHamar OK55:38+13:23
15Are EriksenOslostudentenes IK57:17+15:02
16Jon FredriksenHauketo IF1:07:18+25:03
Donatas KontautasOK Mossikke startet

D 13-16B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss46:45
2Julie Sophie WoldOK Moss48:57+2:12

H 13-16B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK36:30
2Sondre LadimOK Moss40:47+4:17

Åpen B

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond Sigvald HetlandKolbotn og Skimt OL36:35
2Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL41:29+4:54
3Anne NilsenÅs-NMBU Orientering43:03+6:28
4Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering43:14+6:39
5Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL44:37+8:02
6Linda FredhOK Moss45:06+8:31
7Tor LahlumKolbotn og Skimt OL47:04+10:29
8Egil HusethKamp/Vestheim IF49:26+12:51
9Hanne WoldOK Moss51:33+14:58
Vegar ArnesenIndre Østfold OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor