Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hølondløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hølondløpet
Arrangørorganisasjon: IL Leik
Dato: søndag 12 august 2018

D 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mari Angel PetersenFreidig1:11:08
2Tone AlmåsIL Leik1:18:24+7:16
3Astrid Øyre SlindOppdal1:20:25+9:17
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1:49:42+38:34

D 50-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Kari StubsjøenIL Leik1:28:31

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristoffer LerliMelhus48:38
Emil GrønliFreidigikke startet

H 17-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anton SjøkvistStore Tuna OK1:14:21
2Isak BergsetFrol IL1:14:27+0:06
3Andreas SølbergIL Leik1:17:03+2:42
4Anders HaugskottOL Trollelg1:17:21+3:00
5Tore Bjørseth BerdalKrokstadøra IL1:18:22+4:01
6Jo Forseth IndgaardFrol IL1:20:06+5:45
7Oskar AndrenIL Leik1:21:30+7:09
8Ola KeiseråsIL Leik1:23:44+9:23
9Torleif SyrstadIL Leik1:26:32+12:11
10Jørgen TegdanFreidig1:31:19+16:58
11Jonas GrønliFreidig1:39:19+24:58
12Jonas UnsgårdIL Leik1:39:37+25:16
13Audun BakkMelhus1:42:04+27:43
14Runar KrognesIL Leik1:47:25+33:04
15Elias BergsetIL Veten1:58:05+43:44
16Eivind OlsenFreidig2:00:06+45:45
17Kjell Rune Logan HalvorsenMelhus2:19:03+1:04:42
Sindre JohannessenFreidigikke startet

H 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle PedersenMelhus1:08:36
2Stein Ivar FossMelhus1:08:37+0:01
3Bernt BrynhildsenWing OK1:09:14+0:38
4Jostein AlvestadWing OK1:09:38+1:02
5Stig Magnar LøvåsFreidig1:11:13+2:37
6Øyvind SchjelderupWing OK1:11:36+3:00
7Agnar RenolenWing OK1:14:17+5:41
8Morten KorsvoldWing OK1:14:30+5:54
9Bjørn P. LøvåsNidarøst OK1:28:13+19:37
10John LerliMelhus1:33:57+25:21
11Morten SkoglundByåsen IL1:41:46+33:10
Joar Arvid KrognesIL Leikdiskvalifisert

H 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roar ForbordMalvik IL49:30
2Asbjørn HeggemHalsa IL51:43+2:13
3Arne SæterhaugByåsen IL52:58+3:28
4Tore Angel-PetersenFreidig53:15+3:45
5Magnus LandstadFreidig1:06:52+17:22

Trim kort

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan HageIL Leik48:35
2Are RogstadNidarøst OK52:28+3:53
3Ove Bjørnar GrøtteIL Leik56:20+7:45
4Ole BlækkanIL Leik56:37+8:02
5Jorid SunnsetIL Leik1:00:08+11:33
6Sarah BrynhildsenWing OK1:02:36+14:01
7Asbjørn BjerkenåsIL Leik1:04:11+15:36
8Sigmund FredriksenIL Leik1:23:13+34:38
9Ole Johnny EidIL Leik1:23:16+34:41
10Ivar SkjærvoldOL Gaula1:24:24+35:49
11Susanna BrynhildsenWing OK1:30:25+41:50

Trim lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John Petter GåsvikNidarøst OK1:33:34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor