Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Open - Løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open - Løp 4
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 11 september 2018

N-åpen

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Korhan MarkussenPrivat19:1510:41
Marghrete Skaali MadsenØstmarka Orientering25:5314:22
Joachim MadsenØstmarka OK25:5514:23
Matea Meland KongslandØstmarka OK21:3111:57
Emil Hanssen LautenØstmarka OK20:1511:15
Vegard Skaali MadsenØstmarka OK30:4517:05
Gry SkaaliØstmarka OK30:4417:04
Eline BergelandØstmarka OK27:2315:12

D 11-12

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine Arntzen HaugØstmarka OK23:129:16
2Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK42:06+18:5416:50
3Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK43:15+20:0317:18
4Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK44:06+20:5417:38
5Martine Berg-OlsenØstmarka OK44:15+21:0317:42
Pernille Nor-WollØstmarka OKdiskvalifisert

D 13-14

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gina BrevikØstmarka OK55:0617:13

D 15-16

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid NermoenØstmarka OK1:03:3315:53
2Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1:16:49+13:1619:12

Damer-AK

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie Hilland AndersenHalden SK54:1813:34
2Hilde JarstadmarkenØstmarka OK56:13+1:5514:03
3Ingrid NermoenØstmarka OK1:32:35+38:1723:08
Kristin Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

Damer-B

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunvor RuudØstmarka OK54:2817:01
2Frida Van MegenOppsal Orientering1:03:51+9:2319:57
Katrine HolenØstmarka OKdiskvalifisert
Helena GranbergØstmarka OKdiskvalifisert

Damer-C

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Beate EllingsenØstmarka OK31:4712:42
2June HerredsvelaØstmarka OK37:38+5:5115:03
3Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK38:28+6:4115:23
4Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK45:04+13:1718:01

H 11-12

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard RønningenØstmarka OK22:038:49
2Anders BergelandØstmarka OK32:17+10:1412:54
3Kristoffer NomelandØstmarka OK35:56+13:5314:22

H 13-14

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend OtterleiØstmarka OK54:3617:03
Mathias LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer-A

4 900 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inge LinsethNydalens SK41:368:29
2Knut Edvard HellandØstmarka OK46:55+5:199:34
3Tor Andreas AndersenOppsal Orientering55:48+14:1211:23
4Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK1:02:40+21:0412:47
5Thomas GrøstadØstmarka OK1:06:48+25:1213:37
6Knut Anders LøkenFossum IF1:17:11+35:3515:45
7Hans Olav HygenØstmarka OK1:20:45+39:0916:28
Håvar BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
Henrik GudimØstmarka OKdiskvalifisert
Carl Erik WasbergOppsaldiskvalifisert
Sveinung SyversenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Bjørn ChristensenØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer-AK

4 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune TeiglandØstmarka OK45:4411:26
2Per Arne KarlsenØstmarka OK53:53+8:0913:28
3Svein OtterleiØstmarka OK59:50+14:0614:57
4Audun JørgensenØstmarka OK1:05:06+19:2216:16
5Dag HauglandØstmarka OK1:12:25+26:4118:06
6Kai Halvorsen ÅrekolSiemens1:14:25+28:4118:36
Truls HangellLillomarkadiskvalifisert

Herrer-B

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Magnus GrøstadØstmarka OK34:4610:51
2Kim Berg OlsenØstmarka OK1:09:30+34:4421:43

Herrer-C

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian LillegårdLillomarka OL21:568:46
2Øyvind HaugØstmarka OK23:46+1:509:30
3Ole Martin NomelandØstmarka OK44:31+22:3517:48
4Korhan MarkussenPrivat50:38+28:4220:15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor