Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Mellom
Arrangørorganisasjon: Emblem IL
Dato: søndag 6 mai 2018

C-åpen

1 570 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Britt DrønnesundEmblem IL18:3011:47
2Marianne SkusethBø OL19:44+1:1412:34
3Ruben Stave KlokkVelledalen IL19:49+1:1912:37
4Linda Ramsevik TeigeneEmblem IL23:17+4:4714:49
5Torild HoleVelledalen IL27:49+9:1917:43

D-12N

1 380 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Vilde Lervåg SeimVelledalen IL19:26+-1:4414:04
0Frida OrreVelledalen IL29:53+8:4321:39
0Emma DrønnesundEmblem IL21:1015:20
0Helene Heggheim JensenEmblem IL32:45+11:3523:43
0Silje Heggheim JensenEmblem IL32:57+11:4723:52
0Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL21:04+-0:0615:15

D13-14

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelia HoleneEmblem IL34:0818:57
2Julie DrønnesundEmblem IL34:13+0:0519:00

D17-20

2 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF33:1713:31
2Sofie SjåholmMolde og Omegn IF42:54+9:3717:26

D50

2 120 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne LykkeEmblem IL30:0814:12

H-12N

1 380 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Emil OrreVelledalen IL20:16+-16:2314:41
0Emil BalonVelledalen IL36:3926:33
0Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL19:41+-16:5814:15
0Tobias Ibsen LervågVelledalen IL20:22+-16:1714:45
0Theodor TorgersenEmblem IL19:35+-17:0414:11
0Noah TryggestadEmblem IL22:01+-14:3815:57

H11-12

1 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL27:4117:37

H13-14

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus Skytterholm StandalEmblem IL51:2728:35

H15-16

2 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Abel Gangeskar HornelandMolde og Omegn IF40:1016:19

H17-20

3 210 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF37:5211:47

H40

3 210 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF36:4811:27
2Arunas RazickasEmblem IL44:03+7:1513:43
3Frank DrønnesundEmblem IL1:05:40+28:5220:27
4Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF1:11:04+34:1622:08

H50

2 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind MorstølMolde og Omegn IF27:4811:18
2Stig BratsbergMolde og Omegn IF31:47+3:5912:55

H60

2 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne BirkelandEmblem IL23:5211:15
2Audun ÅrøenEmblem IL34:45+10:5316:23
3Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF45:16+21:2421:21
Geir NilsenEmblem ILdiskvalifisert

H70

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn HeggemHalsa IL23:3813:07
2Asbjørn BergMolde og Omegn IF38:06+14:2821:10

H80

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Einar EngesmoEmblem IL1:07:1637:22

D21

3 210 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille Ibsen LervågVelledalen IL34:3310:45
2Mari Støen GussiåsMolde og Omegn IF36:00+1:2711:12

H21

3 840 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK34:248:57
2Såmund BotnenBø OL34:44+0:209:02
3Åsmund SteenEmblem IL34:53+0:299:05
4Henning Osnes TeigeneEmblem IL36:14+1:509:26
5Markus GladEmblem IL37:56+3:329:52
Mateusz BalonVelledalen ILdiskvalifisert

D13-16N

1 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Line TryggestadEmblem IL23:2817:00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor