Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Oppland
Dato: søndag 3 juni 2018

D10

1 850 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eline KravdalGjø-Vard OL20:1110:54
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK14:568:04

D11-12

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Øverli StøenLillehammer OK17:018:30
2Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL19:07+2:069:33
3Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL23:15+6:1411:37
4Therese HolmenSnertingdal IF Orientering44:49+27:4822:24

D13-14

2 980 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Live Raknes SogstadGjø-Vard OL31:5510:42
2Emma Visted-HansenGjø-Vard OL35:48+3:5312:00
3Anne FrøislandVang OL36:52+4:5712:22
4Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL45:23+13:2815:13

D15-16

3 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine SkjelsvikLillehammer OK42:2612:22
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK46:11+3:4513:27
Berthe TesloHadeland OLdiskvalifisert
Caroline EideGjø-Vard OLikke startet

D15-16B

2 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF59:0719:50

D17N

2 440 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tiril ReksnesHadeland OL32:4013:23

D17-20

3 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Agnethe HasliGjø-Vard OL1:08:4117:55
2Charlotte EideGjø-Vard OL1:09:01+0:2018:01
3Kamilla LomeHamar OK1:30:18+21:3723:34
4Synne SolbergGjø-Vard OL2:03:14+54:3332:10

D21

3 990 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lone MalmgrenHalden SK38:389:40
2Kari SvingheimLillehammer OK40:53+2:1510:14
3Ida HjorthGjø-Vard OL47:37+8:5911:56
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK52:41+14:0313:12
5Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK57:51+19:1314:29
Hildegunn LindstadOL Toten-Trollikke startet

D35

3 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll46:4712:12
2Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK1:14:31+27:4419:27

D45

3 430 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mona LomeHamar OK37:5911:04
2Anne Marit BordalRingsaker OK41:33+3:3412:06
3Vanja StaffOL Toten-Troll41:46+3:4712:10
4Hege SolerødGjø-Vard OL41:49+3:5012:11 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Valborg MadslienLillehammer OK43:07+5:0812:34
6Anita StensethSnertingdal IF Orientering46:20+8:2113:30
7Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering50:44+12:4514:47
8Ane BjørnsgaardLillehammer OK51:45+13:4615:05
9Toril KorsvikRond OL1:14:09+36:1021:37
10Hege HeibergHadeland OL1:36:04+58:0528:00

D55

3 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche BjørnstadRingsaker OK39:0211:39
2Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF45:52+6:5013:41

D65

2 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK33:1211:15
2Tea ForbergRond OL43:28+10:1614:44

H10

1 850 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Lars FlaskerudOL Toten-Troll23:0812:30
Nikolai TesloHadeland OL17:369:30

H11-12

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL14:117:05
2Amund Hagberg SolumRond OL16:24+2:138:12
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll18:37+4:269:18
4Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL18:53+4:429:26

H11-12N

1 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL26:1614:16

H13-14

2 980 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL22:307:33
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL28:09+5:399:26
3Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll57:23+34:5319:15
4Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK58:12+35:4219:31
Jo Randar HolmøyHadeland OLbrutt
Erik WallinSnertingdal IF Orienteringbrutt

H15-16

3 830 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL37:369:49
2Sigurd KvammeOL Toten-Troll52:02+14:2613:35
3Sindre Grøv SvensenLillehammer OK52:33+14:5713:43
4Lars WallinSnertingdal IF Orientering1:46:35+1:08:5927:49

H17-20B

2 980 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll34:0611:26

H17-20

3 990 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL32:108:03
2Sverre NarumVang OL34:15+2:058:35
3Jostein Svaland DaleVang OL36:03+3:539:02
4Simen BallangrudOL Toten-Troll36:26+4:169:07
5Eskil FrøislandVang OL41:18+9:0810:21
6Jakob MoOL Toten-Troll46:55+14:4511:45

H21

4 750 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK37:387:55
2Jon-Anders BordalRingsaker OK42:54+5:169:01
3Jan Ola PedersenVang OL47:29+9:519:59
4Pål StenbergVang OL49:00+11:2210:18
5Torgeir SulheimLillehammer OK50:21+12:4310:36
6Anders SkjesetVang OL56:18+18:4011:51
7Matthias LeibundgutOLV Hindelbank1:01:59+24:2113:02
8Marius StaffOL Toten-Troll1:04:22+26:4413:33
Kenneth BilstadVang OLbrutt

H35

3 990 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK48:0412:02
2Trond FlaskerudOL Toten-Troll55:18+7:1413:51
3Kjetil HolmenSnertingdal IF Orientering56:23+8:1914:07
4Torjus RøsteSnertingdal IF Orientering59:02+10:5814:47
5Espen RolandSnertingdal IF Orientering59:30+11:2614:54
Marius HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Kim André SveenHadeland OLikke startet

H45

3 830 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders SollienOL Toten-Troll33:138:40
2Kai SolumRond OL38:14+5:019:58 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Øivind FrøislandVang OL38:21+5:0810:00
4Guttorm L EggeOslostudentenes IK43:24+10:1111:19
5Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering44:52+11:3911:42
6Håvard KvammeOL Toten-Troll47:36+14:2312:25
7Ola BeitdokkenLillehammer OK50:02+16:4913:03
8Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll51:11+17:5813:21
9Tormod KleppaLillehammer OK52:10+18:5713:37
10Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering1:02:02+28:4916:11
Einar TesloHadeland OLikke startet

H55

3 430 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter GullikstadRøros IL32:369:30
2Øyvind SørlieHadeland OL35:53+3:1710:27
3Onno VerberneOL Toten-Troll36:11+3:3510:32
4Stein Arne NegårdVang OL36:24+3:4810:36
5Bjarte LindstadOL Toten-Troll40:13+7:3711:43
6Morten StenbergVang OL41:18+8:4212:02

H65

3 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul Martin BergRudsbygd IL32:249:40
2Paul SkjakerHadeland OL33:19+0:559:56 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Einar LundHamar OK35:52+3:2810:42
4Johan SwärdHadeland OL36:17+3:5310:49
5Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering36:56+4:3211:01
6Øystein SkappelLillehammer OK50:25+18:0115:02
7Sjur GjestvangOL Toten-Troll54:38+22:1416:18

H75

2 950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL32:1010:54
2Svein SolerødOL Toten-Troll41:01+8:5113:54
Jon Vegard LundeLillehammer OKbrutt

N-åpen

1 840 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering41:2122:28
0Selma KvammeOL Toten-Troll22:4012:19
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL24:4713:28
0Ane BeitdokkenLillehammer OK16:108:47
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL26:0914:12
0Erik BeitdokkenLillehammer OK17:509:41
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL35:2019:12
Peder Melgalvis BilstadVang OLikke startet
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OLikke startet
Eirin Melgalvis BilstadVang OLikke startet

B-åpen

2 980 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine VistedGjø-Vard OL40:2413:33
2Yngve SwardHadeland OL42:04+1:4014:06
3Erik HaugenRingsaker OK44:52+4:2815:03
4Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll49:16+8:5216:31
5Lisbeth EnganSnertingdal IF Orientering59:15+18:5119:52
6Roar SkoglundGjø-Vard OL1:02:43+22:1921:02
Jesse JenzenHadeland OLdiskvalifisert
Gaute SkjelsvikLillehammer OKbrutt
Torbjørn LøkkenVang OLbrutt

A-åpen

3 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1:30:0226:14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor