Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett
Arrangørorganisasjon: Sauda Orienteringsklubb
Dato: søndag 19 august 2018

H17

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 11:41:21
1. Tor Gunnar Aksland39:034+1:4039:034+1:40
2. Sigurd R. Oftedal32:552+2:061:11:582-2+0:33-1:07
3. Jon Duncan29:2311:41:211-1-0:33
2Ålgård Orientering 11:41:35+0:14
1. Lars Sigve Oftedal40:366+3:1340:366+3:13
2. Ørjan Ravndal30:4911:11:251-5-3:13
3. Ola Magnus Laugaland30:103+0:471:41:352+1+0:14+0:14
3Sauda Orienteringsklubb 11:42:43+1:22
1. Jarle Solbakken37:23137:231
2. Lars Helge Løland35:513+5:021:13:143+2+1:49+1:49
3. Glenn Tore Løland29:292+0:061:42:4330+1:22-0:27
4Ganddal IL 11:50:48+9:27
1. Erik Lima38:593+1:3638:593+1:36
2. Morten Bjerga Sundli36:544+6:051:15:534+1+4:28+2:52
3. Clemens Sundby Øxnevad34:555+5:321:50:4840+9:27+4:59
5Haugesund IL Orientering 11:51:41+10:20
1. Bjørn Egil Vikse39:125+1:4939:125+1:49
2. Sigleif Steinsvåg39:567+9:071:19:0850+7:43+5:54
3. Knut Steffen Kvala32:334+3:101:51:4150+10:20+2:37
6Vikebygd IL 11:58:53+17:32
1. Einar Martinsen43:477+6:2443:477+6:24
2. Einar Marius Hjellestad Martinsen37:335+6:441:21:2070+9:55+3:31
3. Jon Magne Svendsbøe37:336+8:101:58:536-1+17:32+7:37
7Sandnes IL (Rogaland) 22:10:58+29:37
1. Jonas Aksland51:018+13:3851:018+13:38
2. Kim Richter39:516+9:021:30:5280+19:27+5:49
3. Magnus Landstad40:067+10:432:10:587-1+29:37+10:10
8Stavanger Orienteringsklubb 12:13:32+32:11
1. Harald Kalager38:492+1:2638:492+1:26
2. Stein Arne Olsen40:458+9:561:19:346+4+8:09+6:43
3. Espen Karlsen53:588+24:352:13:328+2+32:11+24:02

D17

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 11:53:25
1. Wenche Margrethe Sæbbø44:41144:411
2. Wilde Margrethe Sæbbø33:4311:18:24100:00
3. Sara N. Olsen35:012+2:541:53:25100:00
2Ganddal IL 11:57:30+4:05
1. Nora Svendsen48:403+3:5948:403+3:59
2. Trine Bolstad36:432+3:001:25:232-1+6:59+3:00
3. Aud Hognestad Taksdal32:0711:57:3020+4:05-2:54
3Egersund OK 12:04:20+10:55
1. Inger Tone Nygård44:422+0:0144:422+0:01
2. Randi L.H. Birkeland42:593+9:161:27:413+1+9:17+9:16
3. Jorunn Hadland36:393+4:322:04:2030+10:55+1:38
Sandnes IL (Rogaland) 1diskvalifisert
1. Jorunn Johannesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ane Oftedaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Berit Akslanddiskvalifisertdiskvalifisert

H156

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 12:14:46
1. Trond Lamark45:522+0:5245:522+0:52
2. Kjell Svihus56:333+21:501:42:2520+22:42+21:50
3. Oddvar Taksdal32:2112:14:461-1-22:42
2Suldal Orienteringslag 12:23:16+8:30
1. Jan Erik Christensen45:00145:001
2. Stig Morten Nærheim34:4311:19:43100:00
3. Michael Herman Willig1:03:334+31:122:23:162+1+8:30+8:30
3Stavanger Orienteringsklubb 12:27:49+13:03
1. Jone Sæbbø52:244+7:2452:244+7:24
2. Anne Garsrud54:202+19:371:46:4440+27:01+19:37
3. Pål Bårdsen41:052+8:442:27:493-1+13:03-13:58
4Sauda Orienteringsklubb 12:28:02+13:16
1. Morten Tveit46:563+1:5646:563+1:56
2. Knut Ove Lien58:284+23:451:45:2430+25:41+23:45
3. Nils Tungland42:383+10:172:28:024+1+13:16-12:25
Ålgård Orientering 1diskvalifisert
1. Stulra Stokkelanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Harry Breilanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

D/H13-16

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 11:06:12
1. Kalle Jongenburger25:50125:501
2. Andreas Myklebost23:532+0:2049:43100:00
3. Markus Richter16:293+4:321:06:12100:00
2Ganddal IL 11:11:26+5:14
1. Ingrid Lamark27:284+1:3827:284+1:38
2. Øyvind Lamark Markus Andreas Breivold28:544+5:2156:2240+6:39+5:01
3. Anna Taksdal Tobias Rødde15:042+3:071:11:262-2+5:14-1:25
3Sandnes IL (Rogaland) 21:19:11+12:59
1. Stian Haugvaldstad25:512+0:0125:512+0:01
2. Omund Thu Landstad26:433+3:1052:343+1+2:51+2:50
3. Julie Aksland26:375+14:401:19:1130+12:59+10:08
4Sandnes IL (Rogaland) 31:19:42+13:30
1. Thomas Valdal26:183+0:2826:183+0:28
2. Ole Wathne Tingbø23:33149:512-1+0:08-0:20
3. Simon Fjermestad Helgesen29:516+17:541:19:424+2+13:30+13:22
5Sauda Orienteringsklubb 11:29:44+23:32
1. Järvi Eskil Stielstra37:027+11:1237:027+11:12
2. Sven Stielstra29:265+5:531:06:285-2+16:45+5:33
3. Herman Folgerø23:164+11:191:29:4450+23:32+6:47
6Haugesund IL Orientering 11:31:03+24:51
1. Eivind Engløkk35:526+10:0235:526+10:02
2. Sara Hetlend Selma Steinsvåg43:148+19:411:19:067+1+29:23+19:21
3. Aleksander Jørgensen11:5711:31:036-1+24:51-4:32
7Sandnes IL (Rogaland) 41:45:20+39:08
1. Joel Skoge31:405+5:5031:405+5:50
2. Evelin Fernandes Nødland37:297+13:561:09:096+1+19:26+13:36
3. Marte Roth Aarskog36:117+24:141:45:207+1+39:08+19:42
8Sandnes IL (Rogaland) 52:35:35+1:29:23
1. Gabriel Årsvoll48:288+22:3848:288+22:38
2. Gustav Levang32:086+8:351:20:3680+30:53+8:15
3. Melvin Jongenburger1:14:598+1:03:022:35:3580+1:29:23+58:30

D/H11-12

9 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandnes IL (Rogaland) 141:37
1. Jone Valdal22:032+0:1722:032+0:17
2. Jonas Vistnes Myklebost19:34141:371-1-0:17
2Sandnes IL (Rogaland) 247:25+5:48
1. Eirik Wathne25:163+3:3025:163+3:30
2. Amalie Wathne Tingbø22:092+2:3547:252-1+5:48+2:18
3Ålgård Orientering 154:18+12:41
1. Samuel A. Stokkeland21:46121:461
2. Ada C Stokkeland32:325+12:5854:183+2+12:41+12:41
4Ganddal IL 157:09+15:32
1. Norah Breivold28:225+6:3628:225+6:36
2. Marius Rødde28:473+9:1357:094-1+15:32+8:56
5Sandnes IL (Rogaland) 31:05:27+23:50
1. Mari Richter26:374+4:5126:374+4:51
2. Alfa Christiansen38:507+19:161:05:275+1+23:50+18:59
6Sandnes IL (Rogaland) 41:05:28+23:51
1. Oda Fjermestad Helgesen33:446+11:5833:446+11:58
2. Idar Jongenburger31:444+12:101:05:2860+23:51+11:53
7Sandnes IL (Rogaland) 51:13:22+31:45
1. Jomar Halvorsen Sætre33:497+12:0333:497+12:03
2. Erling Molvik Jørgensen39:338+19:591:13:2270+31:45+19:42
8Sandnes IL (Rogaland) 61:17:17+35:40
1. Vegard Berge41:208+19:3441:208+19:34
2. Arnfinn Solheim35:576+16:231:17:1780+35:40+16:06
Sauda Orienteringsklubb 1diskvalifisert
1. Julie V. Solbakkendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Iver B. Øverlanddiskvalifisertdiskvalifisert

Mix

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stavanger Orienteringsklubb 11:26:16
1. Arne Jacob Nystrøm Olsen33:204+1:4933:204+1:49
2. Dina Torgersen29:413+1:131:03:0140+3:02+1:13
3. Peter Sæbbø23:1511:26:161-3-3:02
2Ganddal IL 11:28:34+2:18
1. Jørgen Breivold31:31131:311
2. Tore Rødde28:28159:59100:00
3. Arild Svihus28:355+5:201:28:342+1+2:18+2:18
3Ganddal IL 21:28:39+2:23
1. Henning Sundby31:392+0:0831:392+0:08
2. Vibecke Lamark28:512+0:231:00:3020+0:31+0:23
3. Jan Henrik Neuenkirchen28:093+4:541:28:393+1+2:23+1:52
4Sandnes IL (Rogaland) 31:30:38+4:22
1. Bjornar Andre Haug31:473+0:1631:473+0:16
2. Kjetil Jørgensen30:094+1:411:01:5630+1:57+1:41
3. Elisabeth Molvik28:426+5:271:30:384+1+4:22+2:25
5Sandnes IL (Rogaland) 12:06:15+39:59
1. Bente Fjermestad-Eie46:155+14:4446:155+14:44
2. Kristel Halvorsen51:476+23:191:38:0250+38:03+23:19
3. Gezien Jongenburger28:134+4:582:06:1550+39:59+1:56
6Sandnes IL (Rogaland) 22:06:16+40:00
1. Randi Roth1:03:056+31:341:03:056+31:34
2. Silje Berge35:345+7:061:38:3960+38:40+7:06
3. Anja Vistnes27:372+4:222:06:1660+40:00+1:20
Sandnes IL (Rogaland) 4diskvalifisert
1. Ole Morten Tingbødiskvalifisertdiskvalifisert
2. May Bente Valdaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kristin Bakkediskvalifisertdiskvalifisert
Haugesund IL Orientering 1brutt
1. Erik Engløkkbruttbrutt
2. Per Bjarne Myhrebruttbrutt
3. bruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor