Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint, Buskerud

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint, Buskerud
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: tirsdag 1 mai 2018

D 11-12

1 530 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte EgerKongsberg OL15:009:48
2Elise RenardKongsberg OL17:11+2:1111:13
3Adele TeigenKongsberg OL19:18+4:1812:36
4Johanne StorhaugKonnerud IL20:02+5:0213:05
5Hanna SpangbergKonnerud IL21:08+6:0813:48
6Ingrid LestebergKongsberg OL21:35+6:3514:06
7Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL21:50+6:5014:16
8Tuva BredholtKongsberg OL23:24+8:2415:17
9Stine AsperheimKongsberg OL53:53+38:5335:13
10Juliane Ristvedt NæssKongsberg OL54:00+39:0035:17
11Malin HostvedtKongsberg OL54:11+39:1135:24

D 13-14

2 010 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Akiko JohnsenSturla, IF21:5510:54
2Marie KvarmeSturla, IF23:42+1:4711:47
3Ingvild GustafssonKongsberg OL24:32+2:3712:12
4Ylva KlausenSturla, IF28:54+6:5914:22
5Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL30:06+8:1114:58
6Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL30:39+8:4415:14
7Amanda AxelsonEiker OL33:22+11:2716:36

D 15-16

2 250 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL18:538:23
2Åsne HaavengenKongsberg OL19:47+0:548:47
3Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL20:48+1:559:14
4Romane LesquerFRA20:49+1:569:15
5Ana PachecoPOR22:02+3:099:47
6Hedda SpangbergKonnerud IL22:18+3:259:54
7Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL22:50+3:5710:08
8Yona JACQUEMINFRA23:00+4:0710:13
9Nora Småge HilsenKonnerud IL23:39+4:4610:30
10Mari ØverbyKongsberg OL23:46+4:5310:33
11Konstanse MoholthKongsberg OL24:08+5:1510:43
12Oda Isnes TyseEiker OL24:22+5:2910:49
13Alvilde Lysaker SandenEiker OL24:47+5:5411:00
14Iselin SørensenSturla, IF26:25+7:3211:44
15Ine InstanesSturla, IF26:58+8:0511:59
16Johanna Sofie LongfjeldModum OL27:05+8:1212:02
17Karoline TorøKongsberg OL27:15+8:2212:06
18Malene InstanesSturla, IF27:59+9:0612:26
19Inês AugustoPOR28:28+9:3512:39
20Ana SilvaPOR31:00+12:0713:46
21Tiril KihleKonnerud IL35:24+16:3115:44
Tiril HolenKonnerud ILikke startet

D 17-

2 570 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BaklidKonnerud IL22:098:37
2Maren NorderudIL Tyrving22:27+0:188:44
3Cecile CalandryFRA22:53+0:448:54
4Celine RenardKongsberg OL23:14+1:059:02
5Ane DyrkornEiker OL23:15+1:069:02
6Mari Landro SvingheimKonnerud IL23:27+1:189:07
7Tuva Aas StræteRingerike OL23:56+1:479:18
8Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL24:16+2:079:26
9Thea DyrkornEiker OL24:24+2:159:29
10Marine DudoignonFRA24:33+2:249:33
11Ida HopeRingerike OL24:43+2:349:37
12Andrea RanvikKonnerud IL24:50+2:419:39
13Thea Sildnes BaklidKonnerud IL24:54+2:459:41
14Lilou PAULYFRA25:41+3:329:59
15Helena Alves LimaPOR26:19+4:1010:14
16Tale StrandKongsberg OL26:20+4:1110:14
17Marte Karine LarsenKongsberg OL27:56+5:4710:52
18Anita HillerenEiker OL28:13+6:0410:58
19Thea LandKonnerud IL28:16+6:0710:59
20Ingvild LangeggenKongsberg OL28:21+6:1211:01
21Amandine CAVARROCFRA28:29+6:2011:04
22Andrea VaneboKongsberg OL28:30+6:2111:05
23Sanna FinstadKongsberg OL28:38+6:2911:08
24Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL29:02+6:5311:17
25Bárbara PereiraPOR29:08+6:5911:20
26Christine HoenEiker OL29:32+7:2311:29
27Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL29:49+7:4011:36
28Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL30:10+8:0111:44
29Solveig LetmolieEiker OL30:14+8:0511:45
30Aurora MoholthKongsberg OL30:15+8:0611:46
31Silje CarlsenSturla, IF30:27+8:1811:50
32Anne Marthe PeveriEiker OL30:42+8:3311:56
33Ingeborg KvarmeSturla, IF31:15+9:0612:09
34Katherine EstepKonnerud IL32:16+10:0712:33
35Martine JægtvikKonnerud IL33:18+11:0912:57
36Kathinka RogstadKongsberg OL33:31+11:2213:02
37Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL35:01+12:5213:37
Anniken RanvikKonnerud ILdiskvalifisert
Juliette MilhaudFRAdiskvalifisert
Fride SørensenSturla, IFdiskvalifisert
Inês JoséPORbrutt
Zoé VILLARFRAbrutt
Silje MorlandstøEiker OLikke startet
Tomine Lysaker SandenEiker OLikke startet

D 40-

2 570 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Monica BerglundRingerike OL27:5310:50
2Veronique HeritierFRA28:01+0:0810:54
3Tanja InstanesSturla, IF32:26+4:3312:37
4Paula Serra CamposPOR32:41+4:4812:43
5Trude HansenBerger og Svelvik OL34:30+6:3713:25
6Mette SpangbergKonnerud IL35:01+7:0813:37
7Nathalie FloresPOR38:30+10:3714:58
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OLikke startet
Anne Guro NøklebyRingerike OLikke startet
Charlotte SkourupSturla, IFikke startet

D 50-

2 010 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torun DyrkornEiker OL22:0510:59
2Kjersti StræteRingerike OL23:12+1:0711:32
3Anne Kristine NorderudIL Tyrving23:35+1:3011:43
4Isa HeggedalKonnerud IL23:43+1:3811:47
5Tove HeimdalKonnerud IL24:18+2:1312:05
6Helga HaverstadLierbygda OL25:06+3:0112:29
7Kristin Sæthre SørensenSturla, IF26:24+4:1913:08
8Heidi MyklemyrEiker OL27:09+5:0413:30
9Merete UndelandSturla, IF28:46+6:4114:18
10Inger-Helene CarlsenSturla, IF41:35+19:3020:41
Eli Tufte HanssenEiker OLdiskvalifisert
Toini SkyttersæterKonnerud ILikke startet
Annemarie RanvikKonnerud ILikke startet

D 60-

1 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda VerdeSturla, IF18:2912:04
2Aud KjemperudEiker OL28:49+10:2018:50

H 11-12

1 530 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL12:328:11
2Jarand GustafssonKongsberg OL12:53+0:218:25
3Rasmus EngehultNotodden OL14:55+2:239:44
4August Hellerud SireKonnerud IL15:21+2:4910:01
5Simen TorebraatenKonnerud IL16:07+3:3510:32
6Jon StrandKongsberg OL17:28+4:5611:24
7Jan Olav BerganKongsberg OL17:45+5:1311:36
8Arne BisethKongsberg OL18:04+5:3211:48
9Fredrik Fet AndersenKonnerud IL18:30+5:5812:05
10Håkon ØverbyKongsberg OL19:57+7:2513:02
Mats JohnsenSturla, IFdiskvalifisert
Martin TorøKongsberg OLikke startet

H 13-14

2 250 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Nøkleby MellingRingerike OL20:549:17
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL22:02+1:089:47
3Arne BerganKongsberg OL22:51+1:5710:09
4Endre SandKongsberg OL23:17+2:2310:20
5Rasmus BerglundRingerike OL24:07+3:1310:43
6Gabriel Almeida VilaçaPOR24:35+3:4110:55
7Halvor LøkenKongsberg OL25:10+4:1611:11
8Nuno Machado Peixoto de AlmeidaPOR25:31+4:3711:20
9Fábio Daniel Duarte MonteiroPOR25:39+4:4511:24
10Oskar BaklidKonnerud IL28:23+7:2912:36
11Borgar SkjelbredKongsberg OL29:10+8:1612:57
12Mathias AxelsonEiker OL37:11+16:1716:31
13Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF39:41+18:4717:38
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IFdiskvalifisert
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet

H 15-16

2 570 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle DrageKongsberg OL22:368:47
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL23:19+0:439:04
3Lukas KlausenSturla, IF23:38+1:029:11
4Johan EgerKongsberg OL23:40+1:049:12
5Sigurd SmemoSturla, IF24:19+1:439:27
6Mikkel BerglundRingerike OL24:24+1:489:29
7David GERYFRA24:33+1:579:33
8Paolo FlechetFRA25:32+2:569:56
9Vegard Holm JohannesenKongsberg OL25:37+3:019:58
10Swann VigierFRA26:06+3:3010:09
11Sander Solheim OttesenSturla, IF26:43+4:0710:23
Olav Kristian LundKongsberg OLdiskvalifisert
Stein Aas StræteRingerike OLdiskvalifisert
Rolf Trygve HaugKongsberg OLdiskvalifisert
André Serra CamposPORbrutt
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFikke startet

H 17-

2 900 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalNTNUI19:366:45
2Elias GuillhemFRA20:28+0:527:03
3Quentin AndrieuxFRA20:44+1:087:08
4Simen Spets StorhovFreidig21:11+1:357:18
5Antoine BecaertFRA21:24+1:487:22
6Sander ArntzenAsker Skiklubb21:28+1:527:24
7Sabin CoupatFRA21:40+2:047:28
8Mathis GennaroFRA22:17+2:417:41
9José Pedro Dias Nascimento FernandesPOR22:39+3:037:48
10Aslak HeimdalKonnerud IL22:54+3:187:53
11Victor GONETFRA22:59+3:237:55
11Tomás Alves LimaPOR22:59+3:237:55
13Vegard KittelsenFreidig23:25+3:498:04
14Joar GjerdahlKonnerud IL23:45+4:098:11
15Håkon LundKongsberg OL24:14+4:388:21
16Tord StrandKongsberg OL25:04+5:288:38
17Johan Kristian UndelandSturla, IF25:37+6:018:50
18Anders Martin JørstadKongsberg OL25:42+6:068:51
19Antoine FaureFRA27:07+7:319:21
20Sami LASFARFRA27:08+7:329:21
21Jens Kristian DyrelundKongsberg OL27:34+7:589:30
22Mathis ReboulFRA27:45+8:099:34
23Diogo OliveiraPOR30:09+10:3310:23
24Luís Henrique Ferreira AmorimPOR31:01+11:2510:41
25Carlos Manuel RochaPOR32:39+13:0311:15
26Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL34:25+14:4911:52
Magnus Barth GustavsenRingerike OLdiskvalifisert
Julien VuittonFRAdiskvalifisert
Jørgen BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
Egil FrydenlundSturla, IFikke startet

H 40-

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1André JægtvikKonnerud IL27:069:20
2Stig MellingRingerike OL28:18+1:129:45
3Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL28:27+1:219:48 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Lars BerglundRingerike OL29:45+2:3910:15
5Jørn-Are LongfjeldModum OL30:25+3:1910:29
6Kjell Petter SmågeKonnerud IL30:41+3:3510:34
7Stig InstanesSturla, IF34:26+7:2011:52
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OLbrutt
David LøverModum OLikke startet

H 50-

2 250 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar TeigenKongsberg OL18:548:24
2Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL20:01+1:078:53
3Lars BaklidKonnerud IL20:44+1:509:12
4Rune EngehultNotodden OL21:25+2:319:31
5Snorre FrydenlundSturla, IF21:38+2:449:36
6Bjørn JohannesenKongsberg OL21:45+2:519:40
7Peter CarlsenSturla, IF22:43+3:4910:05
8Geir Holm GundersenSturla, IF22:55+4:0110:11
9Bjørn BaklidKonnerud IL23:27+4:3310:25
10Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL25:19+6:2511:15
11Rune SørensenSturla, IF25:23+6:2911:16
12Erik HøivoldKongsberg OL25:37+6:4311:23
13Torgeir BrandalKongsberg OL25:45+6:5111:26
14Knut AasRingerike OL26:01+7:0711:33
15Thor NorderudIL Tyrving29:19+10:2513:01

H 70-

1 530 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thorolf TrolsrudBotne SK18:1611:56
2Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL20:02+1:4613:05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor