Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kløftefossløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kløftefossløpet
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 6 mai 2018

N-åpen

1 900 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Audun AunmoModum OL52:1127:27
Erik BerganKongsberg OL49:5726:17
Simen BergstrømIL Tyrving50:3626:37
Julie Olsen ByeModum OL50:3826:38
Aurora Viken FossEiker OL39:0120:32
Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF39:2820:46
Nila HillerenEiker OL36:5919:27
Jenny Hovdenak HolmesEiker OL33:0617:25
Eirik LestebergKongsberg OL27:1314:19
Magnus LestebergKongsberg OL27:4414:35
Filip S. MolenaarModum OL23:3312:23
Sofie MolenaarModum OL50:2426:31
Victoria Lopes NilsenModum OL50:4126:40
Anna Maria PedersenModum OL52:5727:52
Nils SandSjåstad/Vestre Lier IL29:5515:44
Silje StrandLierbygda OL57:5530:28
Astri Werring ThorvikNoTeam56:3029:44
Edvard Werring ThorvikNoTeam56:4429:51
Marius Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF34:4618:17
Ingrid Åsmyr-AndersenEiker OL33:0517:24
Sigurd AsklandSjåstad/Vestre Lier ILdiskvalifisert
Marius BjørliRingerike OLdiskvalifisert
Ellinor Haugen HvidebergOK Skeidiikke startet
Maren Sofie SandOK Skeidiikke startet
Kristian Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IFikke startet

D 10-12

2 500 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iselin HøivoldKongsberg OL33:4013:28
2Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL34:14+0:3413:41
3Hanna SpangbergKonnerud IL36:17+2:3714:30
4Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL39:38+5:5815:51
5Oda OpsethRingerike OL40:19+6:3916:07
6Ingrid LestebergKongsberg OL43:39+9:5917:27
7Marte EgerKongsberg OL43:43+10:0317:29
8Mone Småge-HilsenKonnerud IL56:46+23:0622:42
9Nora AkselsenKonnerud IL59:35+25:5523:50
10Johanne StorhaugKonnerud IL1:05:36+31:5626:14
11Frida HopeModum OL1:08:46+35:0627:30

D 10-12N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Amundsen BjørkliRingerike OL40:3521:21

D 13-14

2 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL31:1811:10
2Mina Akiko JohnsenSturla, IF35:18+4:0012:36
3Marie KvarmeSturla, IF36:39+5:2113:05
4Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL38:49+7:3113:51
5Ingvild GustafssonKongsberg OL41:20+10:0214:45
6Anne Maren EidstenSturla, IF48:27+17:0917:18
7Marthe Graff-WiikSturla, IF49:18+18:0017:36
Helene Brandal SøftingKongsberg OLikke startet

D 13-16C

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedda Kind KjellevoldModum OL29:3611:50
2Annabell Aunmo KjellevoldModum OL32:41+3:0513:04
3Tiril KihleKonnerud IL34:17+4:4113:42
4Tiril HolenKonnerud IL36:08+6:3214:27
Sunniva VienaRingerike OLikke startet

D 15-16

3 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL30:388:45
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL36:14+5:3610:21
3Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL43:19+12:4112:22
4Kristin Melby JacobsenLardal OL46:10+15:3213:11
5Ana PachecoKongsberg OL46:11+15:3313:11
6Selma HøivoldKongsberg OL47:54+17:1613:41
7Karoline TorøKongsberg OL49:13+18:3514:03
8Yona JacqueminKongsberg OL49:37+18:5914:10
9Oda Isnes TyseEiker OL50:07+19:2914:19
10Nora Småge HilsenKonnerud IL50:29+19:5114:25
11Romane LesquerKongsberg OL51:54+21:1614:49
12Mari ØverbyKongsberg OL53:47+23:0915:22
13Hedda SpangbergKonnerud IL1:00:03+29:2517:09
14Johanna Sofie LongfjeldModum OL1:02:07+31:2917:44
15Alvilde Lysaker SandenEiker OL1:09:22+38:4419:49
16Inês AugustoKongsberg OL1:11:04+40:2620:18
17Ana SilvaKongsberg OL1:20:20+49:4222:57
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLdiskvalifisert

D 17-A kort

3 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille KatlaFossum IF32:4010:53
2Anette Larsen AkselsenKonnerud IL34:31+1:5111:30
3Solveig Eline BergIL Tyrving37:54+5:1412:38
4Anna Isnes TyseEiker OL44:37+11:5714:52
5Malin Kristina SørensenNydalens SK45:00+12:2015:00
6Anne Gro HavikenModum OL50:17+17:3716:45
7Lenka WestinPorsgrunn OL51:55+19:1517:18
8Sølvi Helene FossøyEiker OL56:36+23:5618:52
9Marion AmundsenRingerike OL1:00:33+27:5320:11
10Anni SaarelaKonnerud IL1:09:39+36:5923:13
11Hanne Bredde VigSturla, IF1:12:39+39:5924:13
12Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL1:15:04+42:2425:01
13Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF1:26:12+53:3228:44
Silje CarlsenSturla, IFikke startet

D 17-C

2 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine JægtvikKonnerud IL32:2911:36
2Maren NorderudIL Tyrving33:27+0:5811:56
3Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll41:12+8:4314:42
4Ann-Karin LestebergKongsberg OL41:48+9:1914:55
5Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF43:10+10:4115:25
6Inger SvalandOL Vallset/Stange43:47+11:1815:38
7Lene FlessebergKongsberg OL54:28+21:5919:27
8Tanja AppenzellerFossum IF1:04:18+31:4922:57
9Sigrid SkjelbredKongsberg OL1:04:28+31:5923:01
10Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1:10:04+37:3525:01
Inger-Helene CarlsenSturla, IFdiskvalifisert
Katherine EstepKonnerud ILikke startet

D 17-N

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linn TobiassenRingerike OL49:1119:40

D 17-A Lang

5 400 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kamilla OlaussenFredrikstad SK36:216:43
2Marte NarumNydalens SK37:57+1:367:01
3Siri UlvestadNydalens SK38:41+2:207:09
4Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett41:29+5:087:40
5Synne StrandAsker Skiklubb42:11+5:507:48
6Agnes LeoHalden SK43:22+7:018:01
7Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb43:43+7:228:05
8Ida TiltnesIL Tyrving43:47+7:268:06
9Kristine BergliaEiker OL43:51+7:308:07
10Jenny BaklidKonnerud IL45:04+8:438:20
11Oda J SikkelandIL Tyrving46:51+10:308:40
12Malin SandstadFreidig47:30+11:098:47
13Lone BrochmannBækkelagets SK47:39+11:188:49
14Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving47:43+11:228:50
15Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering47:55+11:348:52
16Åsne Naadland HoloFossum IF48:06+11:458:54
17Ingrid G. KvålsgardFossum IF48:47+12:269:02
18Ragnhild HjermstadFossum IF48:57+12:369:03
19Marlin HaavengenKongsberg OL49:27+13:069:09
20Tale StrandKongsberg OL50:45+14:249:23
21Anette JuveliKonnerud IL51:04+14:439:27
22Cecile CalandryKongsberg OL51:29+15:089:32
23Ane Sofie KroghOppsal Orientering51:39+15:189:33
24Louise OramBækkelagets SK53:25+17:049:53
25Anniken RanvikKonnerud IL55:20+18:5910:14
26Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL55:42+19:2110:18
27Kristine Eide RappRaumar Orientering56:15+19:5410:25
28Janne Tjørhom AasheimGanddal IL56:29+20:0810:27
29Marine DudoignonKongsberg OL56:52+20:3110:31
30Andrea VaneboKongsberg OL57:47+21:2610:42
31Aina VienaLarvik OK58:01+21:4010:44
32Lilou PaulyKongsberg OL58:43+22:2210:52
33Emilie WestinNydalens SK1:01:48+25:2711:26
34Anne Line Nydal BergliaEiker OL1:02:02+25:4111:29
35Kirsti KringhaugRingerike OL1:02:09+25:4811:30
36Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1:02:33+26:1211:35
37Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1:02:51+26:3011:38
38Ingvild LangeggenKongsberg OL1:03:59+27:3811:50
39Solveig LetmolieEiker OL1:04:18+27:5711:54
40Anita HillerenEiker OL1:04:55+28:3412:01
41Juliette MilhaudKongsberg OL1:05:07+28:4612:03
42Kari StrandKongsberg OL1:05:12+28:5112:04
43Tuva Aas StræteRingerike OL1:07:56+31:3512:34
44Christine HoenEiker OL1:09:46+33:2512:55
45Anne Marthe PeveriEiker OL1:11:23+35:0213:13
46Line Drange RuudRøyken OL1:12:10+35:4913:21
47Ingeborg KvarmeSturla, IF1:12:59+36:3813:30
48Thea Charlotte HansenRøyken OL1:13:41+37:2013:38
49Tomine Lysaker SandenEiker OL1:13:53+37:3213:40
50Helena Alves LimaKongsberg OL1:14:13+37:5213:44
51Marte Karine LarsenKongsberg OL1:24:14+47:5315:35
52Inês JoséKongsberg OL2:27:05+1:50:4427:14
Bárbara PereiraKongsberg OLdiskvalifisert
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Zoé VillarKongsberg OLdiskvalifisert
Mariann UlvestadBækkelagets SKdiskvalifisert
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SKdiskvalifisert
Amandine CavarrocKongsberg OLikke startet
Hélène ChampignyKongsberg OLikke startet
Andrea RanvikKonnerud ILikke startet

D 40-

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL37:339:37
2Monica BerglundRingerike OL57:21+19:4814:42
3Ellen GustafssonKongsberg OL1:00:53+23:2015:36

D 45-

3 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingjerd SommerstadKongsberg OL42:5811:01
2Hege FeiringIL Tyrving45:15+2:1711:36
3Arnhild KroghOppsal Orientering47:00+4:0212:03
4Ingrid KvistadKongsberg OL49:20+6:2212:38
5Hilde HovdenakModum OL52:37+9:3913:29
6Paula SerraKongsberg OL55:37+12:3914:15
7Trine OpsethRingerike OL55:46+12:4814:17
8Mette SpangbergKonnerud IL1:05:57+22:5916:54
9Synnøve NybøKonnerud IL1:09:07+26:0917:43
10Kristin EgerKongsberg OL1:09:55+26:5717:55
11Cora EbnerKongsberg OL1:36:33+53:3524:45
12Nathalie FloresKongsberg OL1:49:49+1:06:5128:09

D 50-

3 500 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne Løver ThonModum OL34:289:50
2Anne-Kristin KvammeRingerike OL35:59+1:3110:16
3Kjersti StræteRingerike OL36:43+2:1510:29
4Anita Sørensen DrageKongsberg OL37:50+3:2210:48
5Tove HeimdalKonnerud IL40:49+6:2111:39
6Lucie StørmerFossum IF41:22+6:5411:49
7Marianne OmdalKongsberg OL42:40+8:1212:11
8Beth NicolaysenKongsberg OL43:29+9:0112:25
9Anne Kristine NorderudIL Tyrving44:34+10:0612:44
10Isa HeggedalKonnerud IL45:14+10:4612:55
11Sissel SkovlyRingerike OL46:01+11:3313:08
12Veslemøy SolbergKonnerud IL47:35+13:0713:35
13Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL47:53+13:2513:40
14Veronique HeritierKongsberg OL49:27+14:5914:07
15Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL50:20+15:5214:22
16Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IF54:59+20:3115:42
17Eirin MathiesenRingerike OL1:05:18+30:5018:39
18Elisabeth HetlevikKongsberg OL1:05:42+31:1418:46
19Solveig KongsrudModum OL1:12:39+38:1120:45
20Helle HundseidIL Tyrving1:33:04+58:3626:35
Tove Beate JelstadModum OLdiskvalifisert
Åshild FlatebakkenIL Tyrvingikke startet
Hege HeibergHadeland OLikke startet

D 55-

3 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunhild HennumLierbygda OL35:5011:56
2Hilde StorløkkenKongsberg OL36:19+0:2912:06
3Berit DanielsenIL Tyrving37:39+1:4912:33
4Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL37:52+2:0212:37
5Helga HaverstadLierbygda OL37:59+2:0912:39
6Kjersti SkantzeIL Tyrving39:06+3:1613:02
7Solveig SikkelandIL Tyrving40:54+5:0413:38
8Åshild BergstølKongsberg OL51:02+15:1217:00
9Ingrid RavnanOL Toten-Troll51:04+15:1417:01
10Kirsti Grundnes BergIL Tyrving52:10+16:2017:23
11May Jorunn RognlienModum OL1:08:52+33:0222:57
12Katrine Hjelseth LarsenKongsberg OL1:15:54+40:0425:18
Eli Tufte HanssenEiker OLdiskvalifisert
Anne HassainKongsberg OLdiskvalifisert
Unn Hilde HeggedalKongsberg OLikke startet

D 60-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK34:5911:39
2Kirsti Aas OlsenEiker OL44:42+9:4314:54
3Marianne SpanliLierbygda OL1:02:51+27:5220:57

D 65-

3 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL41:5513:58
2Linda VerdeSturla, IF44:03+2:0814:41
3Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL46:05+4:1015:21
4Live Joronn YtrehusRingerike OL46:21+4:2615:27 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Inger TiltnesIL Tyrving52:23+10:2817:27
6Aud KjemperudEiker OL1:01:50+19:5520:36
7Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:06:36+24:4122:12
8Nina KolbergIL Tyrving1:12:54+30:5924:18

D 75-

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv HorntvedtIL Imås48:3624:18
Hanne BræckKongsberg OLdiskvalifisert
Synnøve DalvaBø OLdiskvalifisert

H 10-12

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL24:059:38
2Mats JohnsenSturla, IF24:55+0:509:58
3Jarand GustafssonKongsberg OL26:07+2:0210:26
4Martin TorøKongsberg OL37:58+13:5315:11
5Fredrik Fet AndersenKonnerud IL39:28+15:2315:47
6Oskar HopeModum OL39:37+15:3215:50
7Henrik KaiserSturla, IF55:00+30:5522:00
8Jan Olav BerganKongsberg OL55:15+31:1022:06
9Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL58:42+34:3723:28
10Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL1:12:43+48:3829:05

H 10-12N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon ØverbyKongsberg OL41:0521:37

H 13-14

2 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne BerganKongsberg OL28:0310:01
2Gabriel Almeida VilaçaKongsberg OL32:46+4:4311:42
3Rasmus BerglundRingerike OL37:10+9:0713:16
4Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL37:27+9:2413:22
5Borgar SkjelbredKongsberg OL52:35+24:3218:46
6Henrik Holm NesModum OL52:44+24:4118:50
7Martin KaiserSturla, IF1:09:32+41:2924:50
8Mats Olsen ByeModum OL1:15:51+47:4827:05
Fábio Daniel Duarte MonteiroKongsberg OLdiskvalifisert
Nuno Peixoto de AlmeidaKongsberg OLikke startet
Jo Randar HolmøyHadeland OLikke startet
Halvor LøkenKongsberg OLikke startet

H 13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lage Røhnebæk KongsrudModum OL1:08:5527:34
Even Amundsen BjørkliRingerike OLikke startet

H 15-16

3 900 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Adam ConwayKongsberg OL34:458:54
2Vetle DrageKongsberg OL37:58+3:139:44
3Johan EgerKongsberg OL40:08+5:2310:17
4Mathis ReboulKongsberg OL40:22+5:3710:21
5Rolf Trygve HaugKongsberg OL40:37+5:5210:24
6Vegard Holm JohannesenKongsberg OL42:39+7:5410:56
7Paolo FlechetKongsberg OL43:56+9:1111:15
8Mikkel BerglundRingerike OL45:09+10:2411:34
9Stein Aas StræteRingerike OL45:30+10:4511:40
10Olav Kristian LundKongsberg OL55:46+21:0114:17
11Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL57:09+22:2414:39
Swann VigierKongsberg OLdiskvalifisert
André Serra CamposKongsberg OLdiskvalifisert
David GeryKongsberg OLdiskvalifisert
Sigurd SmemoSturla, IFikke startet

H 17-A kort

3 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein RappRaumar Orientering42:1510:50
2Peter CarlsenSturla, IF42:43+0:2810:57
3Harald HoviSkien OK43:33+1:1811:10
4Vebjørn RøtvoldKongsberg OL49:17+7:0212:38
5Severin BergliaEiker OL51:37+9:2213:14
6Eirik GullordGjø-Vard OL54:23+12:0813:56
7Tom Andre AlstadsætherEiker OL1:05:53+23:3816:53
Glenn Ekholdt HillerenEiker OLdiskvalifisert
Anders Beyer BratlieRingerike OLdiskvalifisert

H 17-C

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thor NorderudIL Tyrving40:0014:17
2Anders JohnsenSturla, IF43:15+3:1515:26
3Sven EidstenSturla, IF45:56+5:5616:24

H 17A Lang

5 900 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Forseth IndgaardFrol IL32:285:30
2Torgeir NørbechIL Tyrving32:32+0:045:30
3Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett32:48+0:205:33
4Dag BlandkjennKristiansand OK33:32+1:045:41
5Bjørn EkebergIL Tyrving34:01+1:335:45
6Audun HeimdalNTNUI34:53+2:255:54
7Ivar LundanesIL Tyrving35:01+2:335:56
8Elias GuilhemKongsberg OL35:09+2:415:57
8Einar MelsomFossum IF35:09+2:415:57
10Emil AhlbäckFossum IF35:15+2:475:58
11Håvard HagaNydalens SK35:33+3:056:01
12Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett36:08+3:406:07
13Olai Stensland LillevoldNTNUI36:14+3:466:08
14Håvard Sandstad EidsmoFreidig36:25+3:576:10
15Håvard Wedege IrgensKristiansand OK37:23+4:556:20
16Sander ArntzenAsker Skiklubb37:38+5:106:22
17Julien VuittonKongsberg OL37:57+5:296:25
18Sabin CoupatKongsberg OL38:02+5:346:26
19Erling HjermstadFossum IF38:19+5:516:29
20Anders TiltnesIL Tyrving38:29+6:016:31
21Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL38:55+6:276:35
22Lars-Inge ArnevikRingerike OL38:56+6:286:35
23Lukas PetersonIFK Umeå39:34+7:066:42
24Jørgen BaklidKonnerud IL39:37+7:096:42
25Jan Erik NaessFossum IF39:50+7:226:45
26Antoine BécaertKongsberg OL39:55+7:276:45
27Aslak HeimdalKonnerud IL40:13+7:456:48
28Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb40:21+7:536:50
29Thomas NipenBækkelagets SK40:27+7:596:51
30Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving40:59+8:316:56
31Mathis GennaroKongsberg OL41:07+8:396:58
32Mats NordbrødenHalden SK41:08+8:406:58
33Andrieux QuentinKongsberg OL41:12+8:446:58
34Håkon LundKongsberg OL41:39+9:117:03
35Sigurd MelsomFossum IF41:44+9:167:04
36Leif StørmerFossum IF41:51+9:237:05
37Oskar StørmerFossum IF42:30+10:027:12
38Magnus GjerstadVaregg Fleridrett43:13+10:457:19
39Pål SkogedalAsker Skiklubb43:38+11:107:23
40Morten T BrunesModum OL43:51+11:237:25 Last ned GPS-spor i gpx-format
41Dag Steinar RagvinBø OL43:54+11:267:26
42Mathias NipenBækkelagets SK44:04+11:367:28
43Bendik EliassenFredrikstad SK45:02+12:347:37
44Victor GonetKongsberg OL45:38+13:107:44
45José Pedro Dias Nascimento FernandesKongsberg OL45:42+13:147:44
46Odd StrandKongsberg OL45:52+13:247:46
47Charles HalaasFossum IF46:07+13:397:48
48Sivert Sande KvermeFossum IF47:28+15:008:02
49Jostein Svaland DaleVang OL48:13+15:458:10
50Geir NilsenViul Orienteringsklubb49:04+16:368:18
51Sami LasfarKongsberg OL49:19+16:518:21
52Tomás Alves LimaKongsberg OL49:37+17:098:24
53Erlend SlokvikOL Toten-Troll49:44+17:168:25
54Henrik Drange RuudRøyken OL50:13+17:458:30
55Ola LestebergKongsberg OL50:26+17:588:32
56Eivind Berner MyhreFossum IF51:50+19:228:47
57Simen BallangrudOL Toten-Troll53:15+20:479:01
58Hallvard KorenOK Moss54:00+21:329:09
59Øystein SørensenNydalens SK54:23+21:559:13
60Jakob MoOL Toten-Troll54:57+22:299:18
61Peter GisholtFossum IF55:05+22:379:20
62Kenneth SandvoldEiker OL55:42+23:149:26
63Antoine FaureKongsberg OL58:59+26:319:59
64Sølve DrageKongsberg OL1:00:23+27:5510:14
65Robert FredriksenNotodden OL1:11:00+38:3212:02
66Carlos Manuel RochaKongsberg OL1:14:40+42:1212:39
67Eirik BrynildsenEiker OL1:15:45+43:1712:50
68Oliveira DiogoKongsberg OL1:23:44+51:1614:11
69Sverre GrafferRingerike OL1:37:13+1:04:4516:28
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Luís Henrique Ferreira AmorimKongsberg OLdiskvalifisert
Mats EidsmoFreidigikke startet
Jonas GrønliFreidigikke startet
Martin Borge HeirFossum IFikke startet
Øyvind HjermstadFossum IFikke startet
Hans Petter MathisenFredrikstad SKikke startet
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettikke startet
Lars SandstadFreidigikke startet
Emil StørmerFossum IFikke startet

H 40-

5 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Herman VogtKonnerud IL1:19:2914:43

H 45-

5 400 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore NymarkVaregg Fleridrett43:138:00
2Espen RøsteKongsberg OL43:39+0:268:05
3Tommy JauhojärviAsker Skiklubb44:14+1:018:11
4André JægtvikKonnerud IL44:28+1:158:14
5Per Øivind EgerKongsberg OL44:55+1:428:19
6Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL45:51+2:388:29
7Lars Erik GjeinFossum IF46:49+3:368:40
8Lars BerglundRingerike OL48:12+4:598:55
9Anders SollienOL Toten-Troll51:14+8:019:29
10Per Erik OpsethRingerike OL53:35+10:229:55
11Kjell Petter SmågeKonnerud IL55:16+12:0310:14
12Øystein SkjelbredKongsberg OL1:07:21+24:0812:28
13Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF1:52:51+1:09:3820:53
Karl-Johan MalmbergIL Tyrvingdiskvalifisert

H 50-

3 900 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Syver LøkenKongsberg OL36:469:25
2Juha VienaRingerike OL36:57+0:119:28
3Erik SaugerudKonnerud IL38:54+2:089:58
4Vidar StrandLierbygda OL39:24+2:3810:06
5Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL39:38+2:5210:09
6Ole IngesenSarpsborg OL42:09+5:2310:48
7Roger WiikSturla, IF43:39+6:5311:11
8Bjørn JohannesenKongsberg OL45:09+8:2311:34
9Hans Otto ØverbyKongsberg OL47:21+10:3512:08
10Arild StorheimKongsberg OL49:13+12:2712:37
11Nils Inge BrurbergIF Sturla49:56+13:1012:48
12Per Erik LarsenSandefjord OK50:49+14:0313:01
13Bjørn BendiktsenKonnerud IL54:52+18:0614:04
14Håvard HalvorsenKonnerud IL55:02+18:1614:06
15Per GustafssonKongsberg OL56:49+20:0314:34
16Terje MelsomFossum IF57:19+20:3314:41
Torkjel NesheimIL Tyrvingikke startet

H 55-

3 900 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL31:588:11
2Svein-Erik SøgårdKongsberg OL33:41+1:438:38
3Knut AasRingerike OL34:06+2:088:44
4Øyvind DrageKongsberg OL35:20+3:229:03
5Onno VerberneOL Toten-Troll38:16+6:189:48
6Kim Farnes HansenLierbygda OL39:09+7:1110:02
7Øyvind Roger HansenRøyken OL39:17+7:1910:04
8Kjell WestinPorsgrunn OL39:28+7:3010:07
9Lars D. FjeldstadRingerike OL40:23+8:2510:21
10Trond BaklidKonnerud IL43:23+11:2511:07
11Trygve BryhnRøyken OL43:54+11:5611:15
12Roar TønnessenKongsberg OL48:50+16:5212:31
13Bjørn Victor LarsenKongsberg OL50:05+18:0712:50
14Hallvard BergIL Tyrving51:24+19:2613:10
15Hroar SannaRingerike OL51:59+20:0113:19
16Phil ConwayKongsberg OL52:27+20:2913:26
17Bjørn BaklidKonnerud IL56:54+24:5614:35
18Frode KamsvågIL Tyrving59:29+27:3115:15
19Torgeir BrandalKongsberg OL1:03:34+31:3616:17
20Tom RådahlIL Tyrving1:08:09+36:1117:28
Erlend HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Erik HøivoldKongsberg OLdiskvalifisert

H 60-

3 500 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving30:178:39
2Harald ThonSturla, IF30:18+0:018:39
3Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL33:27+3:109:33
4Morten DåsnesRingerike OL34:52+4:359:57
5Ove MartinsenHauketo IF35:30+5:1310:08
6Geir Holm GundersenSturla, IF36:47+6:3010:30
7Øyvind SørlieHadeland OL39:04+8:4711:09
8Bjørn WilladssenHeming Orientering40:25+10:0811:32 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Per Gunnar DahlRingerike OL45:00+14:4312:51
10Don SkantzeIL Tyrving45:40+15:2313:02
11Per SchancheAsker Skiklubb52:14+21:5714:55
Frode LøsetRingerike OLdiskvalifisert
Richard Zeiner-GundersenFossum IFikke startet

H 65-

3 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Chr. HagenBø OL45:4413:04
2Øivind FadumSande Sportsklubb46:01+0:1713:08
3Arne TiltnesIL Tyrving46:39+0:5513:19
4Bjørn BakkeNedre Sigdal IF57:39+11:5516:28
5Hans Lyder HaareKonnerud IL1:01:32+15:4817:34
Leif Roger HultgreenRingerike OLdiskvalifisert

H 70-

3 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL33:1611:05
2Hasse BergstrømIL Tyrving36:32+3:1612:10
3Ragnar HillestadLardal OL36:42+3:2612:14
4Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving38:57+5:4112:59
5Kjell StenstadvoldIL Tyrving41:35+8:1913:51
6Hans Roar BakkenEiker OL42:25+9:0914:08
7Erik Johan GrorudHaslum IL43:02+9:4614:20
8Per DalheimKonnerud IL45:01+11:4515:00
9Trond WettergreenDriv IL46:58+13:4215:39
10Eirik EriksenSturla, IF55:19+22:0318:26
11Bjørn SpjelkavikIL Tyrving57:56+24:4019:18
12Arne LandeBø OL1:01:21+28:0520:27
13Brede Høibak GundersenRingerike OL1:19:14+45:5826:24
Alf Johan HjelmtvedtEiker OLdiskvalifisert
Torgeir BrochmannEiker OLdiskvalifisert
Tor SørensenEiker OLdiskvalifisert

H 75-

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF42:5614:18
2Erling TidemannLommedalens IL53:30+10:3417:50
3Asbjørn BræckKongsberg OL1:06:09+23:1322:03

H 80-

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Finn Åge ØsternKongsberg OL35:1317:36
2Per MeilandLommedalens IL44:13+9:0022:06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor