Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell Nord-Rogaland NK5
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Torvastad IL
Dato: tirsdag 12 juni 2018

H Lang

3 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering31:079:09
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering33:54+2:479:58
3Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering35:12+4:0510:21
4Einar MartinsenVikebygd IL35:23+4:1610:24
5Jens Petter AndersenFjellhug/Vereide IL39:37+8:3011:39
6Kjetil FiskåSveio OL - Orientering44:37+13:3013:07
7Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering44:48+13:4113:10
8Erik EngløkkHaugesund IL Orientering51:52+20:4515:15
9Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering58:56+27:4917:20
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orienteringbrutt

D Lang

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering43:0712:40
2Ingrid EggenHaugesund IL Orientering52:37+9:3015:28

H Mellom

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar KvaleHaugesund IL Orientering40:1611:50
2Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)46:35+6:1913:42
3Helge PedersenTorvastad IL55:02+14:4616:11
4Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering55:05+14:4916:12
5Magnar SætreHaugesund IL Orientering59:08+18:5217:23
6Frode NystedHaugesund IL Orientering1:05:48+25:3219:21
Lars Ove HoleTorvastad ILbrutt

D Mellom

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering46:5713:48
2Kjersti Hausberg BjergaVikebygd IL49:32+2:3514:34
3Anita SælevikHaugesund IL Orientering57:44+10:4716:58
4Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering1:06:12+19:1519:28
5Sara HetlandHaugesund IL Orientering1:06:15+19:1819:29
6Kari Anne B. RingdalHaugesund IL Orientering1:24:37+37:4024:53
Ann Charlotte KvalaHaugesund IL Orienteringbrutt

H -16K

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thorvald H. BørsethHaugesund IL Orientering18:119:34
2Eivind H. VikingstadTorvastad IL19:20+1:0910:10
3Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering20:46+2:3510:55
4Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering22:10+3:5911:40
5Victor RingdalHaugesund IL Orientering22:58+4:4712:05
6Olav FossumTorvastad IL28:44+10:3315:07
7Anders StoresundTorvastad IL28:55+10:4415:13
8Cornelius LindtnerHaugesund IL Orientering29:26+11:1515:29
9Emil EngesliHaugesund IL Orientering35:27+17:1618:39
10Magnus KleivelandHaugesund IL Orientering35:31+17:2018:41

H 17-K

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf BørsethHaugesund IL Orientering14:387:42

D -16K

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Miriam SveenHaugesund IL Orientering19:2010:10
2Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orientering19:25+0:0510:13
3Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering22:59+3:3912:05
4Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering30:10+10:5015:52

D 17-K

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marthe LysakerHaugesund IL Orientering17:589:27

H Ny

1 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eirik EngesliHaugesund IL Orienteringfullført
Olav FossumTorvastad ILfullført
Kristian Jarle HiltHaugesund IL Orienteringfullført
Aleksander Totland JensenHaugesund IL Orienteringfullført
Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orienteringfullført
Håkon Lie OlsenHaugesund IL Orienteringfullført
Anders StoresundTorvastad ILfullført
Benjamin SævikHaugesund IL Orienteringfullført
Eivind H. VikingstadTorvastad ILfullført

D Ny

1 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Signe SkjølingstadTorvastad ILfullført

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor