Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Open - Løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open - Løp 5
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 18 september 2018

N-åpen

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tor SimonsenOK Øst17:1311:28
Vegard Skaali MadsenØstmarka OK25:1616:50
Sophia SkaaliØstmarka OK27:2618:17
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK15:5010:33
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK14:339:42
Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK12:568:37

D -10

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eline BergelandØstmarka OK42:3218:29

D 11-12

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine Berg-OlsenØstmarka OK29:1312:42
2Matea Meland KongslandØstmarka OK37:47+8:3416:25
3Emma Wefald HaalandØstmarka OK38:34+9:2116:46

D 13-14

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fanny Staff ValstadNittedal O-lag31:2112:03
2Martine Arntzen HaugØstmarka OK35:58+4:3713:50

D 15-16

4 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK49:1312:18
2Sigrid NermoenØstmarka OK1:06:14+17:0116:33
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKdiskvalifisert

Damer-AK

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine GjermoØstmarka OK45:3911:24
2Anita Glenne KalhovdEgersund OK1:04:07+18:2816:01
3Gunvor RuudØstmarka OK1:20:20+34:4120:05
Ingrid NermoenØstmarka OKdiskvalifisert
Hilde JarstadmarkenØstmarka OKdiskvalifisert

Damer-B

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eva Beate AndresenNILU31:5912:18
2Katrine HolenØstmarka OK39:10+7:1115:03
3Matilde HolenØstmarka OK47:51+15:5218:24
4Aina GrymyrHaugerud IF1:16:20+44:2129:21

Damer-C

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro Marie Wyller20:459:01
2Beate EllingsenØstmarka OK24:18+3:3310:33
3Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK31:49+11:0413:50
4June HerredsvelaØstmarka OK32:41+11:5614:12
5Ragnhild BrevikØstmarka OK46:25+25:4020:10
6Helena GranbergØstmarka OK47:12+26:2720:31
7Marthe BøPrivat52:01+31:1622:36
8Trine OlsenPrivat1:11:14+50:2930:58

H 11-12

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders BergelandØstmarka OK36:5816:04

H 13-14

2 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard RønningenØstmarka OK26:1910:07
2Mathias LinløkkenØstmarka OK30:23+4:0411:41
3Jonas SteenNittedal O-lag33:35+7:1612:55
4Emil HuuseØstmarka OK41:01+14:4215:46
5Aksel NesNittedal O-lag53:43+27:2420:39
6Marius EsvallØstmarka OK1:01:55+35:3623:48
7Jakob GilljamØstmarka OK1:01:59+35:4023:50

H 15-16

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
John OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert
Storm Kristoffer VeitsleNittedal O-lagdiskvalifisert

Herrer-A

4 800 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin TellesbøØstmarka OK42:008:45
2Svein NygårdLillomarka45:39+3:399:30
3Yngvar ChristiansenBækkelaget46:26+4:269:40
4Tore SagvoldenØstmarka OK51:05+9:0510:38
5Richard Zeiner-GundersenFossum IF53:22+11:2211:07
6Rune TeiglandØstmarka OK54:45+12:4511:24
7Håvar BrevikØstmarka OK58:31+16:3112:11
8Gunnar RustadNittedal OL1:01:50+19:5012:52
9Bjørn ChristensenØstmarka OK1:02:32+20:3213:01
10Are EriksenOSI1:05:41+23:4113:41
11Bård NatvigNittedal OL1:05:56+23:5613:44
12Eskil ÅsmulTrollelg1:06:16+24:1613:48
13Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK1:13:27+31:2715:18
14Thomas GrøstadØstmarka OK1:23:25+41:2517:22
Peter NylundHaugerud IFdiskvalifisert
JanTore HenriksenNorges Bankdiskvalifisert
Øystein KildahlØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer-AK

4 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje Wiig MathisenNydalens SK44:3611:09
2Jan Erik AalbergBækkelaget58:23+13:4714:35
3Kai Halvorsen ÅrekolSiemens59:06+14:3014:46
Truls HangellLillomarkadiskvalifisert
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OLdiskvalifisert
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer-B

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm21:448:21
2Terje LinløkkenØstmarka OK25:47+4:039:55
3Kjell HobølØstmarka OK28:43+6:5911:02
4Nils Ivar HuuseØstmarka OK29:23+7:3911:18
5Pär JohanssonPrivat30:21+8:3711:40
6Jens Magnus RønningenØstmarka OK31:50+10:0612:14
7Karl GustavsenØstmarka OK38:05+16:2114:38
8Kim Berg OlsenØstmarka OK1:18:05+56:2130:01
Terje TrondsenNittedal O-lagdiskvalifisert

Herrer-C

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL28:3512:25
2Roger ØsternPrivat42:07+13:3218:18
3Emil Hanssen LautenØstmarka OK50:56+22:2122:08
Korhan MarkussenPrivatdiskvalifisert

Trim Nybegynner

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Heidrun AikioPrivat47:3231:41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor