Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Oppland
Dato: lørdag 2 juni 2018

N-åpen

1 320 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mina HolmenSnertingdal IF Orientering33:2425:18
Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL27:3920:56
Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL33:3025:22
Eline KravdalGjø-Vard OL24:4918:48
Martin Lien StøenLillehammer OK20:4415:42
Ville Langgård MunchLillehammer OK19:4514:57
Isak RimeGjø-Vard OL36:0227:17
Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering22:4317:12
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL53:4840:45
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL19:1714:36
Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL38:0628:51

D10

1 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK21:5411:42

D11-12

1 870 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Øverli StøenLillehammer OK20:5111:08
2Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL22:35+1:4412:04
3Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering24:49+3:5813:16
4Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering28:47+7:5615:23
5Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL29:50+8:5915:57
6Helene KokslienSnertingdal IF Orientering39:49+18:5821:17
7Therese HolmenSnertingdal IF Orientering1:01:03+40:1232:38

D13-14

2 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Visted-HansenGjø-Vard OL18:389:02
2Live Raknes SogstadGjø-Vard OL19:39+1:019:32
3Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL36:17+17:3917:36
4Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering39:55+21:1719:22
June Rogstad BekkevoldLøten o-lagikke startet

D15-16

2 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine SkjelsvikLillehammer OK18:198:53
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK19:15+0:569:20
3Astrid RognstadHadeland OL26:33+8:1412:53
4Berthe TesloHadeland OL37:09+18:5018:02
Caroline EideGjø-Vard OLikke startet

D17-20B

2 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid KokslienSnertingdal IF Orientering45:3822:09
2Mona BratlienSnertingdal IF Orientering46:45+1:0722:41

D17C

1 870 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll21:2911:29
2Tiril ReksnesHadeland OL23:33+2:0412:35
3Lisbeth EnganSnertingdal IF Orientering25:35+4:0613:40
4Berit Louise EskerudLillehammer OK40:34+19:0521:41
5Hanne HenriksveenSnertingdal IF Orientering44:54+23:2524:00

D17-20

2 270 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Agnethe HasliGjø-Vard OL19:558:46
2Ingeborg RognstadHadeland OL24:42+4:4710:52
3Charlotte EideGjø-Vard OL39:27+19:3217:22
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert

D21

2 520 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lone MalmgrenHalden SK21:258:29
2Kristine FjeldRingsaker OK24:20+2:559:39
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK26:35+5:1010:32
4Hildegunn LindstadOL Toten-Troll30:18+8:5312:01
5Marita HernandezOL Toten-Troll30:38+9:1312:09
6Stine Frogner TømmervoldHamar OK37:35+16:1014:54
7Stine AustadRaumar Orientering37:44+16:1914:58

D35

2 270 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll21:509:37

D45

2 270 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Valborg MadslienLillehammer OK20:439:07
2Hege SolerødGjø-Vard OL22:04+1:219:43 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Anne Marit BordalRingsaker OK22:29+1:469:54
4Ane BjørnsgaardLillehammer OK24:28+3:4510:46
5Vanja StaffOL Toten-Troll24:40+3:5710:51
6Hege HeibergHadeland OL42:33+21:5018:44
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orienteringikke startet

D55-

2 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK19:449:34
2Lis DæhliLøten o-lag23:39+3:5511:28
3Gro SolnørdalRudsbygd IL27:49+8:0513:30
4Wenche BjørnstadRingsaker OK35:04+15:2017:01

D65

2 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK27:2913:20
2Aud Mona RøsteHadeland OL39:25+11:5619:08
3Tea ForbergRond OL45:49+18:2022:14

H10

1 870 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Lars FlaskerudOL Toten-Troll47:0925:12
Johannes HøieGjø-Vard OL19:4210:32
Nikolai TesloHadeland OL26:2414:07

H11-12

1 870 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amund FlaskerudOL Toten-Troll21:4611:38
2Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL29:05+7:1915:33
3Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL32:57+11:1117:37
Even LienGjø-Vard OLikke startet

H13-14

2 060 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL15:317:31
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL17:22+1:518:25
3Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18:30+2:598:58
4Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll31:25+15:5415:15
5Jo Randar HolmøyHadeland OL32:07+16:3615:35

H15-16

2 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL17:537:52
2Sindre Grøv SvensenLillehammer OK19:14+1:218:28
3Sigurd KvammeOL Toten-Troll20:14+2:218:54
Lars WallinSnertingdal IF Orienteringikke startet

H17-20B

2 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus KvammeOL Toten-Troll43:2121:02
2Roar SkoglundGjø-Vard OL50:34+7:1324:32

H17C

1 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute SkjelsvikLillehammer OK18:5410:06
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet

H17-20

2 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudOL Toten-Troll19:187:39
2Håvard GjestvangOL Toten-Troll35:46+16:2814:11

H21

2 520 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matthias LeibundgutOLV Hindelbank20:548:17
2Torgeir SulheimLillehammer OK21:34+0:408:33
3Håvard TelstøEtnedal Il22:45+1:519:01
4Marius StaffOL Toten-Troll22:49+1:559:03
5Erik Lokreim SlapgardOL Toten-Troll45:04+24:1017:53
6Andreas Bjørke SollienOL Toten-Troll47:17+26:2318:45

H35

2 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn Myren SvensenLillehammer OK21:168:26
2Trond FlaskerudOL Toten-Troll41:01+19:4516:16

H45

2 270 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guttorm L EggeOslostudentenes IK20:289:00
2Håvard KvammeOL Toten-Troll23:21+2:5310:17
3Einar TesloHadeland OL25:57+5:2911:25
Anders SollienOL Toten-Trolldiskvalifisert
Tormod KleppaLillehammer OKikke startet

H55

2 270 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Onno VerberneOL Toten-Troll19:128:27
2Andreas HuberHamar OK20:24+1:128:59
3Øyvind SørlieHadeland OL22:38+3:269:58
4Bjarte LindstadOL Toten-Troll22:45+3:3310:01
5Stein Arne NegårdVang OL24:29+5:1710:47
6Petter GullikstadRøros IL25:25+6:1311:11
7John HofossHadeland OL30:45+11:3313:32
8Herman BakkeLøten o-lag31:30+12:1813:52
9Jan SveenRaumar Orientering34:09+14:5715:02
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H65

2 060 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein NordviElverum OK21:0810:15
2Einar LundHamar OK23:47+2:3911:32
3Sjur GjestvangOL Toten-Troll24:05+2:5711:41
4Knut WikstrømRingsaker OK24:12+3:0411:44
5Paul SkjakerHadeland OL24:34+3:2611:55
6Paul Martin BergRudsbygd IL25:09+4:0112:12
7Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering26:57+5:4913:04
8John Birger SkansenRudsbygd IL31:24+10:1615:14
9Kjell BratbergsengenLillehammer OK34:04+12:5616:32
10Terje MalmHamar OK36:26+15:1817:41
11Øystein SkappelLillehammer OK40:49+19:4119:48

H75

1 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein SolerødOL Toten-Troll24:4112:39
2Jon Vegard LundeLillehammer OK33:09+8:2817:00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor