Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hemingkjappen m/innlagt intro til ski-o

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hemingkjappen m/innlagt intro til ski-o
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: tirsdag 13 mars 2018

Damer - kort løype

2 440 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild Blom-HagenFossum IF28:5611:51
2Vigdis HobølOppsal Orientering38:06+9:1015:36
3Anniken BerghIL Try1:03:08+34:1225:52
4Sofie HeggløvIL Try1:03:11+34:1525:53
Henriette IdsøeIL Trydiskvalifisert
Nina SkarIL Trydiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

3 830 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering35:239:14
2Anne MadslienNydalens SK35:51+0:289:21
3Ingrid BlindheimLillomarka OL35:58+0:359:23
4Malene JebsenHeming Orientering36:15+0:529:27
5Inga Skaarer WiklundNydalens SK37:03+1:409:40
6Eira Skaarer WiklundNydalens SK37:29+2:069:47
7Pauline MyklebustIL Koll38:51+3:2810:08
8Ida Marie FlågenHeming Orientering39:31+4:0810:19
9Elena GrandNydalens SK39:42+4:1910:21
10Kathinka Zahl HagenFossum IF44:14+8:5111:32
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IFdiskvalifisert
Live ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert

Damer - lang løype

4 540 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri UlvestadNydalens SK41:219:06
2Trude FixdalIL Koll49:26+8:0510:53
3Mariann UlvestadBækkelagets SK51:08+9:4711:15
4Christina BrautasetIL Try1:12:05+30:4415:52
5Guro LinneboHeming Orientering1:12:11+30:5015:53
Dina MøllerIL Trydiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vidar BerteigIL GeoForm23:099:29
1Sondre OlaussenOppsal Orientering23:099:29
3Erik BorgIL Koll28:47+5:3811:47
4Arne OlaussenOppsal Orientering29:21+6:1212:01
5Alexander RødstenHeming Orientering33:51+10:4213:52
6Sigurd HobølOppsal Orientering38:10+15:0115:38
Ole Jacob MyklebustIL Kollutenfor konkurranse
Sondre Tandberg ØhrnIL Kollikke startet

Herrer - mellomlang løype

3 830 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ask OlaussenOppsal Orientering34:128:55
2Martin Christoffer BorgIL Koll34:26+0:148:59
3Terje Wiig MathisenNydalens SK34:30+0:189:00
4Jonas Johansen HickenIL Koll39:27+5:1510:18
5Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb41:56+7:4410:56
6Rasmus D. EastwoodLillomarka OL43:17+9:0511:18
7Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering43:38+9:2611:23
8Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL44:01+9:4911:29
9Johannes Salvesen-LundeIL Koll46:50+12:3812:13
10Harald AulieIL Koll51:20+17:0813:24
Jonathan WoodhouseLillomarka OLdiskvalifisert
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormbrutt
Steinar EastwoodLillomarka OLbrutt
Eskil BrændenLillomarka OLikke startet

Herrer - lang løype

4 540 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn Blom-HagenFossum IF34:537:41
2Karl Even RyghHeming Orientering35:53+1:007:54
3Christian Fredrik BorgIL Koll35:55+1:027:54
4Kasper FosserHeming Orientering36:00+1:077:55
5Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering36:05+1:127:56
6Mikael OlaussonOslostudentenes IK36:22+1:298:00
7Kristian ØstermannHeming Orientering36:50+1:578:06
8Bo EngdahlIL Koll37:16+2:238:12
9Ferdinand FremmingHeming Orientering37:20+2:278:13
10Knut Jostein SætnanFossum IF38:17+3:248:25
11Henrik ReuschHeming Orientering39:11+4:188:37
12Stein H. HagenFossum IF39:19+4:268:39
13Bjørn Anders FlågenHeming Orientering39:53+5:008:47
14Johan LundeIL Koll41:58+7:059:14
15Tobias EspedalNydalens SK44:55+10:029:53
16Sindre LangaasNydalens SK44:57+10:049:54
17Arild AndresenFossum IF47:10+12:1710:23
18Ole Petter HaugenNydalens SK48:12+13:1910:37
19Ottar WiklundNydalens SK49:03+14:1010:48
20Kjetil EspedalNydalens SK50:52+15:5911:12
21Henrik WahlstrømHeming Orientering53:04+18:1111:41
22Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering54:26+19:3311:59
23Fridtjof ReuschHeming Orientering57:21+22:2812:37
24Nicolay Steenfeldt-FossIL Try57:23+22:3012:38
25Mons Kristian LøvfaldNydalens SK1:04:07+29:1414:07
26Christian Steenfeldt-FossIL Try1:06:22+31:2914:37
27Henrik NesseIL Try1:06:24+31:3114:37
Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orienteringdiskvalifisert
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKdiskvalifisert
Rune ScheeleIL Kolldiskvalifisert
Claes-H. UngerLillomarka OLdiskvalifisert
August Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet

Nybegynnerløype

1 860 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kidus AbiyIL Koll29:1715:44
0Christian BorchseniusHeming Orientering19:30+-9:4710:29
0Ingrid GuedesNOTEAM46:17+17:0024:53
0Jakob Refvem KolderupIL Koll25:55+-3:2213:56
0Stian LillegårdLillomarka OL21:13+-8:0411:24
0Josefine Oraug RyghNydalens SK15:47+-13:308:29
0Karl Oraug RyghIL Koll17:06+-12:119:11
0Anna Elisabeth RyghHeming Orientering15:22+-13:558:15
0Emma Johanne RyghHeming Orientering17:37+-11:409:28
0Helene ScheeleIL Koll12:14+-17:036:34
0Jenny SlotterøyHeming Orientering29:42+0:2515:58
0Boye WangensteenLillomarka OL17:03+-12:149:10
0Anne ØstvoldHeming Orientering29:29+0:1215:51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor