Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammen City Cup - løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup - løp 2
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: torsdag 19 april 2018

Rekrutt

1 630 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marcus SyvertsenBerger og Svelvik OL22:3613:51
Oscar WilhelmsenSturla, IF31:1619:10
Rebecca Grace HommeSturla, IF21:3713:15
Vemund WahlSturla, IF37:2822:59
Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF13:258:13
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF15:449:39
Johanne StorhaugKonnerud IL17:2410:40
Hanna SpangbergKonnerud IL14:058:38
Isak FagerlandSturla, IF13:458:26
Julie Økern HågårdKonnerud IL21:4613:21
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL16:019:49
Nora AkselsenKonnerud IL14:449:02
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL14:068:39
Karsten MartinsenKonnerud IL25:3215:39
Daniel MogenKonnerud IL23:1914:18
Mone Småge-HilsenKonnerud IL19:0811:44
Kristian KaiserSturla, IF18:3211:22
Jon StrandKongsberg OL12:387:45
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL27:0716:38
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL17:1310:33
Andreas MelheimSturla, IFikke startet

D -16

1 870 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenKongsberg OL11:556:22
2Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL12:15+0:206:33
3Ingvild GustafssonKongsberg OL12:19+0:246:35
4Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL12:28+0:336:40
5Konstanse MoholthKongsberg OL13:23+1:287:09
6Mina Akiko JohnsenSturla, IF13:28+1:337:12
7Mari ØverbyKongsberg OL14:04+2:097:31
8Nora Småge HilsenKonnerud IL14:16+2:217:37
9Oda Isnes TyseEiker OL14:24+2:297:42
10Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL14:55+3:007:58
11Iselin SørensenSturla, IF15:15+3:208:09
12Anne Maren EidstenSturla, IF16:19+4:248:43
13Vilde Sabine SkotnesKonnerud IL18:12+6:179:43
14Amanda AxelsonEiker OL21:25+9:3011:27
Alvilde Lysaker SandenEiker OLdiskvalifisert
Tiril KihleKonnerud ILikke startet
Hedda SpangbergKonnerud ILikke startet

H -16

2 060 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle DrageKongsberg OL13:136:24
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL13:39+0:266:37
3Sigurd SmemoSturla, IF14:29+1:167:01
4Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF15:06+1:537:19
5Joachim Sandor KnudsenSturla, IF15:21+2:087:27
6Halvor LøkenKongsberg OL15:34+2:217:33
7Johan EgerKongsberg OL15:37+2:247:34
8Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL16:44+3:318:07
9Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL17:15+4:028:22
10Olav MelheimSturla, IF18:06+4:538:47
11Endre SandKongsberg OL18:18+5:058:53
12Adrian FagerlandSturla, IF19:09+5:569:17
13Henrik KaiserSturla, IF19:34+6:219:29
14Eivind Bogen ArenthSturla, IF20:21+7:089:52
15Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF20:46+7:3310:04
16Martin KaiserSturla, IF24:10+10:5711:43
17Linus Hognestad SennelsRøyken OL27:04+13:5113:08
18Kristian KirknesKonnerud IL28:31+15:1813:50
Jens WoldSturla, IFdiskvalifisert
Oskar BaklidKonnerud ILikke startet
Olav Kristian LundKongsberg OLikke startet
Sander Solheim OttesenSturla, IFikke startet

D 17-

2 140 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlin HaavengenKongsberg OL14:046:34
2Anette JuveliKonnerud IL14:30+0:266:46
3Maren NorderudIL Tyrving14:35+0:316:48
4Tale StrandKongsberg OL14:54+0:506:57
5Birgit Økern JensenKonnerud IL16:39+2:357:46
6Solveig LetmolieEiker OL17:06+3:027:59
7Thea LandKonnerud IL17:19+3:158:05
8Tomine Lysaker SandenEiker OL17:22+3:188:06
9Anette Larsen AkselsenKonnerud IL17:32+3:288:11
10Anna Isnes TyseEiker OL17:48+3:448:19
11Helga HaverstadLierbygda OL18:00+3:568:24
12Kari StrandKongsberg OL18:12+4:088:30
13Randi NicolaisenAsker Skiklubb18:23+4:198:35
14Sirpa LiljaModum OL18:24+4:208:35
15Kristin Sæthre SørensenSturla, IF18:54+4:508:49
16Silje MorlandstøEiker OL19:02+4:588:53
17Tonje-Malin RhrichKonnerud IL19:07+5:038:55
18Beth NicolaysenKongsberg OL20:20+6:169:30
19Hanne Løver ThonModum OL20:31+6:279:35
20Trude HansenBerger og Svelvik OL20:44+6:409:41
21Heidi MyklemyrEiker OL20:45+6:419:41
22Gunhild HennumLierbygda OL21:23+7:199:59
23Mette SpangbergKonnerud IL21:25+7:2110:00
24Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL21:33+7:2910:04
25Merete UndelandSturla, IF22:04+8:0010:18
26Katherine EstepKonnerud IL22:12+8:0810:22
27Anni SaarelaKonnerud IL22:35+8:3110:33
28Silje CarlsenSturla, IF22:45+8:4110:37
29Hilde MoholthKongsberg OL30:05+16:0114:03
30Gry Bruland VråleSturla, IF42:28+28:2419:50
Hanne Bredde VigSturla, IFdiskvalifisert
Line NordhaugKonnerud ILdiskvalifisert
Christine HoenEiker OLdiskvalifisert
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILikke startet
Anne Kristine NorderudIL Tyrvingikke startet
Andrea RanvikKonnerud ILikke startet
Anniken RanvikKonnerud ILikke startet

H 17-

2 690 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aslak HeimdalKonnerud IL17:086:22
2Trygve HeggedalKongsberg OL18:05+0:576:43
3Jørgen BaklidKonnerud IL18:40+1:326:56
4Joar GjerdahlKonnerud IL18:42+1:346:57
5Tord StrandKongsberg OL19:18+2:107:10
6Kristian KullerudKonnerud IL19:23+2:157:12
7Johan Kristian UndelandSturla, IF19:24+2:167:12
8Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL19:39+2:317:18
9Øyvind DrageKongsberg OL19:45+2:377:20
10Erik SaugerudKonnerud IL20:57+3:497:47
11Syver LøkenKongsberg OL21:02+3:547:49
12Håkon WoldSturla, IF21:06+3:587:50
13Per Magnus DahlElverum OK22:19+5:118:17
14Egil FrydenlundSturla, IF22:43+5:358:26
15Håkon LundKongsberg OL23:10+6:028:36
15Andre WilhelmsenSturla, IF23:10+6:028:36
17Michal PaškoSturla, IF23:37+6:298:46
18Kjell Petter SmågeKonnerud IL24:55+7:479:15
19Vegard MyklemyrEiker OL25:06+7:589:19
20Jan Morten AndersenSturla, IF25:41+8:339:32
21Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL26:13+9:059:44
22Snorre FrydenlundSturla, IF27:08+10:0010:05
23Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL27:23+10:1510:10
24Øystein RognebakkeSturla, IF28:19+11:1110:31
25Odd StrandKongsberg OL30:31+13:2311:20
26Torgeir BrandalKongsberg OL31:07+13:5911:34
27Thor NorderudIL Tyrving32:25+15:1712:03
28Sigurd WahlSturla, IF33:24+16:1612:24
29Pål Espen NordhaugKonnerud IL36:54+19:4613:43
30Svend Kristian EidstenSturla, IF38:33+21:2514:19
31Lasse VråleSturla, IF1:04:34+47:2624:00
André JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert
Geir Holm GundersenSturla, IFdiskvalifisert
Martin ØstbergSturla, IFdiskvalifisert
Peter CarlsenSturla, IFdiskvalifisert
Alberto BaroloSturla, IFdiskvalifisert
Harald ThonSturla, IFdiskvalifisert
Jarl HommeSturla, IFdiskvalifisert
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IFikke startet
Torbjørn BogenSturla, IFikke startet
Rune SørensenSturla, IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018