Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka-karusellen m/klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka-karusellen m/klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 12 juni 2018

D10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Matea Meland KongslandØstmarka OK21:50

D11-12N

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine Berg-OlsenØstmarka OK19:00
2Emma Wefald HaalandØstmarka OK21:59+2:59
3Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK28:17+9:17
3Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK28:17+9:17
5Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK33:56+14:56

H11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend OtterleiØstmarka OK13:20
2Espen Tinius Norli SørensenØstmarka OK18:25+5:05

D11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK1:35:01

H11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer NomelandØstmarka OK1:16:18

H13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias LinløkkenØstmarka OK45:21
2Håvard RønningenØstmarka OK1:00:20+14:59
3Emil HuuseØstmarka OK1:23:56+38:35
4Andreas SandernesØstmarka OK1:24:57+39:36
5Jakob GilljamØstmarka OK1:26:21+41:00

D15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK44:25
2Janna Sofie TellesbøØstmarka OK53:29+9:04
3Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK57:28+13:03
4Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1:00:00+15:35
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet

H15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John OtterleiØstmarka OK1:06:38

C-Åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan IlsethHamar OK58:52
2Trine Annette NomelandØstmarka OK1:16:20+17:28
Eldrid Odden OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert

B-Åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Ivar HuuseØstmarka OK1:02:36
2Helena GranbergØstmarka OK1:03:59+1:23
3Ping OuyangØstmarka OK1:46:45+44:09

A-Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matilde HolenØstmarka OK1:13:22
2Monica BrevikØstmarka OK1:15:20+1:58

D17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK1:02:34
2Hilde JarstadmarkenØstmarka OK1:11:35+9:01

D45

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1June HerredsvelaØstmarka OK1:22:53
2Siv Susanne JystadØstmarka OK1:42:15+19:22
3Katrine HolenØstmarka OK2:01:11+38:18

D55

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunvor RuudØstmarka OK59:24

H17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas RambergØstmarka OK51:15
2Rein O. JørgensenØstmarka OK55:06+3:51
Audun JørgensenØstmarka OKdiskvalifisert

H45

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odin TellesbøØstmarka OK37:05
2Knut Edvard HellandØstmarka OK47:18+10:13
3Håvar BrevikØstmarka OK49:35+12:30
4Svein OtterleiØstmarka OK58:11+21:06
5Inge RambergØstmarka OK58:21+21:16
Hans Olav HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Terje LinløkkenØstmarka OKbrutt

H55

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Arne KarlsenØstmarka OK42:34
2Rune TeiglandØstmarka OK43:15+0:41
3Morten KongsbergTyrving47:36+5:02
4Dag HauglandØstmarka OK1:04:17+21:43
Øystein KildahlØstmarka OKdiskvalifisert

H65

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjell HobølØstmarka OK47:29
2Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK49:47+2:18
3Karl GustavsenØstmarka OK1:12:18+24:49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor