Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn Skule

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp mellomdistanse fra Auklandshamn Skule
Arrangørorganisasjon: Sveio OL - Orientering
Dato: lørdag 28 april 2018

Egersund OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Tone NygårdD 50- (2)28:2113:33

Fitjar IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Rolf Atle RolfsnesH 50- (9)40:01+2:1213:07
4Harald WesterheimH 70- (7)32:27+2:1515:31
4Jens Øien KlosterH 15-16 (5)51:34+8:5216:54

Ganddal IL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid LamarkD 15-16 (1)28:0713:27
1Kjell SvihusH 70- (7)30:1214:26
1Anna TaksdalD 13-14 (6)28:5215:21
1Øyvind LamarkH 13-14 (10)20:2710:52
1Aud Hognestad TaksdalD 17- (13)29:379:42
2Maria Nilsson RøddeC-open (3)1:03:56+37:0239:27
2Marius RøddeH 11-12 (2)51:38+6:0831:52
2Ann Karin TjørhomD 50- (2)32:59+4:3815:46
2Ole Kristian TaksdalH 15-16 (5)44:14+1:3214:30
3Arild AasheimH 17- (18)42:50+2:4610:22
3Tobias RøddeH 15-16 (5)47:09+4:2715:27
4Trond LamarkH 50- (9)42:04+4:1513:47
4Oddvar TaksdalH 17- (18)43:01+2:5710:24
4Trine BolstadD 17- (13)46:18+16:4115:10
5Janne Tjørhom AasheimD 17- (13)47:30+17:5315:34
5Bjarne GimreH 60- (6)32:49+10:3415:42
6Vibeke LamarkD 17- (13)48:21+18:4415:51
6Jan Inge LundeH 60- (6)33:36+11:2116:04
6Morten Bjerga SundliH 17- (18)43:28+3:2410:31
7Tore RøddeB-open (11)54:01+25:0828:43
9Arild SvihusB-open (11)58:23+29:3031:03

Haugesund IL Orientering

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sebastian JørgensenN-open (3)12:0412:42
0Ingrid SveenN-open (3)23:15+11:1124:28
0Filip SveenH -10 (2)42:3726:18
1Kristoffer JørgensenH 17-20B (1)35:2918:52
1Tiril OlaussenD 17-20B (1)43:2923:07
1Miriam SveenD 11-12 (6)28:2917:34
1Lars WikstrømH 13-16C (1)55:0333:58
1Aleksander JørgensenH 15-16 (5)42:4214:00
2Kristina VollD 17- (13)40:17+10:4013:12
2Stein Jarle HelgelandH 60- (6)26:08+3:5312:30
3Sigved GramstadH 70- (7)30:55+0:4314:47
4Ann Charlotte WallB-open (11)40:11+11:1821:22
5Selma SteinsvågD 13-14 (6)37:48+8:5620:06
6Sara HetlandD 13-14 (6)39:27+10:3520:59
7Sigleif SteinsvågH 17- (18)43:51+3:4710:37
8Anita SælevikD 17- (13)1:01:28+31:5120:09
8Per Bjarne MyhreH 50- (9)1:04:15+26:2621:03
11Ingrid EggenD 17- (13)1:10:39+41:0223:09
12Madli HjermannD 17- (13)1:33:03+1:03:2630:30
12Tore Ruset AlneH 17- (18)53:48+13:4413:01
14Fridtjof RachorH 17- (18)1:11:02+30:5817:11Last ned GPS-spor i gpx-format
16Dag Abel SveenH 17- (18)1:26:23+46:1920:54
17Alf Inge LindtnerH 17- (18)2:12:45+1:32:4132:08
Knut Steffen KvalaH 17- (18)diskvalifisert
Gunnar AlneC-open (3)diskvalifisert

Høydalsmo IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid Stigen BygglandD 13-16C (1)1:03:3339:13
8Asbjørn BygglandH 17- (18)45:11+5:0710:56

IL Gular

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Arne JohannesenH 50- (9)39:16+1:2712:52
9Eli Fjellbirkeland JohannesenD 17- (13)1:02:32+32:5520:30

Sandnes IL (Rogaland)

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ine Wathne ThingbøN-open (3)22:37+10:3323:48
0Emil Wathne ThingbøH -10 (2)59:58+17:2137:00
0Frida RichterD -10 (3)35:25+0:0821:51
0Ingeborg Roth AarskogD -10 (3)35:1721:46
0Nina AkslandD -10 (3)1:24:01+48:4451:51
1Håkon BergeH 11-12N (1)26:3025:28
1Synnøve WestermoenA-open L3 (2)1:08:2432:43
1Vegard BergeH 11-12 (2)45:3028:05
1Rune ChristiansenH 50- (9)37:4912:23
2Kalle JongenburgerH 13-14 (10)26:36+6:0914:08
2Ole Morten ThingbøB-open (11)33:44+4:5117:56
2Randi RothA-open L3 (2)1:18:15+9:5137:26
2Selma Lothine Fridheim TorpD 13-14 (6)31:42+2:5016:51
2Mari RichterD 11-12 (6)32:59+4:3020:21
2Magnus LandstadH 17- (18)42:48+2:4410:21
3Julie AkslandD 13-14 (6)35:07+6:1518:40
3Amalie Wathne ThingbøD 11-12 (6)36:19+7:5022:25
3Stian HaugvaldstadH 13-14 (10)27:04+6:3714:23
4Markus RichterH 13-14 (10)27:11+6:4414:27
4Alva ChristiansenD 11-12 (6)52:35+24:0632:27
4Marte Roth AarskogD 13-14 (6)36:47+7:5519:33
5Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (6)1:21:04+52:3550:02
5Simon Fjermestad HelgesenH 13-14 (10)30:41+10:1416:19
5Tor Gunnar AkslandH 17- (18)43:18+3:1410:29
6Bente Fjermestad-EieB-open (11)50:58+22:0527:06
7Omund Thu LandstadH 13-14 (10)38:03+17:3620:14
9Kim RichterH 17- (18)45:54+5:5011:06
9Ola Wathne ThingbøH 13-14 (10)42:07+21:4022:24
10Ragnhild RichterD 17- (13)1:07:27+37:5022:06
Lene Elise Wathne ThingbøB-open (11)diskvalifisert
Evelyn Fernandes NødlandD 13-14 (6)ikke startet

Sauda Orienteringsklubb

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Knut Ove LienH 60- (6)32:26+10:1115:31
5Vanessa VenemaB-open (11)45:28+16:3524:11
5Sven StielstraH 15-16 (5)1:09:52+27:1022:54
6Eskil StielstraH 13-14 (10)37:40+17:1320:02
7Peter DirksenH 50- (9)47:25+9:3615:32
8Järvi StielstraH 13-14 (10)41:11+20:4421:54
8Yolanda DirksenB-open (11)55:33+26:4029:32
10Bjørn Egil RossebøH 17- (18)46:44+6:4011:18
15Sander StielstraH 17- (18)1:18:49+38:4519:05
Kaya DirksenD 17- (13)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn AlsakerH 60- (6)22:1510:38
1Johan Christie ØrkeH 17- (18)40:049:42
2Finn-Morten ÅrstadH 70- (7)30:20+0:0814:30
3Gunnar SakseidH 60- (6)28:05+5:5013:26
6Pål BårdsenH 50- (9)46:19+8:3015:11
13Espen KarlsenH 17- (18)57:47+17:4313:59
Dina TorgersenD 15-16 (1)ikke startet

Stord Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Edel SlettemarkD 70- (1)41:5520:03
3Gunn Kjersti RøgenesB-open (11)37:41+8:4820:02
3Irinja AlmåsD 17- (13)42:30+12:5313:56
5Jon Magne BratsethH 50- (9)42:51+5:0214:02
5Sigvald RobberstadH 70- (7)33:25+3:1315:59
6Ingolf DybvikH 70- (7)51:14+21:0224:30
7Steinar SlettemarkH 70- (7)51:17+21:0524:32
Jarle HallandH 50- (9)diskvalifisert

Sveio OL - Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingeborg Nilsen EnerstvedtD 11-12N (1)14:1013:37
1Bjørnar S. FørdeB-open (11)28:5315:21
1Astrid SandvikC-open (3)26:5416:36
Alice EnerstvedtB-open (11)diskvalifisert
Martin Nilsen EnerstvedtH 17-20B (1)ikke startet

Vikebygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Kjersti Hausberg BjergaD 17- (13)48:31+18:5415:54

Ålgård Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Samuel A StokkelandH 13-14 (10)1:02:15+41:4833:06
11Sturla StokkelandH 17- (18)50:41+10:3712:16
Ada C StokkelandD 11-12 (6)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor