Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Flex-o løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Flex-o løp 4
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 29 mai 2018

N-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Stian LillegårdLillomarka OL11:16
Emma Wefald HaalandØstmarka OK18:50
Matea Meland KongslandØstmarka OK18:41

D 11-12

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fanny Staff ValstadNittedal O-lag22:20
2Martine Arntzen HaugØstmarka OK34:22+12:02
3Eline SkaarNittedal O-lag42:04+19:44

D 11-12N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martine Berg-OlsenØstmarka OK19:44
2Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK19:49+0:05
3Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK25:58+6:14
4Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK26:03+6:19

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigrid NermoenØstmarka OK49:19
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Pernille Nor-WollØstmarka OKdiskvalifisert

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marie FinkenhavnNittedal Ol25:08

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1:20:44
2Janna Sofie TellesbøØstmarka OK1:21:15+0:31
3Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1:21:18+0:34

D 17-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helena GranbergØstmarka OK1:12:11

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Siv Susanne JystadØstmarka OK1:48:38

D 40-B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde JarstadmarkenØstmarka OK43:14
June HerredsvelaØstmarka OKdiskvalifisert
Eva Næss KarlsenØstmarka OKdiskvalifisert

D 40-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mona ØstvangØstmarka OK35:14
2Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK38:48+3:34

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda HanssenØstmarka OK1:01:11

D 50-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eva Beate AndresenNILUfullført

D 70-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE45:06

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Storm Kristoffer VeitsleNittedal O-lag22:16
2Marius EsvallØstmarka OK45:59+23:43
3Jonas SteenNittedal O-lag47:22+25:06
Erlend OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert

H 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen Tinius Norli SørensenØstmarka OK20:32

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alfred Eckmann AronsenNittedal O-lagfullført
2Ola SkaarNittedal O-lag1:05:18+44:46
3Håvard RønningenØstmarka OK1:10:21+49:49
Åsmund Bakke BerntzenNittedal O-lagdiskvalifisert

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas SandernesØstmarka OK27:10
2Jakob GilljamØstmarka45:58+18:48

H 13-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik GudimØstmarka OK49:36

H 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas RambergØstmarka OK52:29
2Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1:00:17+7:48

H 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Odin TellesbøØstmarka OK53:00
2Hans Olav HygenØstmarka OK1:35:02+42:02

H 40-B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre SandernesØstmarka OK56:09
2Ingar WollØstmarka OK59:20+3:11
3Jens Magnus RønningenØstmarka OK1:10:48+14:39
4Yngve FinkenhavnNittedal O-lag1:16:22+20:13

H 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Edvard HellandØstmarka OK57:36
2Carl Erik WasbergOppsal1:03:26+5:50
3Rune TeiglandØstmarka OK1:04:59+7:23
4Inge RambergØstmarka OK1:14:09+16:33
5Håvar BrevikØstmarka OK1:16:40+19:04
6Øyvind EriksenØstmarka OK1:21:24+23:48
7Thomas GrøstadØstmarka OK1:21:32+23:56
8Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK1:29:59+32:23

H 60-B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karl GustavsenØstmarka OK1:32:00

H 60-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor SimonsenOK Øst51:01

H 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1:18:40

H 70-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans RandenPrivat27:20
2Erik HaugrosLØRENSKOG KOMMUNE34:54+7:34

A-Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn ChristensenØstmarka OK59:12
2Per Arne KarlsenØstmarka OK1:06:32+7:20
3Kai Halvorsen ÅrekolSiemens1:14:19+15:07
4Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1:18:05+18:53
Per StefferudØstmarkadiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor