Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Lang
Arrangørorganisasjon: Molde og Omegn IF
Dato: søndag 9 september 2018

D 17-20 7km

7 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF1:30:2312:51
2Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF1:36:17+5:5413:41
3Vilde Årøen LykkeEmblem IL1:37:38+7:1513:53
4Sofie SjåholmMolde og Omegn IF2:04:01+33:3817:38

D 40- 5km

5 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF1:21:4115:35

H 11-12N 1,5km

1 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Chris Daniel Paulsen EideVelledalen32:4420:04
0Benjamin StørdalMolde og Omegn IF36:58+4:1422:40
0Leon Gangeskar HornelandMolde og Omegn IF19:58+-12:4612:14

H 15-16 5km

5 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Abel Gangeskar HornelandMolde og Omegn IF1:35:5218:17

H 17-20 8,5km

8 350 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF1:39:2811:54

H 21- 8,5km

8 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sven NylundMolde og Omegn IF1:12:458:42
2Henning Osnes TeigeneEmblem IL1:26:27+13:4210:21
3Knut Vidar Haukebø SiemMolde og Omegn IF2:03:00+50:1514:43

H 40- 7km

7 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF1:12:1710:16
2Arunas RazickasEmblem IL1:24:44+12:2712:03
3Victor StørdalMolde og Omegn IF1:39:15+26:5814:07

H 50- 7km

7 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind MorstølMolde og Omegn IF1:13:3710:28
2Stig BratsbergMolde og Omegn IF1:27:36+13:5912:27
3Knut OpdalMolde og Omegn IF1:54:44+41:0716:19
Stig DahleMolde og Omegn IFdiskvalifisert

H 60- 5km

5 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir NilsenEmblem IL1:20:4015:23
2Kjell StensåMolde og Omegn IF1:27:55+7:1516:46

H 70- 3,5km

3 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd HoleMolde og Omegn IF58:3117:28
2Edmund TalsethMolde og Omegn IF1:20:26+21:5524:00
Asbjørn HeggemHalsa ILdiskvalifisert
Asbjørn BergMolde og Omegn IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor