Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 27 februar 2018

D 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering44:11
2Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK45:14+1:03
3Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering47:15+3:04
4Aurora GjølsjøOK Moss54:03+9:52
5Karoline BjørnerødOK Moss55:37+11:26
6Marie Lindløv JensenSarpsborg OL57:40+13:29
Johanne Bratland TjernshaugenOK Mossikke startet

H 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Göran WinbladRehns BK1:02:19
2Svein NygårdLillomarka OL1:11:25+9:06

H 17-A kort

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering37:09
2Jan Tore HenriksenNydalens SK43:50+6:41
3Thomas TubbehaugenOK Moss45:46+8:37
4Sture OttesenIndre Østfold OK47:47+10:38
5Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering49:30+12:21
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF49:31+12:22
7Alfred BjørnerødOK Moss49:57+12:48
8Tormod JensenSarpsborg OL50:03+12:54
9Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK50:40+13:31
10Karl Aasmund ErøyOK Moss50:57+13:48
11Audun BjerknesMåren OK54:32+17:23
12Øystein JensenSarpsborg OL57:42+20:33
13Donatas KontautasOK Moss1:00:25+23:16
14Kent KopperudIndre Østfold OK1:08:45+31:36
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Håkon GjerdeIndre Østfold OKikke startet
Christopher LadimOK Mossikke startet
Christian SchiveOK Mossikke startet

D 13-16B

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Elida Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet
Julie Sophie WoldOK Mossikke startet

H 13-16B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK27:05
2Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK28:18+1:13
3Sondre LadimOK Moss31:28+4:23

Åpen B

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigIL GeoForm27:53
2Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK30:42+2:49
3Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm30:53+3:00
4Tor LahlumKolbotn og Skimt OL33:16+5:23
5Marit-Elin IdenTeam Jeløy BIL35:37+7:44
6Kjetil KarlsenTeam Jeløy BIL35:43+7:50
7Anne NilsenÅs-NMBU Orientering36:15+8:22
8Vegar ArnesenIndre Østfold OK36:42+8:49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor